SAVIUGDOS MINI MODULIS “GYDANTI MEILĖS GALIA”

NUOTOLINIS SAVIUGDOS MINI MODULIS

GYDANTI MEILĖS GALIA MANO GYVENIME IR TARPUSAVIO SANTYKIUOSE 

MEILĖ KAIP KELIAS Į IŠMINTĮ  
   

Sąvoka „meilė“ iš pirmo žvilgsnio atrodo mums banali ir nuvalkiota. Tačiau troškimą mylėti ir būti mylimiems išgyvename visi be išimties, ar jis būtų sąmoningas, ar ne. Meilę siejame su laime. O laimė yra vienintelis tikrasis mūsų gyvenimo tikslas.

Ieškome meilės objektų, svajojame apie meilę, tačiau turbūt ne per dažniausiai iš esmės pasigiliname į tai, kas yra meilė, kokios meilės formos, ką reiškia iš tikrųjų mylėti, kaip meilė įtakoja tarpusavio santykius, kokia meilė gali būti, kaip meilė susijusi su išmintimi? 

Sakoma, kad:

“IŠ TIKRŲJŲ PAŽINTI GALIMA TIK TAI, KĄ ĮSTENGI PAMILTI. BE MEILĖS NĖRA IŠMINTIES. BE IŠMINTIES NĖRA LAIMĖS.”

*Ištisus amžius įvairiausių pasaulio šalių filosofai, teologai, mistikai ir šventieji, psichologai gilinasi į meilės slėpinį, atrasdami begalę meilės formų, išraiškos būdų ir neišmatuojamas jos gelmes.

Tačiau mums mūsų gyvenimuose svarbiausios ne teorijos ir filosofiniai išvedžiojimai, o tai, kas gali mums praktiškai padėti gyventi pilnatviškesnį, laimingesnį gyvenimą, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių:

 • Kaip meilė gali mane vesti į išmintį, į laimę, pilnatvę, būdama kuo mažiau paveiki išorinių aplinkybių įtakai?
 • Kaip galiu mylėti taip, kad vietoje kančios kurčiau harmoningus tarpusavio santykius?
 • Kaip galiu kuo dažniau ir stipriau išgyventi meilę?
 • Kaip galiu paversti meilę vidine laisve, stiprybe, gyvenimo “varikliu”?

NORITE ĮGYTI ŽINIAS IR ĮSISAVINTI METODUS, KURIE PAKEIS JŪSŲ GYVENIMĄ?ŠIS – 8 DALIŲ KONCENTRUOTAS MINI MODULIS SKIRTAS JUMS! 

SAVIUGDOS MINI MODULYJE “GYDANTI MEILĖS GALIA MANO GYVENIME IR TARPUSAVIO SANTYKIUOSE” rasite:

 •    Aiškią ir koncentruotą informaciją tokiomis svarbiomis temomis kaip: kas iš tiesų yra meilėkam meilė mums reikalingaar meilė būtinai sukelia kančiąar meilę įmanoma duoti ir priimtiar meilės gali būti per daugkaip meilė ugdoma;
 •    Galingus klausimus ir užduotis, kurios padės giliau pažinti save, geriau įsisavinti pateiktą medžiagą, kad ji taptų terapine priemone būtent jūsų gyvenime bei plėsti požiūrį naujų stiprių įžvalgų pagalba;
 •   Meditacijos aprašą + audio įrašą lietuvių kalba “Meilės galia”, kuris padės tirpdyti savo susikurtas baimes bei įgalinti save išgyventi meilės ir saugumo būseną vis dažniau, kada tik panorėsite.   

YPATINGA GALIMYBĖ TIK IKI KOVO 12 DIENOS!!!

+ 1.15 VAL. SESIJA “MEILĖS SAU arba TARPUSAVIO SANTYKIŲ REABILITACIJA” SU 60% NUOLAIDA!!!

PO ŠIOS GALINGOS SESIJOS (TIESIOGIAI ARBA INTERNETU) METU JŪS PATIRSITE:

 • AIŠKUMĄ, KAS IŠ TIKRŲJŲ RIBOJA IR NEIGIAMAI VEIKIA JŪSŲ SANTYKĮ SU SAVIMI arba TARPUSAVIO SANTYKIUS ŠIUO METU (Tai gali būti visai kas kita, nei jūs manote);
 • ENERGIJĄ IR ENTUZIAZMĄ TEIGIAMAI ĮTAKOTI SAVO SANTYKĮ SU SAVIMI arba TARPUSAVIO SANTYKIUS/ PABAIGTI SANTYKIUS, KURIE JŪSŲ NEBETENKINA;
 • RESURSUS IR BŪDUS, KAIP GALITE SAVO GYVENIME IŠGYVENTI DAUGIAU PASITENKINIMO, MEILĖS IR PILNATVĖS.   

PASINAUDOKITE ŠIA YPATINGA PROGA, KURI GALIOJA RIBOTĄ LAIKĄ – IKI KOVO 12 DIENOS!!!

ĮŽENKITE Į PAVASARĮ SU NAUJA ENERGIJA, PASITIKĖJIMU IR ENTUZIAZMU, SU GILESNIU GEBĖJIMU MYLĖTI!!!

TAIP PAT TURITE GALIMYBĘ ĮSIGYTI VIEN TIK SAVIUGDOS MINI MODULĮ “GYDANTI MEILĖS GALIA MANO GYVENIME IR TARPUSAVIO SANTYKIUOSE” BE TEISĖS Į ASMENINĘ SESIJĄ.

Dėl informacijos kreipkitės el.paštu: ugne@ugnemi.com

NUOTOLINĖS SAVIUGDOS IR TERAPINĖS PROGRAMOS/ KURSAI SUTEIKIA JUMS GALIMYBĘ:  

 • Gauti žinias ir atlikti saviugdos terapinį procesą % nuotoliniu būdu – naudojantis internetu!   

Gaunate visą reikalingą informaciją, kada norite ir kur bebūtumėte.              Jums nebereikia niekur vykti! Sutaupote laiką ir papildomas investicijas! 

 • Programas galite išsipirkti ir savarankiškai atlikti bet kada! 

Visą medžiagą galite studijuoti ir užduotis atlikti savu laiku ir ritmu, prisiderindami pagal savo poreikius ir galimybes, skirdami tiek laiko, kiek jums norisi.

 • Prieigą prie 100 % moduliuose pateiktos informacijos turėsite visą gyvenimą.  

Visą moduliuose pateiktą medžiagą gaunate tiesiogiai – į savo elektroninį paštą. Galėsite bet kada prie šios informacijos sugrįžti!

 • Prireikus mano pagalbos dėl neaiškumų ar papildomos informacijos, susijusios su užduočių atlikimu, turite galimybę į mane kreiptis el.paštu ar naudojantis Messenger programėle!
 • Specialiai sukurtus modulius sudaro koncentruotas, aiškus, informatyvus turinys, paremtas ilgamete terapinių ir saviugdos žinių kaupimo ir asmeninės bei profesinės praktikos patirtimi: Tekstinė medžiaga su teorine informacija + Praktiniai pratimai ir užduotys + Audio įrašai,            
 • Visa ši kruopščiai parengta informacija sudaro tinkamiausias sąlygas įsisavinti informacijai ir praktiniam jos pritaikymui sau asmeniškai, tokiu būdu įgyjant saviugdos ir savipagalbos žinias ir įsisavinant metodus, keičiančius jūsų gyvenimo kokybę norima linkme
 • Kai kurias programas sudaro paslaugų paketai, į kuriuos įeina modulyje pateikta medžiaga + terapinė/ koučingo sesija su manimi naudojantis internetu (Skype, FB Messenger, What’s app, Google Talk programomis) už specialią kainą – su 40-60 % nuolaida! 
 • Programų atlikimas grupėje suteikia jums galimybę dalyvauti bendrame procese, gauti papildomą palaikymą ir dalintis įžvalgomis bei patirtimis, atrasti bendraminčius ir investuoti mažesnę sumą. (Bendrų programų datos bus skelbiamos veiklų kalendoriuose arba galite teirautis asmeniškai el.paštu.)

TEREIKIA TIK PARAŠYTI MAN LAIŠKĄ, ATSIŲSTI ĮMOKOS PATVIRTINIMĄ IR IŠ KARTO VISA INFORMACIJA + ASMENINĖ SESIJA – JŪSŲ!!!

ugne@ugnemi.com

*Laikas asmeninei sesijai derinamas asmeniškai.

Lai jūsų įgytos žinios ir įgūdžiai pasitarnauja jums ir jus supantiems žmonėms pačiu geriausiu būdu! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *