Benardant tylose…

ezero-tyla

Ūkanotas, tykus rytas – puiki įžanga į šiandien dieną, kurios vakare laukia man itin brangių pasaulio tautų šokių ratu renginys “7 tylos atspalviai”.

Tylos išgyvenimai man asmeniškai labai artimi. Tad, dar Lapkričio mėnesį subrandinusi renginio intenciją ir pavadinimą, su malonumu į juos panirau.

Tylos tema daugeliui nėra lengva ar įprasta tema… Ne vienas žmogus sąmoningai ar pasąmoningai bijo ir vengia tylos, nes ji asocijuojasi su tuštuma, praradimu, vienatve… Tačiau vidinė tyla gali būti ar tapti nepamainomu poilsio, susivokimo, kūrybiškumo, saviugdos šaltiniu. Iš pradžių, kai nesame prie jos pripratę ir su ja susidraugavę, ji pasirodo šalta, nejauki, net sumaištinga ar skausminga. Tačiau, pamažu į ją įsiklausydami, ją tyrinėdami, atrandame begaliniai gilius ir ramius, įkvepiančius, net gaivinančius jos lygmenis…

Ją prisijaukinti ir pažinti lengviau judesyje, su tam tikros praktikos ar muzikos pagalba. O šį – Sausio mėnesį jums parengiau du skirtingus renginius, kurie pasitarnaus kaip tiltai, tarpininkai atrandant šį – tylos lobį ir santykį su vidine tyla.

stock-photo-39934492

Šiandien vakare 01/20 (PN) 18:30 val. įvyks šokių ratu patyriminis seminaras “7 tylos atspalviai”, kurio metu žingsnelis po žingsnelio, melodija po melodijos, kartu su specialiai parinktais tekstais, keliausime per skirtingus tylos potyrius, taip ją pažindami ir prisijaukindami. Jam paruošiau ir specialią choreografiją, sukurtą mano pačios, įkvėpta nuostabaus kompozitoriaus ir pianisto Ludovico Einaudi muzikos ir video “Elegy for the Arctic”.

Video galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=JCG8F32Tnps

Kadangi šis renginys vyks didelėje “Raiškos Terapijos centro” salėje, tad vietų į jį dar yra, todėl galite drąsiai dalyvauti pasiskambinę man telefonu ar parašę el.laišką: 8-650 79686, ugneboane@gmail.com

coffee-meditation

Sausio 27 d. (PN) 18:30 – 20:00 val. mano mažytėje mini studijoje Žaliakalnyje įvyks ypatingas meditacijos “Mindfulness” užsiėmimas. Jame mes išgyvensime savo vidinę kūno ir proto tylą per skirtingas meditacijos technikas – tiek judesyje, tiek ir sėdimoje pozicijoje, o taip pat nedideliame arbatos gėrimo rituale.

Patalpos nedidelės, todėl vietų skaičius – ribotas. Registruotis galite parašę el.laišką: ugneboane@gmail.com. Užsiregistravusiems iki Sausio 24 dienos – Antradienio, renginio kaina – 10 Eur. Užsiregistravusiems vėliau – renginio kaina – 15 Eur. 

Kam mums reikalinga tyla?

Vidinė tyla suteikia protui aiškumą.
Ji padeda branginti savo vidinį pasaulį.
Kuomet susiduriame su problemomis ir iššūkiais,
ji mus veda gilyn į save –
link ramybės ir įkvėpimo šaltinio.”
Deepak Chopra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *