Drąsa būti, veikti, atsiskleisti…

No aeroporto
Dalinuosi su jumis trupučiu savo istorijos, kurią galite rasti šios savaitės (02.19 – 26) Žurnale “Ji”. Apie save kalbėti viešai, nuoširdžiai atskleidžiant savo gyvenimo istoriją su visais asmeniškais ir svarbiais jos niuansais, tikrai nėra paprasta ir lengva. Tačiau, tikiu, kad mano gyvenimo istorija gali pasitarnauti kaip padrąsinimas ieškoti savęs, išmėginti įvairiausius kelius, kaupti ir mokytis iš įvairiausių gyvenimo patirčių, gyventi savo gyvenimą drąsiai, įsiklausant į save…

„Tibeto praktikos leido padėti sau ir kitiems“

“Naujajame numeryje, kaip visada, laukia ir įdomių pašnekovų. „Savo gyvenimo kelionę galiu pavadinti tekėjimu: iš vidinio chaoso – į konstruktyvų, kūrybišką, lankstų būvį; iš baimės ir vienatvės – į pasitikėjimą, drąsą ir vienybės pojūtį; iš polinkio į depresiją ir atsiribojimą – į vis didėjantį gyvenimo džiaugsmą, atsipalaidavimą, atjautą; iš duotybių – į galimybes“, – sako Ugnė Mikalauskaitė.

Gydomoji Tibeto joga (Lu Džong), švelnioji bio-energetika, meno terapija, masažas, Tibeto išminties kardas (Tog Čod), pasaulio tautų šokiai ratu – tai veiklos, kuriomis užsiima moteris ir to moko kitus. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Tibeto praktikos leido padėti sau ir kitiems“. …”
http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/zurnalas/naujajame-ji-numeryje-apie-loterijas-ar-egzistuoja-laimingi-skaiciai-834-583407

*******

Tog Chod as5Kovo 5 dieną – Šeštadienį, 11:00 – 13:30 val. Seminare kalbėsimės apie drąsą būti, veikti, atsiskleisti, kurią atrasti ir išgryninti padeda ypatingas metodas – Tibeto Išminties kardas Tog Čod.
Daugiau apie seminarą: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

***

SONY DSC

Taip pat turite galimybę internete perskaityti du naujus straipsnius:

  • “Vis gilesnis susitikimas su savimi ir su kitais arba pati įdomiausia kelionė”
  • Gydančioji Tibeto Joga „Lu Džong

Ieškokite straipsnių čia: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/straipsniai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *