"Jeigu šios žinios būtų pasiekę mane anksčiau…"

as

“- Jeigu šios žinios būtų pasiekę mane anksčiau...” – taip dažniausiai sureaguoja žmonės, susipažinę su baziniais meditacijos būdais ir įgiję teorinius pagrindus, kurių įsisavinimas pradeda ženkliai keisti savijautą, požiūrį į gyvenimą ir gyvenimo kokybę… 

Jeigu būčiau išmokusi šių technikų prieš daugelį metų, jos būtų padėjusios man sunkiausiais gyvenimo momentais… Jaučiuosi ramesnė, švaresnė, labiau patenkinta, mažiau priešinuosi tam, ką gyvenimas gali man pasiūlyti.” (Francis)

Įvairiausių saviugdos ir terapinių technikų ir metodų “vandenyne”, kuriame taip lengva pasimesti ir pasiklysti, juo labiau, kad viską išmėginti praktiškai nėra nei laiko, nei galimybių, yra tokių, kurios yra laikomos “bazinėmis”. Tai – laiko išbandymus atlaikę, šimtmečių praktikos patikrinti ir patvirtinti metodai, kurie yra pagrindas mūsų rūpinimuisi savo sveikata ir vidine pusiausvyra, saviugdai ir potencialo atskleidimui. Šios “bazinės” žinios pasitarnauja kaip pagrindas ir įkvėpimo šaltinis gausybei įvairių technikų, pritaikomų įvairiems žmonių tipams ir poreikiams. Būtent toks esminis metodas, paklojantis stabilų teorinį ir praktinį pagrindą ir įkvepiantis asmeninei praktikai bei žinių ir įgūdžių pritaikymui savo artimoje bei profesinėje aplinkoje, yra Sutelkto Proto Meditacija – “Mindfulness.

Šios unikalios ir autentiškos žinios, kurias gavau tiesiogiai iš savo Mokytojo – Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpočės (https://tulkulobsang.org/en/) – išsiskiria giliu filosofiniu ir psichologiniu kontekstu, suteikiančiu tvirtą ir aiškų teorinį pagrindą bei konkrečiomis ir paprastai pritaikomomis praktikos gairėmis ir technikomis, kurias galėsite naudoti tiek asmeniškai, tiek ir savo šeimos, draugų ar darbo kontekste.

Kaip esame pripratę rūpintis savo kūno higiena, taip mūsų gyvenimo pobūdis ir tempas vis labiau skatina užsiimti savo proto higiena ir ugdymu, sprendžiant ilgalaikio streso, depresijos, motyvacijos stokos, koncentracijos, nerimo, nemigos, valgymo sutrikimų ir visą gausybę įvairiausių aktualių problemų. Šis proto higienos ir treniravimo metodas padeda atsipalaiduoti, ugdo proto aiškumą, koncentraciją, konstruktyvų ir lankstų, empatišką požiūrį, kūrybiškumą, jumorą, pasitikėjimą savimi bei atskleidžia vidinį mūsų potencialą.

Vieninteliai reikalavimai dalyviams – noras keisti savo gyvenimo kokybę, atviras požiūris, smalsumas ir iniciatyva dalyvauti kurse.

Šio intensyvaus 2 dienų kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kam ji reikalinga, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės tibetietiškos tradicijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo ir ugdymo metodą.

Detali informacija apie intensyvų Sutelkto proto meditacijos Mindfulness kursą:

https://ugnemikalauskaite.com/naujienos/

Meditacija yra teorinių ir praktinių žinių pagrindu pagrįstas įgūdis ir patirtis. Tai reiškia, kad norint pajusti jos vertę ir poveikį mūsų savijautai, reikia įsisavinti jos kaip metodo specifiką ir niuansus bei išmėginti ir sistemingai ją taikyti praktikoje. 

“Įsivaizduokite draugą, pasakojantį apie nuostabų patiekalą, kurį jis valgė restorane. O dabar įsivaizduokite, kad pats ten nueinate ir paragaujate to paties. Girdėti apie maistą ir jį valgyti yra dvi visiškai skirtingos sąvokos, tiesa? Taigi, norėdami suprasti meditaciją, turite ją išbandyti. O norint pokyčių reikia tam tikro atvirumo, noro tyrinėti.” (Andy Puddicombe)   

Kontaktai informacijai ir registracijai:

ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *