Atsisveikinimui ir pasisveikinimui :) – Kovo mėnesio kalendorius

gerve-baltoji

Na štai ir ateina laikas iškeliauti į naują darbų, praktikų, susitikimų etapą Portugalijoje. Įdomios šios “pereinamosios būsenos” – atsisveikinimus lydintys pasisveikinimai, išleistuves – pasitikimai, o ir pats ruošimasis iškeliauti apipila visa lavina paruošiamųjų darbų, skirtų iškeliavimui ir kitų – skirtų atkeliavimui. 🙂  Kelionės man asmeniškai labai brangios, nes jos sudaro sąlygas “ištraukti save” iš įprasto gyvenimo ritmo ir aplinkos, “paleisti” brangius žmones, vietas ir tai, kas taip pažįstama ir artima… Jos padeda dar giliau pajusti savo vidinį centrą, anapus išorės, supančios aplinkos. Taip pat, darbas skirtinguose kultūriniuose kontekstuose yra nuostabi ir praturtinanti patirtimis, nes padeda atrasti žmogiškos prigimties bendrystę, mus siejančius dalykus, poreikius, nepaisant skirtingų kultūrinių kontekstų. Tad kiekvienąkart grįžtu atsinaujinusi, sukaupusi daugiau žinių ir patirties. O į ten keliauju veždama savo suvokimą, žinias ir įgūdžius, užsidirbtus čia – Lietuvoje. Tad, esu tarsi tiltas… 🙂

Beatsisveikindama su jumis iki Kovo mėnesio, palieku ir būsimo pasisveikinimo ženklų – planuojamų renginių kalendorių.

Tuo tarpu, galite man rašyti el. laiškus: ugneboane@gmail.com

Visos individualios paslaugos ir užsiėmimai vyks nuo Kovo 3 dienos (Penktadienio)!

KOVO MĖNESIO RENGINIAI:

mindfulness111a

Kovo 10 d. (Penktadienį) 18:30 – 20:00 val. Specialus Praktinis Meditacijos Užsiėmimas.

Praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį. Praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes….

btm

Kovo 18 d. (Šeštadienį) 11:00 – 16:00 val. Gydančio prisilietimo kursai (“Drugelio prisilietimo masažas” ir “Braziliška pėdų akupresūra”).

Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį.Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje veikloje….

white-red-black

Kovo 31 d. (Penktadienį) 18:30 – 21:30 val. Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras “Mano baltoji-raudonoji-juodoji moteris”.

Moteriškumas – itin judrus, kintantis, turtingas savo išraiškomis pradas. Jį tyrinėjant ir išgyvenant atrandame visą eilę moters pavidalų ar būvių, kuriuos kiekviena savy nešiojame kaip didžiulį potencialą. Tačiau visus juos apibendrinti galima keliais simboliniais moteriškos energijos įvaizdžiais, tai: “baltoji moteris” – tyra mergelė, deivė, “raudonoji  moteris” – aistringa, fatališka, brandi moteris-laumė ir “juodoji moteris” – bebaimė karė, ryžtinga amazonė. Kruopščiai parinktas šokių ir melodijų repertuaras lydės mus į šią ypatingą kelionę, padėsiančią atrasti ir pabudinti savy moteriškos energijos galią. …

Detalią informaciją apie visus renginius galite rasti čia:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *