Kovo mėnesio paslaugos, veiklos…

gelytes rankose

Esu gimusi metų laikų sandūros ar santakos laiku, kuomet žiema pasitinka pavasarį…Tad Kovo mėnuo man ypatingas metas – tarsi naujų metų pradžia, kuomet po laiko, skirto savo sveikatai ir saviugdai bei poilsiui ir kūrybai, po refleksijų apie praeitus metus, palepinta dėmesiu, dovanėlėmis ir visais šiltais linkėjimais, su nauja motyvacija, jėgomis ir idėjomis žengiu į naujuosius savo metus. 🙂
Lai šis pavasaris padeda mums dar geriau pasirūpinti savimi, skiriant dėmesio ir laiko savo fizinei, energetinei, proto, emocijų bei dvasinei sveikatai.

Visos mano atrastos, pažintos, patikrintos ir pamiltos paslaugos: Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong, Tibeto Išminties Kardas Tog Čod, Švelnioji Bio-Energetika, Meno Terapija ir įvairūs Masažai yra visapusiškos ir efektyvios terapinės ir sveikatos palaikymo priemonės, papildančios asmenines mūsų pastangas.
Dirbti tokį darbą man yra pašaukimas, begalinė privilegija, o tuo pačiu, ir didelė atsakomybė. Tam, kad užtikrinti savo teikiamų paslaugų kokybę, nuolatos tobulinuosi sistemingai gilindama savo žinias bei atnaujindama ir keldama savo kvalifikaciją. Todėl su dideliu malonumu ir maksimaliu dėmesingumu jums suteiksiu pasirinktas paslaugas, kurios, tikiuosi, padės jums jaustis sveikesniais ir laimingesniais.
KOVO MĖNESIO RENGINIAI/UŽSIĖMIMAI/PASLAUGOS:
 • Kovo 5 dieną – Šeštadienį, 11:00 – 13:30 val. Seminaras “Tibeto Išminties Kardas Tog Čod darbas su savo pykčiu, baimėmis ir lūkesčiais”. Šiame seminare ne tik sužinosite Tog Čod kilmės istoriją, pažinsite filosofiją ir simboliką bei paskirtį, tačiau ir išmėginsite ypatingos energetinės Tibeto Jogos “Tsa Lung” pratimus, itin giliai veikiančius mūsų kūno kanalus. Tuo pačiu, kalbėsimės apie drąsą būti, veikti, atsiskleisti, kurią atrasti ir išgryninti padeda šis ypatingas saviugdos ir sveikatingumo metodas.Daugiau apie seminarą: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos
 • Jei norite pasiskaityti straipsnį “Tibeto praktikos leido padėti sau ir kitiems”, tačiau neradote jo internete ar nespėjote įsigyti žurnalo “Ji”:
  https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/straipsniai
 • Nauji Kovo mėnesio LU DŽONG ir TOG ČOD reguliarių užsiėmimų grupėse tvarkaraščiai:

Lu-Jong-Yoga
LU DŽONG KOVO MĖNESIO TVARKARAŠTIS:
 • PIRMADIENIAIS:

19:00 – 20:20 – Lu Džong užsiėmimas grupėms (12 – 80 metų) – Kauno Karininkų Ramovėje – Sporto salėje – A. Mickevičiaus 19

 • ANTRADIENIAIS:

17:30 – 18:50 – Lu Džong užsiėmimas grupėms (12 – 80 metų) – Kauno Karininkų Ramovėje – Sporto salėje – A. Mickevičiaus 19

 • PENKTADIENIAIS:

Sveikatingumo ir Saviugdos mini studijoje Žaliakalnyje, Kaune – P.Dovydaičio 29

8:00 – 9:00 Strong Lu Džong intensyvus užsiėmimas grupėms  – [Išankstinė registracija yra būtina]


TOG ČOD TVARKARAŠTIS:
 •  PIRMADIENIAIS:

Kauno Įgulos Karininkų Ramovės sporto salėje A. Mickevičiaus g. 19
17:30 – 18:40 – Tog Čod užsiėmimas grupėms – [Išankstinė registracija yra būtina]

 • ANTRADIENIAIS:

19:00 – 20:10 – Tog Čod užsiėmimas grupėms [Išankstinė registracija yra būtina]

Kitos – individualios – paslaugos:

 1. Masažas – Atsipalaidavimo, malonumo ir vidinio komforto išgyvenimai, patiriami masažo metu, stimuliuoja hormonų gamybą mūsų organizme, atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę bei padeda mums ištirpdyti susikaupusias įtampas, sumažinti skausmus, jaustis žvalesniais, energingesniais ir labiau atsipalaidavusiais.
 2. Meno Terapija – padeda pažinti save ir priimti save: dirbti su trauminiais prisiminimais juos suvokiant ir integruojant, įsisąmoninti ir išreikšti savo emocijas, suvokti ir pagerinti tarpusavio santykius, pasiruošti reikalingiems pokyčiams;
 3. Švelnioji Bio-Energetika – būdas naujai pažvelgti į savo gyvenimo istoriją, integruoti ir išsigydyti patirtas traumas, pažinti ir konstruktyviai pakeisti susikurtą gyvenimo scenarijų, suvokti ir pagerinti tarpusavio santykius, išsiugdyti pasitikėjimą savimi, savigarbą ir išmokti adekvačiai rūpintis savo poreikiais, patirti prisilietimo svarbą bei įvaldyti konstruktyvių pokyčių metodus.
 4. Budistinė psichologija – be galo giliomis žiniomis paremta sistema, mokanti mus užduoti sau esminius klausimus ir ieškoti asmeninio, transformuojančio atsakymo. Tai – mokymasis pažinti ir valdyti savo protą ir sukurti sau sąlygas būti laimingu.
 5. Saviugdos ir sveikatingumo metodų suderinimas individualios kasdienės praktikos programos kūrimui (fiziniai ir kvėpavimo pratimai, savi-masažas, įvairūs meditacijos tipai, motyvacijos ugdymas ir kt.metodai, atitinkantys jūsų poreikius).
Dėl individualių konsultacijų, masažo sesijų kreipkitės kontaktais:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *