Trumpai apie sveikatingumo ir saviugdos technikas

TRUMPAI APIE KIEKVIENĄ SVEIKATINGUMO IR SAVIUGDOS TECHNIKĄ/PRAKTIKĄ:

meiles paslaptys

  1. Gydančioji Tibeto JogaLu Džong” – kūno, proto ir jausmų harmonija, vidinės pusiausvyros išgyvenimas;
  2. Tibeto Išminties kardas “Tog Čod” – dinaminė meditacija, padedanti dirbti su savo emocijomis, perkeisti pyktį į atjautą, įveikti vidines kliūtis, nepasitikėjimą savimi ir baimes bei išsiugdyti drąsą, ryžtą ir proto aiškumą;
  3. Dailės Terapija – padeda pažinti save ir priimti save: dirbti su trauminiais prisiminimais juos suvokiant ir integruojant, įsisąmoninti ir išreikšti savo emocijas, suvokti ir pagerinti tarpusavio santykius, pasiruošti reikalingiems pokyčiams;
  4. Švelnioji Bio-Energetika – būdas naujai pažvelgti į savo gyvenimo istoriją, integruoti ir išsigydyti patirtas traumas, pažinti ir konstruktyviai pakeisti susikurtą gyvenimo scenarijų, suvokti ir pagerinti tarpusavio santykius, išsiugdyti pasitikėjimą savimi, savigarbą ir išmokti adekvačiai rūpintis savo poreikiais, patirti prisilietimo svarbą bei įvaldyti konstruktyvių pokyčių metodus.
  5. Budistinė psichologija – be galo giliomis žiniomis paremta sistema, mokanti mus užduoti sau esminius klausimus ir ieškoti asmeninio, transformuojančio atsakymo. Tai – mokymasis pažinti ir valdyti savo protą ir sukurti sau sąlygas būti laimingu.
  6. Pasaulio tautų šokiai ratu – džiaugsmo, vienybės su visa žmonija, skirtingų kultūrų patyrimas ir integravimas, judesio harmonijos išgyvenimas, koordinacijos, ritmo, sąmoningo savo kūno išgyvenimo, muzikinio jautrumo ugdymas.
  7. Įvairių metodų derinimas individualios kasdienės praktikos programos kūrimui (fiziniai ir kvėpavimo pratimai, savi-masažas, įvairūs meditacijos tipai, motyvacijos ugdymas ir kt.).

Detaliau apie kiekvieną techniką skaitykite specialiai šiame tinklalapyje joms skirtuose puslapiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *