Sausis su jumis, vasaris – kelionėje

red-rooster

Štai ir įžengėme į naujuosius metus su naujais pasiryžimais, svajonėmis, siekiais… Lai šie metai tampa galimybių metais, motyvacijos metais ir lai mūsų pastangų dėka, jie atneša atsipalaidavimą, gebėjimą džiaugtis, norą ir valią ugdyti save, atidą ir atjautą sau ir kitam.

Sausio mėnesį vis dar būsiu Lietuvoje, kur esate laukiami specialiuose renginiuose, kuriuose drauge mokysimės, patirsime ir gilinsimės į itin švelnaus masažo paslaptis, kartu šoksime ratu, panirsime į meditaciją. Taip pat pirmadieniais užsiėmimuose grupėje praktikuosimės su Tibeto išminties kardu. Ir, kaip paprastai, esate laukiami asmeniniuose susitikimuose masažo sesijoje, psichoterapinėje konsultacijoje, gydančios Tibeto jogos užsiėmime. Išsirinkite tai, kas jums įdomu, artima, svarbu ar naudinga ir prisijunkite. Pasidalinkite informacija su tais žmonėmis, kam tai būtų reikalinga.

Vasario 1 dieną iškeliausiu naujam darbų sezonui Portugalijoje, kur laukia naujas renginių ir konsultacijų maratonas. 🙂 Labai džiaugiuosi, kad tuo pačiu, vėl galėsiu susitikti su brangiu Mokytoju Lama Tulku Lobsang Rinpoče ir Jo vedamuose mokymuose galėsiu gilintis į Budizmo šerdimi vadinamą “Širdies sutros” mokymą.

Vėl susitiksime Kovo mėnesį, kuomet po kelionės vėl dalinsiuosi su jumis visomis savo sukauptomis žiniomis, patirtimis ir įgūdžiais. Visos paslaugos bus teikiamos nuo Kovo 3 dienos – Penktadienio.

Taip pat pavasarį tikiuosi pasidalinti džiugiomis naujienomis. Tačiau kol kas tegul tai būna laukiantis siurprizas. 😉

Iki malonių susitikimų! 🙂

Sausio mėnesio renginiai:

btm2

  • Sausio 14 dieną (Šeštadienį) 11:00 – 15:00 val. Drugelio Prisilietimo masažo kursai. Drugelio Prisilietimo masažas – paprasta, lengvai išmokstama, tačiau itin veiksminga energetinio masažo technika. Šis pasaulyje plačiai taikomas itin švelnus kūno masažas prieinamas kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar klientams.

stock-photo-39934492

  • Sausio 20 dieną (Penktadienį) 18:30 – 21:30 val. Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras “7 Tylos atspalviai”. Po šventinio šurmulio svarbu vėl atrasti savo vidinį centrą… Jį mums padeda atrasti vidinė tyla. Judesys ir muzika gali vesti į gilų vidinės tylos išgyvenimą. O ir pačių tylos išgyvenimų būna įvairių, tarytum “nuspalvintų” subtiliais atspalviais. Kokie tie atspalviai? Kiekvienas gali juos atrasti tik asmeniškai, dalyvaudamas, išgyvendamas, tyrinėdamas. Tad šiame pasaulio tautų šokių renginyje nersime į vidinės tylos patirtis, į kurias mus palydės šokiai ratu.

coffee-meditation

  • Sausio 28 dieną (Šeštadienį) 11:00 – 12:30 val. Ypatingas meditacijos Mindfulness užsiėmimas. Metų pradžia – pereinamasis laikas, kuomet labai svarbu atrasti naują motyvaciją rūpintis savo kūno ir proto sveikata. Ne vienam iš mūsų natūraliai kyla noras padėti sau jaustis geriau, labiau atsipalaiduoti, nesureikšminti ir mažiau dramatizuoti savo problemas, pagerinti tarpusavio santykius. Visų šių pozityvių pokyčių šaknys slypi mumyse, o jas pasiekti padeda sutelkto proto meditacija Mindfulness. Šio užsiėmimo metu patirsime sutelkto proto būseną judesyje, sėdimoje meditacijoje ir arbatos gėrimo rituale. 

Visą informaciją apie kiekvieną renginį rasite čia:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos
Apie individualias paslaugas:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/paslaugos/individualios-paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *