Kai prisilietimas vertas tūkstančio žodžių…

Kiekvieną kartą ruošdamasi Gydančio Prisilietimo kursams jaučiuosi laiminga. Laiminga, kad vis daugiau žmonių atranda švelnaus prisilietimo reikšmę ir gydantį poveikį sau, savo artimiesiems ir klientams…
Sąmoningai ar pasąmoningai visi tiesiog alkstame švelnumo, kuriam nereikia žodžių, kuris netelpa į žodžius… Visi svajojam apie tokį gilų atsipalaidavimą, kuris ištirpintų visas mūsų įtampas ir bent akimirkai padėtų prarasti savo kūno ribas, pasijusti saugiais…
“Drugelio prisilietimo masažas” ir yra tas būdas, pamaitinantis šiuos esminius mūsų troškimus ir poreikius, pasąmoniname lygmenyje gydantis mūsų traumas ir padedantis aktyvuoti savyje švelnumą ir vidinio komforto būseną…
Ir tam nereikia jokių išankstinių žinių ar pasiruošimo…
Esi moteris ar vyras; nori taikyti šį metodą savo vaikams, tėvams, seneliams ar kitiems artimiesiems, intymių santykių pagerinimui ar darbe su klientais, tai – paprastas,lengvai pritaikomas ir unikalus bei efektyvus būdas, tinkamas tau.
Registruokis ir apdovanok save švelnumo ir gydančio prisilietimo galia.
Kontaktai registracijai ir informacijai: ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Gydančio prisilietimo kursai

“Drugelio prisilietimo masažas“ ir

“Braziliška pėdų akupresūra“

 Kursų datos ieškokite: https://ugnemi.com/veiklos-renginiai/

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį, nes natūraliai sukelia gilų atsipalaidavimą ir skatina hormonų gamybą organizme, atsakingų už malonumo būseną.
Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje masažuotojo, kineziterapeuto, socialinio darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo,  akušerio ir kt. praktikoje, o taip pat veiksmingi ir gyvūnams. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme, tokiu būdu stiprindamas imuninę sistemą ir regeneracines organizmo savybes, pozityviai veikdamas kvėpavimo sistemą, virškinimo ir medžiagų apykaitos mechanizmą bei subalansuodamas ir stiprindamas emocinę žmogaus būklę.
Taip pat jį galima taikyti: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.
Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

  • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
  • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
  • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga“ su teorine dalimi ir masažo atlikimo gairėmis.

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.
Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota terapeutė ir instruktorė (“Gentle Bioenergetics Institute“)

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.
Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas!

Dalyvių skaičius – tik 8 asmenys. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Kaunas

Kontaktai informacijai/registracijai:
ugne@ugnemi.com, +370 65079686

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *