Sutelkto proto meditacijos "Mindfulness"renginiai

mindfulness-image

Meditacija – ypač naudingas saviugdos ir sveikatingumo metodas, kurio poveikį nuolat tiria ir įrodo įvairių sričių mokslininkai. Susidomėjimas įvairiomis meditacinėmis technikomis visuomenėje vis didėja, nes streso, nerimo ir depresijos problemų kamuojamais laikais vis labiau įsisąmoniname tradicinių saviugdos ir savipagalbos metodų svarbą ir būtinybę. Mano asmeninė praktika ir gilinimasis į Tibetietiško Budizmo Tantrajanos linijos praktikas bei sutelkto į vieną tašką proto Mindfulness meditacijos kursai, kuriuose gavau autentiškas žinias iš Mokytojo – Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpočės, mane įkvėpė ir įgalino dalintis šia ypatinga praktika su visais norinčiais ją pažinti ir praktikuoti.

Todėl reguliariai rengiami įvadiniai Mindfulness kursai ir specialūs praktiniai užsiėmimai suteikia jums galimybę tiek gauti teorines žinias, tiek ir įsisavinti praktinius pagrindus bei pažinti metodų įvairovę. Kiekvienas specialus užsiėmimas šiek tiek skirsis, taip sudarydamas jums galimybę išmėginti skirtingus pasiruošimo meditacijai ir meditacijos būdus.

Šį penktadienio vakarą (01/27) praleisim kartu ypatingame meditacijos užsiėmime, kuriame užsiimsime tradicinėmis tibetietiško budizmo Tantrajanos linijos praktikomis – dinamiška ir sėdimąja meditacija.
Programa:
* Gydančios Tibeto Jogos Lu Jong pratimų grupė “5 Elementai”
* Valomasis, subalansuojantis kvėpavimo pratimas “9 įkvėpimai/iškvėpimai”
* Meilės ir Atjautos ugdymosi praktika
* Savimasažas
* Sėdimoji Mindfulness meditacija, keičiant koncentracijos objektus
* Arbatos gėrimo meditacija
* Praktikos integravimas ir dedikavimas
Dar liko pora vietų – galite prisijungti. 🙂
Kontaktai: ugneboane@gmail.com, 8-65079686
Gegužės mėnesį numatomas išsamus 2 dienų (10 valandų) Mindfulness meditacijos kursas, kuriame pažinsite visas sutelktos į vieną tašką meditacijos pakopas ir niuansus. Detali informacija apie šį kursą bus parengta jau pavasarį – Kovo mėnesį. 🙂
Daugiau informacijos apie renginius ieškokite čia: