Apie pilnatvišką Moters prigimtį

Prieš šventes, kurios kartu su šalčiu ir sniegu veda į namų šilumą bei gilyn į save – į apmąstymus apie savo kaip moters prigimtį, dalinuosi su jumis mintimis apie moterystę.
Tai – tema, kuriai jau eilę metų skiriu vis daugiau laiko ir dėmesio, nes per savo asmeninius išgyvenimus ir patirtis, per organizuojamus moterų ratus ir per asmeninį darbą su klientėmis – moterimis, nepaliaujamai atrandu moterystės gylį ir potencialą, kuris nepaliauja manęs stebinęs.
Menas ir išmintis pažinti save, kaip moterį, atskleisti save kaip moterį, auginti save kaip moterį, rūpintis savimi kaip moterimi, veda į begalinį vidinį pasitenkinimą ir pilnatvę, padeda skleistis visomis savo prigimties spalvomis ir spindėti.
Tuo pačiu, kuo daugiau gilinuosi į moterystę ir puoselėju save kaip moterį, tuo labiau atkeliauja supratimas ir jautrumas vyriškajam pradui bei tarpusavio santykiams. Tuo daugiau ir dažniau sulaukiu pasidalinimų iš artimųjų, pažįstamų bei iš klientų – vyrų, kad jie jaučiasi priimti, suprasti, įkvėpti, kad atrado, ką reiškia ir kokia dovana yra bendrauti su “tikra Moterimi”.

Tad kas gi yra “tikra Moteris”?

Moterystė paprastai yra suvokiama kaip idėja, kuri amžių bėgyje keitėsi ir patyrė begalę transformacijų. Priklausomai nuo tam tikrų kultūrinių, religinių, politinių, etninių kontekstų bei mados tendencijų moteris atitinkamai jautėsi ir prisitaikė prie šių kontekstų, mėgindama atitikti “moterystės” idėją pagal išorines taisykles bei lūkesčius, tarsi tai būtų atitinkamas “aprangos kodas”.
Man asmeniškai, moterystė yra daugialypis, gyvas, nuolat save organizuojantis būvis. Moterystė – tai:
* Gilus savo kūno priėmimas bei intensyvus 5 pojūčių + intuicijos išgyvenimas,
* Emocinių bangų priėmimas ir išmintingas santykis su savo emocijomis,
* Nuolatinis judėjimas, save išreiškiantis per kūrybą visame, ką tik moteris veikia ir kuo be užsiima savo kasdieniame gyvenime,
* Natūralus grožis ir palaima, sklindanti iš vidaus,
* Jautrumas ir atjauta,
* Gilus ryšys su gamta ir jos ciklais,
* Įkvėpimas, motyvacija ir entuziazmas, kurie spontaniškai ir natūraliai kyla iš vidinės pilnatvės ir gerovės,
* Ryšys, santykis ir vienybė visuose savo aspektuose ir lygmenyse,
* Vidinė branda, kuri įgalina gebėjimą įkūnyti visus įmanomus moteriškus būvius ir pavidalus, priklausomai nuo savo poreikių ir nuo išorinių aplinkybių ir sąlygų. Tai – gebėjimas būti: 
    *žaisminga ir smalsia, jautria mergaite,
    *įdomia, protinga ir žavinga, savimi pasitikinčia moterimi,
    *aistringa mylimąja,
    *neišsenkančios fantazijos kūrėja,
    *atjaučiančia, dosnia, rūpestinga, atsakinga motina,
    *drąsia ir ryžtinga kare,
    *išmintinga ir besąlygiškai mylinčia deive………

Visos šios savybės jau dabar glūdi kiekvienoje iš mūsų, laukdamos galimybės būti atrastomis, išsiskleisti, pasireikšti – įgalinti kiekvieną mūsų tapti pilnatviška – tapti “tikra Moterimi”.
Tačiau kasdieniame gyvenime, supamoms rutinos, įsisenėjusių įpročių, streso, įtampos, nesaugumo… sunku atrasti laiko ir sudaryti tinkamas sąlygas savęs tyrinėjimui ir savo potencialo išskleidimui.
Laikas bėga, o mes taip priprantame save sumenkinti ir priprasti prie pilkumos, energijos stygiaus, menko savimi pasitikėjimo, sveikatos iššūkių, šlyjančių tarpusavio santykių, nemėgstamos rutinos ir gyvenimo kitų – “svajonių herojų” – gyvenimais, su liūdesiu ir ilgesiu stebint tų “laimingų moterų” istorijas apie įgyvendintas svajones, nes “tai – ne man”.
Tačiau kiekvienos iš mūsų realybė kuriama pirmiausia savo viduje. Pirmas žingsnis yra leisti sau patikėti savimi ir savyje glūdinčia jėga bei galimybėmis. Išdrįsti mesti iššūkį savo seniems įpročiams ir “aukos kaliošams”. Žengti žingsnį į tokią save, kokia nori būti, kokia nori didžiuotis, kad taptum įkvėpimu ir sau pačiai, ir tave supantiems, kad savo pačios pavyzdžiu aktyviai prisidėtumei prie laimingesnės šeimos, bendruomenės ir visuomenės kūrimo.

Jei renkiesi atrasti ir ugdyti save kaip pilnatvišką Moterį – Kvietimas tau atėjo jau DABAR.
Esi kviečiama į kelionę, kurioje kitų tokių kaip TU – nuostabių, nuoširdžių, entuziastingų, atvirų, drąsių – moterų rate keliausi per patirtis ir pojūčius.

 Tai – ypatingas laikas ir erdvė bendram dalyvavimui moterų rato magiškuose procesuose

Tai – Laikas su savimi ir sau

Saugioje moterų erdvėje, su patyrusia vedančiąja, kūrybingame ir atpalaiduojančiame procese, kitoje šalyje ir kultūroje atrasi save naujai –kaip drąsią, pasitikinčią savimi, visapusišką, tikrą Moterį.

Iš kelionės sugrįši švytinti, laiminga, įkvėpta, atsigavusi, pailsėjusi, sklidina palaimos, įgalinusi save gyventi autentišką, laimingą gyvenimą bei gebanti padėti būti laimingesniais savo mylimiems ir brangiems žmonėms.

Kelionėje Tave lydės, gaivins ir pripildys:

·        Masažai, kuriuos atliksime vienos kitoms – gilus atsipalaidavimas ir dėmesys kūnui,

·        Moterims skirtos meditacijos – ugdančios gebėjimą pažinti ir priimti savo emocijas, stiprinti pasitikėjimą savimi, 5 pojūčius,

·        Įdomios ir kūrybingos užduotys – keičiančios klampinančias, ribojančias proto nuostatas į auginančias ir įgalinančias; pabudinančios kūrybiškumą, intuiciją, saviraišką,

·       Paprastas ir organiškas judesys ir šokis – Gydančioji Tibeto Joga sveikatins kūną, judesys ir šokis drauge kurs džiaugsmą, bendrystę, vidinės laisvės išgyvenimą,

·        Spontaniška ir natūrali asmeninė saviraiška – įgalins patyrinėti savo galimybes, priimti ir išreikšti pajautas ir jausmus, auginti ir plėsti saviraiškos galimybes,

·       Šiltas ir besąlygiškai priimantis bendravimas nedidelėje moterų grupėje – sukurs saugią, šiltą ir jaukią atmosferą patirtims, kūrybai, saviraiškai, dalinimuisi,

·        Gyvas ir tikras dalinimasis tiek, kiek to norisi – moterų rato gydanti, įgalinanti dinamika sudarys sąlygas būti savimi – tokia, kokia norisi būti,

·       Laikas sau, leidžiamas pagal savo norus ir poreikius – tai deimantinė galimybė tiesiog pabūti su savimi su meile ir pagarba atliepiant savo vidinius poreikius,

·       Nuostabi Alanijos gamta + kokybiška ir nuostabi viešbučio aplinka, (+ paslaugos ir maistas; jūra, pliažai, parkai, jaukus miestas su senovine pilimi ir urvais bei kitomis įdomybėmis) – tobulos sąlygos pasimėgauti kokybe ir patirti fantastišką kelionės nuotykį su įstabiais atradimais, patirti kitą kultūrą ir klimatą, aktyvuoti visus savo pojūčius, pasilepinti saule, vandeniu ir visais gamtos ir turtingos kultūros malonumais.  

Kelionės trukmė: 8 dienos

Data: 2019. 04 11 – 18

Vieta: Alanya, Turkija – 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota, 2-viečiame kambaryje
Dėl detalios informacijos kreipkis: ugnemikalau@gmail.com

DĖMESIO!
Moterų grupė – nedidelė, tad vietų skaičius – ribotas.
Ypatingas kainos pasiūlymas galioja tik iki Gruodžio 21 dienos.
Vėliau kaina – didės.

Iki 2018 m. Gruodžio 21 dienos užsiregistravusioms – sumokėjusioms avansinį rezervacijos mokestį – moterims (kreipkitės dėl informacijos apie registravimosi tvarką) padėka ir paskatinimas už jūsų motyvaciją ir entuziazmą: gausite dovanų saviugdos rinkinį “Meilė ir Harmoningi Tarpusavio Santykiai” (35 Eur. vertė), kurį sudaro: tekstas apie meilę ir harmoningų tarpusavio santykių kūrimą bei audio įrašas lietuvių kalba “Meilės meditacija”!Pilnai įsipareigojusioms – sumokėjusioms visą renginio sumą moterims – 135 Eurų vertės papildomos asmeninės paslaugos!
(kreipkitės dėl detalios informacijos)

PASKUBĖKITE! Galimybė pasinaudoti šiomis išskirtinėmis – Kalėdinėmis – sąlygomis baigsis už 4 dienų – 2018/12/21 !!!

Dėl detalios informacijos kreipkitės: ugnemikalau@gmail.com

Jei pažįstate Moterį, kuriai ši informacija gali būti svarbi ir naudinga – pasidalinkite su ja šia galimybe.

Ankstesnių renginių dalyvių atsiliepimai:

“Laikas su Ugne visuomet prasmingas, tai labai šiltas žmogus, turintis daug žinių, patirties, kuria vadovaujasi savo gyvenime, tuo gyvena ir praktiškai taiko savo gyvenime. Be to, išsinešite žinias, kurios padės keisti savo gyvenimą į kokybiškesnį, teikiantį daugiau malonumo, prasmės.” Asta

„Dalyvavau moterų savaitgalyje iš smalsumo. Buvo noras pažiūrėti kaip ir kas. Suintrigavo, kad bus tik moterys ir paskaičiusi aprašymą apie renginio vadoves, supratau, kad bus super. Iki tol galvojau, kad gyvenu puikiai, o pasirodo, kad gyventi galiu ir nuostabiai. Ačiū! Puikus renginys, kuriame dalyvauti verta ! ! ! Jis skirtas tai, kuri jaučiasi su savimi nelabai susidraugavusi.“ (Dalia)

Mane traukia savo srities profesionalai. Ugnė žavi savo žiniomis ir gebėjimais. Moterų savaitgalyje dalyvauti mane paskatino noras bendradarbiauti. Tuo metu jaučiau ir tebejaučiu pokyčius, virsmus. Jaučiausi neužtikrinta. Todėl pasidaviau virsmui, srovei, pokyčiams tiek, kad ta banga eitų sava vaga. Teisinga vaga. Noriu, kad tekėtų viskas per „gėrio Žemę“. Po moterų savaitgalio jaučiu galimybę pasitikėti Aukščiausiomis jėgomis. Jaučiu Dievo palaimą ir Jo teikiamas dovanas. Užmezgiau pamirštą ryšį ne tik su savo dvasia, bet ir su Dievu. Tai – didžiausias indėlis! AČIŪ!“ (A.V.)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *