„Menas ir gyvenimas yra viena…“

Menas ir gyvenimas yra viena. (Francois Cheng)

Jau Lietuvoje, po savo kelionės po įstabiąją Turkiją!!! Eilinį kartą įkvėpta, nustebinta, kaip įstabiai sklandžiai visa susidėlioja ir vyksta, kai keliauji sąmoningai: atsipalaidavusiai, pasitikinčiai ir stebint bei reaguojant į tai, kas natūraliai vyksta bei į patirtis, kurias gyvenimas atneša čia ir dabar. Visa gyvenime gali tapti kūryba: darbas, laisvalaikis, bendravimas, maisto ruošimas, savos erdvės kūrimas ir, be abejo, keliavimas… Ką ir kur beveiktume, kuomet tai darome dėmesingai, su meile ir vadovaudamiesi vidinėmis pajautomis, tai tampa kūrybiniu procesu. Kodėl? Todėl, kad dingus automatizmui, mes pasitelkiame visus savo gebėjimus ir pojūčius, kurie išskleidžia ir realizuoja mūsų kūrybines galias, kuo beužsiimtume.

Tačiau, iš kitos pusės, tai nevyksta savaime. Šiuos gebėjimus reikia savyje aktyvuoti, lavinti ir tam yra specialūs metodai.

Keliavimas – mano aistra ir vis labiau tampa gyvenimo būdu. Kelionės kartu su draugais ar artimaisiais, keliavimas vienai, gyvenimas kitoje šalyje, kartu su Mindfulness praktika ir žinios atnešė gausias patirtis ir žinias, kuriomis esu pasiruošusi pasidalinti su didžiausiu džiaugsmu, nes tai – mano pačios išmėginta, patirta, atrasta ir įgyvendinta savame gyvenime.

Jei jūs norite atrasti kitą keliavimo kokybę, išmokti metodų, kurie padėtų vis labiau džiaugtis savo gyvenimo patirtimis, vis labiau praturtinti savo gyvenimą, esate laukiama Liepos 4 dienos (III-ad., 19:00 – 22:00 val.) ypatingame renginyje “SĄMONINGAS KELIAVIMAS”, kurį parengėme kartu su drauge, kolege, keliautoja Rūta Lenkauskiene. Taip, šįkart tai – renginys, skirtas moterims, kuris gali tapti pasiruošimu Spalį laukiančiai moterų rato kelionei į Turkiją su autorine programa “Mano kelionės – vidinės ir išorinės”. Arba, tai bus unikali jūsų patirtis, supažindinanti su specialiomis technikomis ir padedanti lavinti savo savybes, atversiančias horizontus į naują keliavimo išgyvenimą.

Su džiaugsmu ir entuziazmu Liepos 4 dieną, 19:00 val. esi laukiama Kaune, jaukioje Sveikatingumo ir saviugdos mini studijoje, kur susipažinsime, bendrausime, dalinsimės bei atliksime užduotis ir efektyvias praktikas.

Informacija apie renginį: https://ugnemikalauskaite.com/veiklos-renginiai/
Kontaktai registracijai: ugnemikalau@gmail.com, +370 65079686

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *