Nauja studija – nauji renginiai! :)

20170424

“Kuomet kuriame savo laimę patys ir padedame laimingiems būti kitiems, suteikiame prasmę savo gyvenimui.” (Lama Tulku Lobsang Rinpočė)

<3<3<3

Mielieji, štai pagaliau, po gerokos pauzės, vėl su jumis dalinuosi naujienomis. Ir šįkart jų tikrai nemažai.

Pirmiausia labai džiaugiuosi jus informuodama, kad mano mini studija persikėlė į naujas patalpas Studentų gatvėje! Jos – erdvesnės, jaukesnės ir specialiai pritaikytos įvairioms sveikatingumo ir saviugdos veikloms. Tad norėdami užsisakyti konsultaciją, masažą ar pasirinktą užsiėmimą, rašykite man arba skambinkite ir jums suteiksiu detalias nuorodas, kaip rasti naują studiją.

Kontaktai: ugneboane@gmail.com, 8-65079686

Artimiausi renginiai:

  • Gegužės 26-27-28 (V, VI, VII) 16:00 – 15:00 val. Moterų atsiskyrimo savaitgalis “Priimti save – pamilti save – įgalinti save“

Matizes Dumont_PAZ (inspirado em Portinari)
Ką man reiškia būti moterimi? Kiek aš pažįstu savo prigimtį? Kiek gerbiu savo moteriškumą? Kiek mano gyvenime vietos įvairioms moteriškos prigimties apraiškoms, moterystės potencialui? Kokias etiketes esu įpratusi sau klijuoti, kokius vaidmenis prisiimti? Kokia moterimi leidžiu sau būti? Kokia moterimi norėčiau būti? Ką darau tam, kad atrasčiau ir nesitapatinčiau su mane ribojančiais ir žalojančiais įvaizdžiais ir rolėmis? Ką darau tam, kad tapčiau tokia moterimi, kokia noriu būti?
Šio ypatingo atsiskyrimo metu, moterų rate, mes gilinsimės į moterišką pradą, remdamosi klasikine čakrų sistema, septyniais būties planais – teta gydymo filosofija, aromaterapijos, dr. Bacho žiedų terapijos pagrindais ir Tibeto Tantrajanos budizmo žiniomis. Atsiskyrimo metu mus lydės ir ypatingi užsiėmimai, pratimai bei praktikos, tokios kaip šokiai ratu, gydančios Tibeto Jogos „Lu Jong“ pratimai, nesudėtingi masažai, įvairios meditacijos technikos, afirmacijos bei visa eilė kitų praktikų, padėsiančių kiekvienai asmeniškai atrasti, išgyventi ir integruoti gautas žinias bei įgalinti savo moterystės potencialą….

Detali informacija apie kiekvieną renginį:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos/

  • Birželio 16 d. (V) 19:00 – 20:30 val. Specialus Praktinis Meditacijos Užsiėmimas.

-downloadfiles-wallpapers-1600_1200-tea_fields_wallpaper_japan_world_1981

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį.

Specialūs praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes. Todėl kiekvieno specialaus užsiėmimo programa yra sudaroma parenkant skirtingas meditacijos technikas….

  • Liepos 8 d. (VI) 10:00 – 13:00 val. Praktinis-Teorinis seminaras “Mano gyvenimo istorija – priemonė mano pokyčiams”.

mergyte drugelis

Visi mes daugiau mažiau pažįstame savo gyvenimo istoriją, bent jau sąmoningą jos dalį. Tačiau ar žinome, kaip galime ją naudoti kaip saviugdos priemonę ir kaip pokyčius nešantį mūsų potencialą? Ar suvokiame savo patirtas traumas ir ar atpažįstame jų poveikį mūsų gyvenimui? Ar įsisąmoniname susikurtą gyvenimo scenarijų, ar žinome kaip jį atpažinti ir kaip konstruktyviai integruoti į savo gyvenimą?

Visa tai ir dar daugiau sužinosime šiame teoriniame-praktiniame seminare, kuris supažindins su terapinio ir edukacinio modelio, vadinamo “Švelniąja Bio-Energetika” perspektyva ir galimybėmis bei metodais….

INDIVIDUALIOS PASLAUGOS:

FB_IMG_1482159779622

  • Masažas (1/ 1.30/ 2 val.)
  • Psichoterapinė konsultacija – Švelnioji Bio-Energetika ( 1.30/ 2 val.)
  • Budistinės psichologijos konsultacija (1/1.30 val.)
  • Saviugdos ir sveikatingumo metodų suderinimo asmeninei praktikai sesija ( 1 – 1.30 val.)
  • Gydančios Tibeto Jogos LU JONG/ Tibeto Išminties kardo TOG CHOD / Sutelkto proto meditacijos MINDFULNESS užsiėmimas (45 min. – 1 val.)

Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/individualios-paslaugos

UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE:

DĖMESIO! RENKAMOS GRUPĖS REGULIARIEMS GYDANČIOS TIBETO JOGOS LU JONG IR TIBETO IŠMINTIES KARDO TOG CHOD UŽSIĖMIMAMS!

Gydanti Tibeto Joga LU JONG – Trečiadienį 19:00 – 20:00 val.

(Sveikatingumo ir Saviugdos mini studijoje Studentų g. 11-14)

Tibeto Išminties Kardas TOG CHOD – Ketvirtadienį 18:30 – 19:40 val.
(Ąžuolyno parke)

Daugiau infotmacijos apie LU JONG: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/gydancioji-tibeto-joga-lu-dzong

Daugiau informacijos apie TOG CHOD: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/tibeto-isminties-kardas-tog-cod/

Norintys dalyvauti užsiėmimuose, prašau, apie tai mane informuoti elektroniniu paštu: ugneboane@gmail.com

Užsiėmimai prasidės susidarius grupei. Apie tai būsite informuoti asmeniškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *