Apie mūsų rankas…

healing-messages
 
Mūsų rankos yra nuostabus įrankis. Naudojame jas kasdien, kaip savaime suprantamą dalyką, savo poreikių patenkinimui, o taip pat ir rūpinimuisi kitais. Rankomis imame ir duodame, keliame, nešame, liečiamės, atliekame gausybę įvairiausių veiksmų. Kartais apkabiname… Tačiau ar iš tikrųjų įsisąmoniname, ar pažįstame gydantį jų poveikį? Atlikta gausybė tyrimų, kurie nustatė švelnaus, mylinčio prisilietimo galią ir gydantį poveikį. Šie tyrimai suteikia mums žinias ir motyvaciją, kuriomis remiantis galime apsispręsti išmokti šias žinias taikyti praktiškai.
“Drugelio prisilietimo masažas” (Terapinio ir edukacinio modelio “Švelniosios Bio-Energetikos” technika) tai – specialus energetinis masažas, įgalinantis mus ne tik suvokti, kaip veikia mūsų prisilietimas, tačiau ir išmokti kryptingai jį taikyti tam, kad pagelbėti kitam asmeniui ir sau.
Sausio 14 dieną (šeštadienį) turite galimybę pasidovanoti sau teorines ir praktines žinias, kurios suteiks džiaugsmą, atsipalaidavimo malonumą ir pasitenkinimą ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems, kolegoms, klientams.
Registruokitės iki trečiadienio (01/11). Vietų skaičius ribotas!!!
Kontaktai: ugneboane@gmail.com, 8-65079686
Daugiau informacijos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *