Būkime aktyvūs, smalsūs, kūrybingi ir gyvybingi! :)


522866_447440701968879_1919445816_n
Mielieji, pavasaris kviečia judėti, šokti, burtis, atgauti jėgas ir atnaujinti entuziazmą. Tad esate kviečiami išjudėti iš įprastų savo ritmų ir užsiėmimų – prisijungti prie puikių 3 renginių, kurie įvyks jau visai netrukus ir pažinti šį bei tą naujo, praplėsti savo ribas bei kurti taikos ir bendruomeniškumo dvasią.
Būkime aktyvūs, smalsūs, kūrybingi ir gyvybingi! 🙂 🌸
  • 12974323_592218257606334_4134834559890530436_n Balandžio 20 dieną – Trečiadienį – III-asis “Moterų Ratas”

Šio moterų rato tema – “Aš esu, tas kas esu”. Judėsime, kursime mandalas, dalyvausime moteriškuose ritualuose, skanausime… 🙂

  • ranku ratas  Balandžio 22 dieną – Penktadienį – Vakaras su Pasaulio Tautų Šokiais Ratu/susitikimas su Maria Barroso.
    Susitikime galėsite susipažinti su profesionalia šokėja ir modernaus šokio bei pasaulio tautų šokių ratu mokytoja iš Portugalijos – Maria Barroso, pajusti, kas yra pasaulio tautų šokiai ratu ir pasidžiaugti pozityviu ir įvairiapusiu jų poveikiu sveikatai ir savijautai.

  • roda circular  Balandžio 23 dieną ŠeštadienįPRAKTINIS – PATYRIMINIS SEMINARAS „RYŠYS JUDESYJE“ (veda Maria Barroso). Turtingas savo kultūriniu, muzikiniu ir choreografiniu kontekstu šio seminaro repertuaras kviečia mus pažinti šią ypatingą šokio praktiką, o kartu pajusti savo kūną judesyje, gerinti koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą; stimuliuoti atsipalaidavimą, spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis.

Šiam ypatingam renginiui Maria paruošė specialią programą, į kurią įtraukė ir specialiai savo sukurtas choreografijas lietuviškoms dainoms.

Unikali galimybė – registruokitės ir dalyvaukite! Padėkime šiai puikiai praktikai, ugdančiai vienybę ir bendruomeniškumą, sklisti Lietuvoje!
 
  •  rodadosesc9857222_orig  Gegužės mėnesį Žurnale “Ji” pasirodys naujas Dalios Aleknienės parengtas straipsnis “Sveikata/ alternatyva – 2 praktikos gerai dvasinei savijautai” – apie Pasaulio Tautų Šokius Ratu ir Tibeto Išminties Kardą “Tog Čod”.
“Mūsų dvasinė sveikata glaudžiai susijusi su fizine savijauta. Tačiau kažkodėl daugelis tai pamirštame ir visų pirma rūpinamės savo kūnu, materialine gerove, o sielai, vidiniam pasauliui laiko nelieka. Verta susimąstyti, nes būtent psichologinės priežastys sukelia fizinius negalavimus. Kaip galėtume sau padėti?…”
Daugiau informacijos apie renginius:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *