Šventiniai sveikinimai ir linkėjimai :)

Mielieji, sveikinu jus visus su artėjančiomis Šventėmis!
Linkiu jas išgyventi ir susikurti taip, kad jos taptų įkvepiančiomis, gaivinančiomis, mylinčiomis, šviesiomis ir laimingomis.

🌟

Kiekviena ypatinga metų šventė yra tarsi simboliškas grįžimas namo… Kuomet po ilgos, varginančios piligriminės kelionės po savo vidinius pasaulius su kalnais, vandenynais, dykumomis, laukais ir slėniais parkeliaujame į jaukią ir saugią, savą, pažįstamą aplinką, kad pasidžiaugtume namų ir namiškių šiluma, pailsėtume, atstatytume jėgas, kartu švęstume ir džiaugtumės bei pasiruoštume naujai vidinei kelionei…
Kiekviena šventė yra sąlygos pasijusti paprasčiausiai laimingu… Nepaisant išorinių sąlygų ir aplinkybių, tiesiog leisti sau atrasti dėkingumą… už visa tai, kas yra gero ir gražaus, už savo būtį, gyvenimą, galimybes, duotybes ir talentus… už tai, kad esi. Nes laimė yra pasirinkimas, nes laimingu įmanoma būti ne praeityje, ne ateityje, o dabar.
Kiekviena šventė yra galimybė prisiliesti prie esmės… Kuomet sustoji ir leidi sau pabūti su šventės prasme, įsigilinti į jos nešamą žinią tau… Kiekvieną kartą atrandi kažką sau aktualaus ir svarbaus. Kažką esmingo, įkvepiančio, sustiprinančio, palaikančio… Nes kiekviena šventė yra “nėščia” prasmėmis, kurią kiekvienąkart išsigvildeni sau asmeniškai pagal save…  
Kiekviena šventė yra galimybė leisti sau pabūti vaiku… Leisti sau džiaugtis, švęsti, žaisti, linksmintis, dalintis, išgyventi malonumą ir bent kuriam laikui atidėti į šalį įtampą, stresą, rūpesčius ir rimtumą. Leisti sau tiesiog būti ir mėgautis vaikišku paprastumu ir entuziazmu.
Kiekviena šventė yra mažas ar didelis išsipildymas… Nes kiekviena šventė esi tu…

Tuo pačiu dalinuosi su jumis įkvepiančiu pasakojimu:

Trys imperatoriaus klausimai

Labai seniai vienas imperatorius gilinosi į gyvenimo filosofiją, siekdamas tokios išminties, kuri padėtų jam valdyti šalį ir jį patį vestų tiesos keliu. To meto religijos ir filosofijos jo netenkino, tad savo filosofijos jis ieškojo paties gyvenimo patirtyje.
Galiausiai imperatorius suprato, kad jam pakaktų atsakymų į tris svarbiausius klausimus. Gavęs atsakymus, jis galėtų išmintingai vadovauti šaliai ir vadovautis jais savo gyvenime. Tie trys klausimai buvo tokie:

  1. Kada yra pats svarbiausias laikas?
  2. Kas yra svarbiausias žmogus?
  3. Ką daryti gyvenime svarbiausia?

Po ilgų paieškų, jis gavo tuos tris atsakymus, apsilankęs pas vieną atsiskyrėlį.
Pats svarbiausias laikas, žinoma, yra dabar. Tai yra vienintelis laikas, kurį iš tiesų turime.
Svarbiausias žmogus yra tas, su kuriuo esi. Vienodai svarbus yra tiek kitas žmogus, tiek tu pats.
Svarbiausia gyvenime yra rūpintis. Tikras rūpinimasis kyla iš atjautos. 
Ajahn Brahm “Atverk savo širdies duris”

Jei norite gauti dovanų pilną originalią Levo Tolstojaus istoriją apie tris imperatoriaus klausimus – rašykite man laišką į: ugnemikalau@gmail.com

Ir pabaigai – mielas atsiliepimas į mano sveikinimus :)))

Ugne, Tu esi mano metų šviesulys!!! Ačiū ir tęsk ką darai, nes žmonės prisipildo laimės, aš tarp jų!!!! Gerų ir labai labai jaukių švenčių!!!

A. R.

Ir visai pabaigai dalinuosi ir labai miela ir šilta daina ;)))

Saulius Petreikis’ World Orchestra – Lithuanian Folk Song “Sidabro Lakiutė”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *