Tibeto Praktikos kūnui ir protui

Sveiki! 🙂
Džiaugiuosi, pranešdama, kad jau šį Trečiadienį (05/17), 19:00 val. įvyks Gydančios Tibeto Jogos Lu Jong užsiėmimas grupėje.

Lu Jong užsiėmimai paremti Tibeto medicinos ir tradicinių, autentiškų tibetietiškų sveikatingumo ir saviugdos praktikų žiniomis. Jie skirti visiems pageidaujantiems, nepriklausomai nuo sveikatos būklės, lyties ir religinių ar filosofinių pažiūrų! Praktika pritaikoma kiekvienam žmogui pagal jo galimybes. Visi pratimai ir papildomos praktikos gerina ir palaiko fizinės ir emocinės, sveikatos būklę, sveikatindami stuburą, virškinimo sistemą, imuninę sistemą, kvėpavimą, koordinaciją; emocinę būklę; gerindami atsipalaidavimo bei koncentracijos gebėjimus.
Daugiau informacijos apie LU JONG: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/gydancioji-tibeto-joga-lu-dzong

 <<<<>>>>


Renkama grupė reguliariai Tibeto išminties kardo TOG CHOD praktikai, Pirmadieniais, Antradieniais arba Ketvirtadieniais, 18:30 val. Rašykite jums tinkamiausią dieną.
 
Tog Chod tai – galinga meditacija judesyje, ypač tinkama šiems laikams, kuomet nelengva susikaupti ir nurimti, kuomet dažnai kamuoja stresas, nerimas, baimės, nepasitikėjimas savimi, vidinės sumaišties ir nesaugumo, chroniško nuovargio jausmas, depresyvios būsenos.
Tog Chod praktika susideda iš nesudėtingos judesių sekos, atliekamos naudojant medinį kardą.
Ši praktika padeda saugiai iškrauti po dienos veiklų susikaupusias emocijas, pramankštinti ir suaktyvinti kūną bei visas jo sistemas, pyktį perkeisti į atjautą, baimę į drąsą ir ryžtą priimti reikalingus sprendimus, o tingumą – į valios jėgą.
Ypatinga praktika galingoje ąžuolyno aplinkoje nustebins jus savo puikiais poveikiais!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *