Žiemos dovanos…

senuoju-kelmes-keliu

Kaip ir kiekvienais sniegingais metais, žiemos grožis, didybė ir tyla tiesiog užgniaužia man kvapą. Juvelyriškas kiekvienos snaigės grakštumas, apkimbantis net mažiausią stiebelį, krištolinis šaltis, kur ne kur įšaldytos ryškių uogų dėmelės, tamsūs paukščių siluetai, drovūs saulės žvilgsneliai… ir erdvi, užliejanti tyla…  Taip ir norisi pacituoti japonišką haiku eilėraštį:

“Ramybės persmelkta žemė

Akim pusiau pramerktom,

Eina į žiemą.” (Dakocu Iida)

Tokių nuotaikų fone, dalinuosi su jumis žiemos veiklų ir renginių naujienomis:

dovanu kuponas

 • Besiruošdami šv. Kalėdų šventei, pradedame ieškoti dovanų, kurios nudžiugintų mūsų mylimus artimuosius, draugus, pažįstamus ir kolegas. Siūlau padovanoti ypatingą dovaną – dovanų kuponą, kuris padėtų pasirinkti mieliausią ir naudingiausią asmenišką paslaugą: masažą/ individualų gydančios jogos ar meditacijos užsiėmimą / sveikatinantį užsiėmimą stuburui / psichoterapinę konsultaciją.

Informacija apie dovanų kuponą:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/paslaugos/kitos-paslaugos-pasiulymai/dovanu-kuponas

Big and medium Orgon blankets + medium pillow

 • Specialus šio mėnesio pasiūlymas – gydančioji “Orgon” pagalvėlė/ užklotas, kuriuos gaminu pagal užsakymą.Tai – puiki natūrali priemonė sveikatos gerinimui ir palaikymui bei prevencijai. Daugiau pasiskaityti galite čia:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/paslaugos/kitos-paslaugos-pasiulymai/stimuliuojanti-pagalveleantklode
RENGINIAI:

SONY DSC

 • Gruodžio 9 dieną (Penktadienį) 18:30 – 20:30 val. Specialus Gydančios Tibeto Jogos Lu Jong užsiėmimas, prie kurio prisijungti gali kiekvienas norintis.

Šaltu metų laiku, kuomet šaltis kviečia susitraukti, kuomet kūnas tarsi sustingsta, kuomet drėgmė veikia sąnarius ir jaučiame stuburo skausmus ypatingai svarbu skirti savo kūnui dėmesio jį mankštinant. Šioje 2 valandų praktikoje mes atliksime 3 Lu Jong pratimų grupes kartu su papildomomis praktikomis. Tai leis mums įsijausti į Lu Jong ir pajusti, kaip palaipsniui kūnas atsipalaiduoja ir tampa “patogesniu”, o protas nurimsta ir suteikia erdvės pasitenkinimui ir vidiniam gerbūviui.

btm2

 • Sausio 14 dieną (Šeštadienį) 11:00 – 15:00 val. Drugelio Prisilietimo masažo kursai. Drugelio Prisilietimo masažas – paprasta, lengvai išmokstama, tačiau itin veiksminga energetinio masažo technika. Šis pasaulyje plačiai taikomas itin švelnus kūno masažas prieinamas kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar klientams.

stock-photo-39934492

 • Sausio 20 dieną (Penktadienį) 18:30 – 21:30 val. Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras “7 Tylos atspalviai”. Po šventinio šurmulio svarbu vėl atrasti savo vidinį centrą… Jį mums padeda atrasti vidinė tyla. Judesys ir muzika gali vesti į gilų vidinės tylos išgyvenimą. O ir pačių tylos išgyvenimų būna įvairių, tarytum “nuspalvintų” subtiliais atspalviais. Kokie tie atspalviai? Kiekvienas gali juos atrasti tik asmeniškai, dalyvaudamas, išgyvendamas, tyrinėdamas. Tad šiame pasaulio tautų šokių renginyje nersime į vidinės tylos patirtis, į kurias mus palydės šokiai ratu.

coffee-meditation

 • Sausio 28 dieną (Šeštadienį) 11:00 – 12:30 val. Ypatingas meditacijos Mindfulness užsiėmimas.Metų pradžia – pereinamasis laikas, kuomet labai svarbu atrasti naują motyvaciją rūpintis savo kūno ir proto sveikata. Ne vienam iš mūsų natūraliai kyla noras padėti sau jaustis geriau, labiau atsipalaiduoti, nesureikšminti ir mažiau dramatizuoti savo problemas, pagerinti tarpusavio santykius. Visų šių pozityvių pokyčių šaknys slypi mumyse, o jas pasiekti padeda sutelkto proto meditacija Mindfulness. Šio užsiėmimo metu patirsime sutelkto proto būseną judesyje, sėdimoje meditacijoje ir arbatos gėrimo rituale.
  Visą informaciją apie kiekvieną renginį rasite čia:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos
UŽSIĖMIMAI:

 • Gydančioji Tibeto Joga Lu Jong ir sutelkto proto meditacija Mindfulness vyks individualių užsiėmimų, intensyvių praktikų ir seminarų  pavidalu.
 • Tibeto Išminties Kardo Tog Chod užsiėmimai grupėje vyks Pirmadieniais 18:30 – 19:30 val.

Informaciją apie visus užsiėmimus  rasite čia:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos
INDIVIDUALIOS PASLAUGOS:

lapas-sirdis-2

 • Visos mano atrastos, pažintos, patikrintos ir pamiltos paslaugos: psichoterapijos metodai,  masažai ir saviugdos bei sveikatingumo praktikos yra visapusiškos bei efektyvios terapinės ir sveikatos palaikymo priemonės, papildančios asmenines mūsų pastangas bei medicinos specialistų intervenciją.
  Dirbti tokį darbą man yra pašaukimas, begalinė privilegija, o tuo pačiu, ir didelė atsakomybė. Tam, kad užtikrinti savo teikiamų paslaugų kokybę, nuolatos tobulinuosi sistemingai gilindama savo žinias bei atnaujindama ir keldama savo kvalifikaciją. Todėl su dideliu malonumu ir maksimaliu dėmesingumu jums suteiksiu pasirinktas paslaugas, kurios, tikiuosi padės jums jaustis sveikesniais ir laimingesniais.

Visą individualių paslaugų sąrašą su rasite čia: 
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/kainos/individualios-paslaugos 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *