Du ypatingi Pasaulio Tautų Šokių ratu renginiai

ranku ratas

Pažintinis susitikimas su Maria Barroso –

Vakaras su Pasaulio Tautų Šokiais Ratu

Balandžio 22 d.- Penktadienį

18 – 19.30 val.
Balandžio 22 d. 18 val. Kauno Valdorfo mokykloje (aktų salėje) vyks vakaras „Pasaulio tautų šokiai ratu“. Susitikimas su šokio mokytoja iš Portugalijos Maria Barroso, profesionalia šokėja ir modernaus šokio mokytoja. Ji yra kilusi iš Brazilijos, tačiau jau apie 16 metų gyvena Portugalijoje, Vila Nova de Gaia mieste ir dirba šokių mokykloje “Ginasiano” Porto mieste, kur moko modernaus – šiuolaikinio šokio. Susitikime galėsite susipažinti su Maria, pajusti, kas yra pasaulio šokiai ratu ir pasidžiaugti pozityviu ir įvairiapusiu jų poveikiu.

<<<<>>>>
PRAKTINIS – PATYRIMINIS SEMINARAS „RYŠYS JUDESYJE“
BALANDŽIO 23 D. – ŠEŠTADIENIS, 10:00 – 17:30 VAL.
a roda da juventude[1] - Pablo Picasso
Pasaulio tautų šokių ratu seminaras „Ryšys judesyje“ skirtas visiems, norintiems patirti šokį kaip priemonę, padedančią pajusti ir ugdyti save bei rūpintis savimi ir savo sveikata. Šokiai ratu yra itin turtinga galimybėmis ir poveikiu praktika, kuria ne tik galime džiaugtis patys, tačiau turime galimybę ją pritaikyti ir įvairaus pobūdžio veiklose (terapinėse, ugdomojo pobūdžio, švenčių ir renginių organizavime).
Turtingas savo kultūriniu, muzikiniu ir choreografiniu kontekstu šio seminaro repertuaras kviečia mus pažinti šią ypatingą šokio praktiką, o kartu pajusti savo kūną judesyje, gerinti koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą; stimuliuoti atsipalaidavimą, spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis.
Seminaro metu sužinosite Pasaulio tautų šokių ratu kilmę, išmoksite apšilimo pratimų bei visos eilės skirtingų šalių šokių choreografijų. Tuo pačiu, sužinosite, kaip galite pritaikyti šią praktiką įvairiose veiklose (socialiniame, pedagoginiame, terapiniame darbe su skirtingo amžiaus žmonių grupėmis).
Tam, kad galėtumėte dalyvauti šiame seminare, jums nereikalingas joks išankstinis pasiruošimas, gebėjimai ar žinios. Visi šokiai yra paprasti, jų choreografija išmokstama prieš kiekvieną šokį.

Daugiau informacijos:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *