Laiminga Moteris – Galinga Moteris

Laiminga Moteris – Galinga Moteris

​​Moterų savaitgalis

2018 m. Rugsėjo 7 d. – 9 d. (V-VI-VII)

Jau trečią kartą mus suburia išskirtinė Birštono dvasia ir mes renkamės į mokymus, skirtus motyvuotoms, drąsioms ir atsakingoms moterims, siekiančioms įgyti ne vien žinių, bet ir praktinių įgūdžių.

• Ar nori ką nors keisti savo gyvenime?
• Ar esi pasiruošusi keistis?
• Ar esi pasiruošusi investuoti į pokyčius?
• Ar esi pakankamai drąsi?
• Ar nori susigrąžinti savo galią ir būti laiminga?
• Ar nori sukurti laimingus santykius?
• Ar nori džiaugtis savo artimųjų laime?
• Ar nori laiminti gyvenimą?

Genialioji Levo Tolstojaus frazė skelbia:

Jei nori būti laimingas, būk.

Pirmas žingsnis ką nors keičiant – suvokti ir pripažinti, kad jūs susitaikote su mintimi, jog viskas taip yra tik todėl, kad šitaip patys nusprendėte…siekite keisti ne todėl, kad dalykas yra blogas, o todėl, kad jis jau neatitinka to, Kas Jūs Esate. Tėra vienintelė priežastis ką nors daryti – patvirtinti visatai tai, kas jūs esate.

Neal’as Donald’as Walsch’as “Pokalbiai su Dievu”

• Jei nori sužinoti kokie yra žingsniai į laimę ir išmokti juos žengti;
• Jei nori išsiaiškinti savo norus ir baimes;
• Jei nori atskleisti savo drąsą;

MES ŽINOME, KAIP TAI PASIEKTI IR PASIRUOŠUSIOS SU JUMIS DALINTIS SAVO PATIRTIMIS!
Trijų dienų moterų atsiskyrimas tai – gyvenimo pamokos, paremtos asmeninėmis patirtimis ir patikrintos 100%.

Su dviem patyrusiomis lektorėmis:

UGNE MIKALAUSKAITE, kuri savo gyvenime vadovaujasi devizu „gyventi autentišką, drąsų, kūrybingą gyvenimą“, turinčia 11 metų psichoterapinio darbo patirties, rengiančia seminarus įvairiomis temomis. Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai ratu padeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.

RŪTA LENKAUSKIENE, turinčia 14 metų patirtį, pradėjus širdžiai mielą veiklą „nuo nulio“, sertifikuota dr.Bacho žiedų terapijos ir teta metodo praktike, holistinės kūno terapijos praktike, lektore, vedančia užsiėmimus Lietuvoje ir užsienyje, afirmacinių kortų „Pažink save“ autore, tinklaraščio „Drugelio efektas“ įkūrėja, laiminga moterimi.

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS? DABAR JŲ TIEK DAUG?

TRYS „TAIP“, ĮKVEPIANTYS RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS MOTERIMS:
• Ar gali mokymai būti malonūs?
• TAIP! Nes tavęs laukia ilgas savaitgalis (3 dienos: nuo penktadienio14 val. iki sekmadienio 16 val.) prabangiame SPA viešbutyje, pasivaikščiojimai pušyne, Nemuno pakrantėse, kūno sveikatinimo ir puoselėjimo procedūros, malonus aptarnavimas, skanus ir sveikas maistas viešbučio restorane.
• Ar gali būti mokymai džiuginantys?
• TAIP! Nes praktinės užduotys, patikrintos daugiametę patirtį turinčių lektorių, duoda akivaizdžius rezultatus, pokyčius pastebėsite jau mokymų metu ir džiaugsitės savimi ir pasiektais rezultatais.
• Ar gali mokymai būti kūrybingi?
• ŽINOMA TAIP! Praktinės užduotys, kurios pažadins tavo kūrybines galias, suteiks įkvepiančių idėjų, kurias galėsi pritaikyti kasdieniniame gyvenime.
***Jeigu nors vieną idėją norėtum įgyvendinti;
***Jeigu suintrigavo nors vienas TAIP;

Tada šis savaitgalis, skirtas būtent tau!
Pasižymėk savo tvarkaraštyje: 2018.09.7-8-9 Birštonas, Royal SPA Residence, Moterų savaitgalis “Laiminga moteris – galinga“
Jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų gidas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas, profesionalios fotografijos, priminsiančios gražias akimirkas ir meditacijos audio įrašas.

Būk pati tuo pokyčiu, kurį nori matyti gyvenime.

M. Gandhi

Užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas atsiunčiamas užsiregistravusioms dalyvėms.

Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

Dalyvių skaičius – tik 12, todėl laiku sumokėdamos mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvės vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Registracija ir pasiteiravimas:

Ugnė Mikalauskaitė: ugnemikalau@gmail.com, +37065079686
Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541

Į kainą įskaičiuota:
∙ 3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos (teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
∙ 2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone (chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
∙ Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
∙ Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
∙ SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną (baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
∙ Automobilio parkavimas
∙ Belaidis internetas
Papildomas paslaugas galima užsisakyti už specialią renginio dalyvio kainą.

<<<<>>>>
Ankstesnių renginių dalyvių atsiliepimai:

“Dalyvavau pernai organizuotame Rūtos ir Ugnės renginyje. Buvimas jame davė jėgų, pasitikėjimo, vidinės ramybės. Prieš renginį buvau pavargusi nuo gyvenimo rutinos, norėjosi vėl atgauti vidinę stiprybę. Ką organizuoja Rūta ir Ugnė visada bus įdomu. Dar niekada neteko nusivilti. Per šį moterų savaitgalį puikiai atsijungiau, pailsėjau, pabendravau su įdomiomis, žaviomis, jautriomis moterimis. Buvo įdomu matyti kaip jos keičiasi, pražysta. Buvo tokia savijauta, lyg atostogavau 2 savaites. Buvo lengva, gera, įgavau naujų jėgų. Rūta ir Ugnė atskleidžia tik tai, ką praėjo pačios. Jų nuoširdumas yra tikras, dėstoma medžiaga – gyvenimiška. Jos paliečia tavo vidų, sukrečia, pakylėja, norisi keistis, siekti daugiau. Jų renginiai skirti moterims, kurios nori keistis pačios, o ne keisti kitus.“ (Dalia)
„Apsispręsti dalyvauti renginyje mane paskatino draugė. Norėjau pakeisti aplinką, jaučiausi nedrąsiai. Labai rekomenduoju šiuos moterų seminarus, nes tai – naudinga sau. Aš pati pasijutau drąsesnė, labiau pasitikinti savimi. Šie moterų ratai – naudinga patirtis visoms moterims, kurios nepasitiki savimi.“ (Zita)
„Manau, kad į Rūtos ir Ugnės seminarą mane atvedė likimas. Jaučiausi blogai – jaučiau pyktį, nerimą, nuovargį. Supratau ir pajutau, kad man šios patirties reikia. Po seminaro atėjo ramybė. Pajutau, kad šiuo metu nerimo nėra. Supratau, kad pykti nėra blogai, tik reikia po to jį paleisti. Rekomenduoju šį renginį visiems, nes bent laikinai (o gal ir ilgam) tampa geriau. Kuriems gera – kad pamatytų šalia esančius kitoje būklėje. Kuriems bloga – kad nurimtų, atsipalaiduotų, patikėtų. Stebuklas – pastebėjau, kad mažmožiai teikia malonumą.“ (Dalia)
Foto: Aistė Virketė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *