Ruduo…

20170531_201700.jpg

Spalis paspaudė šaltuku ir, laisvu nuo darbų ir veiklų laiku, pamažu pradėjo vesti mus į namus, kur norisi susisupus į šiltą antklodę mėgautis arbata su knyga, muzika ar filmu. 🙂

Tačiau, jei vis dėlto, norėtųsi naujų patirčių, žinių ar skirti laiko savęs sveikatinimui ir pažinimui, esate laukiama/as Spalio renginiuose ir užsiėmimuose bei asmeninių paslaugų (psichoterapijos, masažo, Tibeto saviugdos ir sveikatingumo praktikų) sesijose.

Tad dalinuosi su jumis Spalio naujienomis ir linkiu džiaugtis rudeninėmis vidinėmis ir išorinėmis spalvomis bei patirtimis. 🙂

RENGINIAI/UŽSIĖMIMAI/PASLAUGOS:

btm

 • SPALIO 28 d. (VI) 11:00 – 16:00 val. Gydančio prisilietimo kursai “Drugelio prisilietimo masažas“ ir “Braziliška pėdų akupresūra“

Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos…….

Detaliau apie renginius skaitykite:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

<<<<>>>>

keliai ir takeliai

 • LAPKRIČIO 3 d. (V) 18:00 – 21:30 val. Praktinis-Teorinis seminaras “Mano gyvenimo istorija – priemonė mano pokyčiams“

   

  Visi mes daugiau mažiau pažįstame savo gyvenimo istoriją, bent jau sąmoningą jos dalį. Tačiau ar žinome, kaip galime ją naudoti kaip saviugdos priemonę ir kaip pokyčius nešantį mūsų potencialą? Ar suvokiame savo patirtas traumas ir ar atpažįstame jų poveikį mūsų gyvenimui? Ar įsisąmoniname susikurtą gyvenimo scenarijų, ar žinome kaip jį atpažinti ir kaip konstruktyviai integruoti į savo gyvenimą?

  Visa tai ir dar daugiau sužinosime šiame teoriniame-praktiniame seminare, kuris supažindins su terapinio ir edukacinio modelio, vadinamo “Švelniąja Bio-Energetika“ perspektyva ir galimybėmis bei metodais…..

Detaliau apie renginius skaitykite:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

<<<<>>>>

equilibrio

 • LAPKRIČIO 18 (VI) 11:00 – 14:00 val: Pasaulio tautų šokių ratu renginys “Ant Slenksčio“

Jau nuo senų senovės žmonės burdavosi į ratą, kad dalintis istorijomis ir pasakojimais, atlikti ritualus, šokti šokius ratu. Ši „magiška“ figūra – apskritimas vienijo ir tebevienija visus į bendrą sambūrį tiek senovėje, tiek ir šiais laikais. Šiame sambūryje, įvyksta susijungimas su savimi, su grupe, su žžmonija, su visata ir grįžimas prie savo šaknų ir savo esmės, prie savo ir visuotinio centro.
Šis pasaulio tautų šokių ratu renginys skirtas kelionei per šias patirtis, kuomet šokio pagalba keliausime per metų laikus, elementus, šventimo ir introspekcijos būsenas, judėsime visomis pasaulio kryptimis išgyvendami ciklišką judėjimo procesą ir per jį panerdami gilyn į save ir į šokančiųjų rato centrą….
Detaliau apie renginius skaitykite:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos
<<<<>>>>

<<<<>>>>

mindfulness

 • LAPKRIČIO 25 (VI) – 26 (VII) (2 d.) 10:00 – 16:00 val.: Sutelkto Proto Meditacijos Mindfulness Kursai

Vis dažniau susiduriame su žiniomis apie meditacijos poveikį mūsų proto sveikatai ir emocinei būklei bei jos naudą ne tik asmeniškai, tačiau ir profesionaliai: darbe mokykloje, universitete, įmonėje, sporto ar kitoje mokslo, kultūros srityje… Tačiau,nors abstrakčios informacijos randame pakankamai daug, tačiau retai aiškiai suvokiame, kas realiai tai yra ir kaip meditacija praktikuojama… Internete arba knygose pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai pateikti jums sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir profesinėje srityje – savo artimųjų ar kolegų, klientų rate…

Detaliau apie renginius skaitykite:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

<<<<>>>>

2109533_ceyFSO

INDIVIDUALIOS PASLAUGOS:

 • Masažas (1 – 1.30 – 2 val.)
 • Psichoterapinė konsultacija – Švelnioji Bio-Energetika ( 1.30 val./ 2 val.)
 • Budistinės psichologijos konsultacija (1 val./1.30 val.)
 • Saviugdos ir sveikatingumo metodų suderinimo asmeninei praktikai sesija  (1 – 1.30 val.)
 • Gydančios Tibeto Jogos LU JONG užsiėmimas (1 val.)
 • Tibeto Išminties kardo TOG CHOD užsiėmimas (1 val.)
 • Sutelkto proto meditacijos MINDFULNESS užsiėmimas (45 min -1 val.)

Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą:
https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/individualios-paslaugos

<<<<>>>>

SONY DSC
1-3

REGULIARŪS UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE:

 • Gydanti Tibeto Joga LU JONG –

Pirmadienį 19:00 – 20:15 val.
Trečiadienį 19:00 – 20:15 val.   
(Sveikatingumo ir Saviugdos mini studijoje Studentų g. 11-14)

 • Tibeto Išminties Kardas TOG CHOD – GRUPĖ RENKAMA!!!

Antradienį 17:30 – 18:40 val.
(Karininkų Ramovės sporto salėje – A. Mickevičiaus g. 19)

Daugiau informacijos apie LU JONG: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/gydancioji-tibeto-joga-lu-dzong
Daugiau informacijos apie TOG CHOD: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/tibeto-isminties-kardas-tog-cod/

<<<<>>>>

Jei norite elektroniniu paštu gauti naujienas apie mano veiklas ir paslaugas, dešiniajame apatiniame ekrano kampe rasite langelį “prenumeruoti“. Spustelėkite ant jo pele ir įrašykite savo elektroninio pašto adresą. Tuomet jūs automatiškai gausite visas naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Jei naujienų gauti nepavyktų, pasitikrinkite “Reklamos“ (Spam) skiltį ir pakeiskite nustatymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *