Kartu su pavasariu…

img-20170227-wa0028

Koks sąlygiškas, koks reliatyvus yra laikas… Atrodo, tik neseniai rašiau atsisveikinimo žinutę ir sukausi pasiruošimuose kelionei, o štai dabar jau sveikinuosi su jumis iš naujo jau po kelionės, ruošdamasi naujam Kovo mėnesio veiklų etapui. Kaip paprastai, ir ši kelionė buvo ypatinga, kitokia, kupina įspūdžių, įvairiausių veiklų, susitikimų, o taip pat ir iššūkių. Smagu tai, kad jų dėka, jaučiuosi praturtėjusi patirtimis ir įžvalgomis, atsinaujinusi ir pasisėmusi entuziazmo. 🙂 Tad dalinuosi su jumis informacija apie Kovo mėnesio renginius ir veiklas Lietuvoje. Ir linkiu mums visiems pavasariškų nuotaikų ir entuziazmo, energingumo ir optimizmo. 🙂 Iki malonių susitikimų!

KOVO MĖNESIO RENGINIAI:

mindfulness111a
Kovo 10 d. (Penktadienį) 18:30 – 20:00 val. Specialus Praktinis Meditacijos Užsiėmimas.
Praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį. Praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes….
btm
Kovo 18 d. (Šeštadienį) 11:00 – 16:00 val. Gydančio prisilietimo kursai (“Drugelio prisilietimo masažas” ir “Braziliška pėdų akupresūra”).
Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį.Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje veikloje….
white-red-black
Kovo 31 d. (Penktadienį) 18:30 – 21:30 val. Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras “Mano baltoji-raudonoji-juodoji moteris”.
Moteriškumas – itin judrus, kintantis, turtingas savo išraiškomis pradas. Jį tyrinėjant ir išgyvenant atrandame visą eilę moters pavidalų ar būvių, kuriuos kiekviena savy nešiojame kaip didžiulį potencialą. Tačiau visus juos apibendrinti galima keliais simboliniais moteriškos energijos įvaizdžiais, tai: “baltoji moteris” – tyra mergelė, deivė, “raudonoji  moteris” – aistringa, fatališka, brandi moteris-laumė ir “juodoji moteris” – bebaimė karė, ryžtinga amazonė. Kruopščiai parinktas šokių ir melodijų repertuaras lydės mus į šią ypatingą kelionę, padėsiančią atrasti ir pabudinti savy moteriškos energijos galią. …
Detalią informaciją apie visus renginius galite rasti čia:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

 

UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE:

 

INDIVIDUALIOS PASLAUGOS:

lapas-sirdis-2

  • Masažas (1/ 1.30/ 2 val.)
  • Psichoterapinė konsultacija – Švelnioji Bio-Energetika ( 1.30/ 2 val.)
  • Budistinės psichologijos konsultacija (1/1.5 val.)
  • Saviugdos ir sveikatingumo metodų suderinimo asmeninei praktikai sesija ( 1 – 1.30 val.)
  • Gydančios Tibeto Jogos LU JONG/ Tibeto Išminties kardo TOG CHOD / Sutelkto proto meditacijos MINDFULNESS užsiėmimas (45 min. – 1 val.)

Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/individualios-paslaugos
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *