PAVASARIS SU NAUJOMIS JĖGOMIS arba ILGO POVEIKIO DOVANA SAU

SVEIKI!!! Sveikinuosi su jumis grįžusi iš savo vidinių ir išorinių kelionių, iš kurių grįžau su naujomis patirtimis ir įžvalgomis bei įkvėpta svarbioms ir naudingoms veikloms.

Išorinės kelionės į Dubajų ir Maroką atskleidė man gausų skirtingų patirčių spektrą – nuo neįtikėtinos prabangos, kone neribotų žmonių galimybių kurti, statyti “viršūnių” iki senos, tarytum sustojusios laike, kultūros ir nuolankaus, darbštaus, natūralaus gyvenimo “šaknų”; Nuo akinančio spindesio iki svaiginančio kvapų, spalvų, skonių šurmulio; Nuo prabangaus solidumo iki veriančio gryno paprastumo. Galimybė pažinti šiuos radikaliai skirtingus pasaulius ir pajusti juose save atnešė man labai daug stiprių išgyvenimų ir minčių apie žmogaus galimybes ir ribas, o taip pat apie bendražmogiškus poreikius, kurie nepriklauso nuo aplinkos ir konteksto.

Bendražmogiškų vertybių patenkinimas yra susijęs su vidine kelione – su savo požiūrio plėtimu ir ugdymu, su meile sau, pasitikėjimu ir savęs priėmimu, su mylima veikla bei saviraiška, su gebėjimu kurti darnius santykius (poroje, šeimoje, su draugais, darbe, laisvalaikio veiklose…), su gebėjimu tvarkytis su nuolat kiekvieną iš mūsų lydinčiais įvairiausiais gyvenimo iššūkiais.

Mano asmeninė vidinė kelionė į savo gimtadienį atnešė man suvokimą, kad esu begaliniai apdovanota ir pilnatviška, norinti dalintis savo ilgai ugdytais ir tebeugdomais talentais, žiniomis ir įgūdžiais su tais, kuriems tai svarbu ir reikalinga, naudinga. Šalia tų dovanų, kurios yra artimi žmonės, draugai, mieli namai ir visi kiti svarbūs gyvenimo džiaugsmai bei patenkinti poreikiai, yra dovanų, kurias pasidovanojame sau kaip ilgo poveikio dovanas, atlikdami vidinį darbą – atrasdami supratimą ir palaikymą, įveikdami mus ribojančias baimes ir iššūkius, patirdami aiškumą, išmokdami savi-pagalbos metodų.

 • Begaliniai svarbi, neįkainojama ir išlaisvinanti dovana sau yra saviugdos ir terapinio darbo su savimi rezultatai, įgalinantys keisti savo požiūrį į gyvenimo iššūkius, koreguoti savo būseną bei savijautą, nuolat įžvelgti gyvenimo teikiamas galimybes ir jomis kūrybingai naudotis, 
 • Dovana yra gyventi taip, kaip sako širdis – savo autentišką gyvenimą,
 • Dovana yra dirbti tai, ką myli ir ką jauti kaip įgyvendini savo pašaukimą, nepaisant visų iššūkių,
 • Dovana yra dalintis savo ilgus metus kauptomis žiniomis ir įgūdžiais bei stebėti kaip jie keičia žmonių gyvenimus,
 • Dovana yra nuolat iš įvairių pasaulio šalių gauti buvusių klientų laiškus ir žinutes bei skambučius su padėka už pagalbą, palaikymą ir už naują gyvenimo ir savijautos kokybę, 
 • Dovana yra nepaliaujamai išgyventi kūrybinį potencialą – kuriant naujas paslaugas, kurios galėtų padėti dar daugiau žmonių, net ir esančių toli.

Tad su didžiuliu džiaugsmu dalinuosi su jumis paskutinėmis naujienomis apie galimybes apdovanoti save tokiomis – ilgo poveikio – dovanomis, kurios atneš į jūsų gyvenimą daugiau galimybių išgyventi vidinės laisvės, ramybės, pasitikėjimo ir pilnatvės būsenas, kurios įgalins labiau priimti ir pamilti save, kur bebūtumėte ir ką beveiktumėte. 

 NAUJA PASLAUGA!!! 

NUOTOLINĖS SAVIUGDOS IR TERAPINĖS PROGRAMOS/ KURSAI:

 • Ši paslauga suteikia jums galimybę gauti žinias ir atlikti saviugdos bei psichoterapinį procesą distanciniu būdu – naudojantis internetu. Tad gaunate visą reikalingą informaciją, kur bebūtumėte ir jums nebereikia tam specialiai derinti laiko ir sąlygų, nereikia niekur vykti! 
 • Programas galite išsipirkti ir savarankiškai atlikti bet kada!
 • Specialiai sukurtus modulius sudaro: tekstinė medžiaga su teorine informacija, pratimai ir užduotys bei audio įrašai. Juos galite studijuoti ir užduotis atlikti savu ritmu, prisiderindami pagal savo laiko galimybes! 
 • Visą moduliuose pateiktą medžiagą gaunate tiesiogiai – į savo elektroninį paštą. Prieigą prie moduliuose pateiktos informacijos turėsite visą gyvenimą. Galėsite bet kada prie šios informacijos sugrįžti!
 • Prireikus mano pagalbos, turite galimybę į mane kreiptis el.paštu ar naudojantis Messenger programėle!
 • Kai kurias programas sudaro paslaugų paketai, į kuriuos įeina modulyje pateikta medžiaga + terapinė/ koučingo sesija su manimi, naudojantis internetu (Skype, Messenger, What’s app programomis) už specialią kainą – su 50 % nuolaida! 

 3 NUOTOLINĖS PROGRAMOS, KURIAS GALITE ĮSIGYTI JAU DABAR!!!

MEDITACIJOS PAGRINDŲ KURSAS 

Tiems, kurie nori susipažinti meditacija ir įvaldyti pagrindinius jos įgūdžius. Tai – įvadas, suteikiantis pagrindines žinias tiems, kas su meditacija susiduria pirmą kartą arba nedaug apie ją žino. Seminaro praktinė dalis skirta paprastos ir kasdieniam gyvenimo ritmui pritaikytos praktikos įsisavinimui. Jį sudaro modulio dalys su teorija ir praktika. Teorija: kas yra Mindfulness meditacija, kokie meditacijos tipai ir tikslai; proto prigimtis. 
Praktika: pasiruošimas meditacijai; meditacijos praktika (pozicija, kvėpavimas, objektai; meditacijos praktikos pritaikymas kasdieniam gyvenimui. + Gaunate pagrindinės meditacijos praktikos audio įrašą lietuvių kalba.  

21 DIENA SU MEDITACIJA – GALINGO ĮPROČIO FORMAVIMAS PROTO HIGIENAI IR EMOCINEI PUSIAUSVYRAI

Tiems, kurie turi meditacijos pagrindus ir nori geriau pažinti save, gilinti žinias apie meditaciją bei gerinti praktinius meditacijos įgūdžius. Jį sudaro 21 modulio dalis, kurią gausite savo el.paštu 21 dienos bėgyje: 

 • Meditacijos praktikos lentelė – skirta sąmoningam savo praktikos progreso stebėjimui ir fiksavimui,
 • Papildomi patarimai meditacijos praktikaimeditacinės technikos ir pratimai
 • Esminės Budistinės psichologijos žinios / istorijos padėsiančios dar giliau perprasti mūsų proto veikimo mechanizmą ir meditacijos teoriją, 
 • Pagrindiniai galingi klausimai analitinei meditacijai, vedantys į gyvenimą keičiančius atsakymus,
 • Galimybė 21DIENOS BĖGYJE, kasdien su manimi pasidalinti savo įžvalgomis ir gauti atsakymą į 1 savo dienos klausimą ar paprašyti papildomos informacijos dominančiu klausimu,
 • Papildomos naudingos tekstinės/audio/video medžiagos nuorodos.
 • Facebook bendraminčių uždara grupė “Aš medituoju”, kurioje galite dalintis savo patirtimis, įžvalgomis, gauti palaikymą.

MINI MODULIS: PERKEIČIANTI MEILĖS GALIA MANO GYVENIME IR TARPUSAVIO SANTYKIUOSE

Tiems, kurie nori pasigilinti į tai, kas yra meilė, kaip pamilti save, kaip gerinti santykius su mylimu žmogumi. Jį sudaro 8 modulio dalys su: 

 • Tekstais apie įvairius meilės aspektus,, 
 • Papildomomis užduotimis ir pratimais, padedančiais gilinti žinias ir atrasti sau svarbius atsakymus,
 • Giliomis Budistinės psichologijos žiniomis, plečiančiomis požiūrį ir įgalinančiomis vis dažniau ir intensyviau išgyventi meilės būseną sau ir kitiems savo gyvenime,
 • Galimybe 1 val. sesijai su manimi (tiesiogiai ar internetu), kuri atneš aiškumą ir įgalins norimiems pokyčiams,
 • + Meditacijos “Meilės galia” audio įrašu lietuvių kalba.

ARTIMIAUSI RENGINIAI:

 • 2019 m. KOVO 31 (VII) 11:00 – 16:00 val.

KURSAI “MANO KŪNAS – MANO BURTŲ LAZDELĖ: GALINGOS PRAKTIKOS PUIKIAI FIZINEI IR EMOCINEI SAVIJAUTAI” (išduodamas sertifikatas).

STRAIPSNIS SPAUDOJE:

“KUO DAUGIAU TEIGIAMŲ EMOCIJŲ”// SAVAITĖ, NR.6 (02.09-15), psl. 44, 45 (Norėdami jį gauti, siųskite man e.laišką: ugne@ugnemi.com)

ASMENINĖS SAVIUGDOS IR PSICHOTERAPINĖS PASLAUGOS:

 • UGDOMOJO VADOVAVIMO – KOUČINGO KONSULTACIJOS tiesiogiai arba internetu (1.15 – iki 1,5 val.). Daugiau informacijos asmeniškai el.paštu ir: https://ugnemi.com/koucingas/
 • KOMPLEKSINĖS PSICHOTERAPIJOS SESIJOS tiesiogiai arba internetu ( 1.5 – iki 2 val.).   Daugiau informacijos asmeniškai el.paštu ir : https://ugnemi.com/kompleksine-psichoterapija/   
 • MINDFULNESSGYDANČIOS TIBETO JOGOSBUDISTINĖS PSICHOLOGIJOS SESIJOS (1.15 – iki 1,5 val.).  Daugiau informacijos asmeniškai el.paštu ir: https://ugnemi.com/tibeto-praktikos/
Dėl detalios informacijos ir norėdami užsisakyti paslaugą kreipkitės: ugne@ugnemi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *