Birželio susitikimai :) – renginių kalendorius

32

Mielieji, dalinuosi su jumis Birželio mėnesio renginiais ir veiklomis. Tikiuosi rasite sau ką nors naudingo ir įdomaus. O man visada malonu, svarbu ir džiugu dalintis su jumis visomis žiniomis bei praktikomis, kurioms paskyriau savo gyvenimą ir, kurių rezultatais džiaugiuosi tiek asmeniškai, tiek ir savo darbuose.

btm

 • BIRŽELIO 10 (VI)

  11:00 – 16:00 val

  Gydančio prisilietimo kursai

  “Drugelio prisilietimo masažas” ir “Braziliška pėdų akupresūra”

  Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį.

Drugelio Prisilietimo masažas (“Butterfly Touch Massage”) ir Braziliška pėdų akupresūra (“Brazilian Toe Massage”) – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje socialinio pedagogo/darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, masažuotojo, kineziterapeuto, akušerio ir kt. praktikoje. Juos galima taikyti pagalbai ir gydymui: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; silpninti įtampas kūne, padėti atsistatyti po išsekimo, užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

shamatha_stages1

 • BIRŽELIO 17 (VI) – 18 (VII) (2 d.)

  10:00 – 16:00 val.

  Sutelkto Proto Meditacijos Mindfulness Kursai

  Vis dažniau susiduriame su žiniomis apie meditacijos poveikį mūsų protui ir emocijoms bei jos naudą ne tik asmeniškai, tačiau ir mokyklose, universitetuose, įmonėse ar sporto pasaulyje. Tačiau, retai aiškiai suvokiame, kas tai yra ir kaip meditacija praktikuojama… Internete daug abstrakčios informacijos, o knygose pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

  Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai pateikti jums sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir savo artimųjų ar kolegų, klientų rate.

  Šio kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kam ji reikalinga, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės tibetietiškos tradicijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo ir ugdymo metodą. Visas šias žinias tiesiogiai man perteikė mano Mokytojas – aukšto rango Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė, kuris, savo ruožtu jas gavo tiesioginiu būdu iš savo Mokytojų. Todėl šių žinių autentiškumas yra unikalus, nes amžių amžiais jos perduodamos tiesiogiai iš Mokytojo – mokiniui nepertraukiama seka ir yra patikrintos bei išmėgintos.

Detalią informaciją apie visus renginius rasite čia:  https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

Iki malonių ir naudingų susitikimų!!! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *