Turtingas simbolių, muzikinių skambesių, vaizdinių, gestų ir pasakojimų pasaulis

a roda da juventude[1] - Pablo Picasso
“Šokių ratu praktika, išsiskirianti plačiu dainų, melodijų ir choreografijų repertuaru, kviečia mus kurti ryšį, pažinti savo kūną judesyje, ugdyti ir tobulinti savo gebėjimus – koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą bei jautrumą, o taip pat aktyvuoti savo gyvybiškumą ir spontaniškumą.
Šokio ratu dalyviai pakviečiami į turtingą simbolių, muzikinių skambesių, vaizdinių, gestų ir pasakojimų pasaulį, kuris suteikia tarpkultūrinę patirtį bei suvokimą, kad esame bendros visumos dalis.
Šiame seminare pažinsime:
  • “Pagrindinius” šokius ratu, atkeliavusius iš Findhorno bendruomenės Škotijoje;
  •  Šokius, lydimus tradicinių melodijų ir dainų iš Europos ir lotynų Amerikos tautų;
Tarpusavio sąryšio ir pagarbos žmonijai kaip šeimai jausmas natūraliai atkeliauja tuomet, kai šokame ratu, įsiklausydami į tradicines įvairių pasaulio tautų melodijas ir dainas – į kultūrinį žmonijos istorijos paveldą, kuris yra grynoji tautų dvasios išraiška. Šokio ratu kelionėje nukeliaujame į mitus simbolių sistemas, keliaujame sakraliosios geometrijos formomis: linijomis, ratais, spiralėmis.
Šokis ratu tai – erdvė bendravimui [be žodžių – vert.past.], saviugdai, dosnumui ir brolybei.”
Seminaro vedančioji: Maria Barroso
Dalyvaukime, pažinkime ir padėkime šiai puikiai praktikai, tokiai reikalingai mūsų laikais, kuomet reikia visokeriopai prisidėti prie pagarbos, tolerancijos ir vienybės ugdymo, sklisti Lietuvoje.
Daugiau informacijos apie seminarą ir registracija dalyvavimui:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *