MANO KŪNAS – MANO BURTŲ LAZDELĖ

GALINGOS PRAKTIKOS PUIKIAI FIZINEI IR EMOCINEI SAVIJAUTAI

2019 m. KOVO 31 (VII) 10:00 – 15:00

Norite išmokti efektyvios ir paprastos bei lengvai pritaikomos jūsų kasdieniame gyvenime sveikatingumo sistemos, kuri pagerins jūsų fizinę būklę, sukurs sąlygas emocinei pusiausvyrai, padės kokybiškiau ilsėtis ir produktyviau darbuotis? 

Šis seminaras jums!!!

Gyvename laikais, kuomet daug laiko praleidžiame sėdėdami, nedaug judame, esame kamuojami streso ir įvairiausių negalavimų, skausmų, įtampų bei ligų.Tapo sunku atrasti emocinę pusiausvyrą, atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti bei pasiruošti naujai dienai.Geriame vaistus nuo skausmo, ieškome masažų, kuriam laikui palengvėja, tačiau… nerimas, prasta savijauta, skausmas ir įprastos problemos vėl sugrįžta. 

Ką daryti?  

Nuolatos sulaukiu tokių nusiskundimų iš draugų, pažįstamų ir klientų, kurie manęs teiraujasi apie tai, kaip galima sau padėti geriau fiziškai jaustis, kuomet nėra laiko ir galimybių reguliariai lankytis užsiėmimuose, tačiau yra noras skirti sau laiko savarankiškai praktikai savu ritmu: norimu paros metu, patogios trukmės, namuose arba sodyboje, laisvalaikiu arba keliaujant?

Galiu jus nudžiuginti!

Labai džiaugiuosi galėdama su jumis pasidalinti šia naujiena apie specialų seminarą, kuriame jūs gausite visas reikiamas žinias ir pagalbą, kad galėtumėte savarankiškai užsiimti autentiškomis ir efektyviomis praktikomis, kurias aš išmokau tiesiogiai iš Tibeto Lamos Tulku Lobsang gausių kursų ir sertifikavimųsi metu.**   Šimtmečių patirties patikrintos žinios, kuriomis remiantis sukurta Tibetietiška Sveikatingumo Sistema atskleis paprastus, tačiau itin efektyvius būdus, kurie jums padės:

 • Sužinoti, kaip skiriant nedaug laiko savarankiškai praktikai, kur jūs bebūtumėte, galite ženkliai pagerinti savo fizinę ir emocinę sveikatos būklę, tiek ją atstatant po išsekimo ar ligos bei palengvinant kamuojančius negalavimus, tiek kaip prevenciją sutrikimams ir problemoms.
 • Įsisavinti bazinius teorinius pratimų ir praktikų pagrindus, besiremiančius Tibeto medicina, kurie padės giliau suvokti ir įsisavinti gaunamas žinias,
 • Įvaldyti praktines visų pratimų ir praktikų gaires,
 • Išmokti savarankiškai susikurti savo asmeninę praktiką, kurią galėsite prisitaikyti pagal savo poreikius ir sveikatos, laiko, sąlygų galimybes.

  Seminaro metu įvaldysite:

 • Pagrindinę Gydančiosios  Tibeto  Jogos “Lu Jong” pratimų grupę, vadinamą “5 elementais”, skirtą stuburo ir sąnarių sveikatinimui bei emocinės būklės koregavimui,
 • Sąnarių sveikatai skirtus pratimus,
 • Savi-masažo ir “5 elementų masažo” technikas, padedančias atsipalaiduoti ir pasiruošti kokybiškam poilsiui,
 • Technikas, kaip greitai save pakrauti energija, kai jaučiatės mieguisti ar išsekę,
 • Valomojo ir subalansuojančio kvėpavimo technikos “9 įkvėpimai ir iškvėpimai”,
 • Greitų proto nuraminimo technikų,
 • 5 atpalaiduojančius pratimus,
 • Meditacijos, sutelktos į kvėpavimą.
Kiekvienam dalyviui paruoštas praktikų vadovas su teorinėmis žiniomis ir pagrindinių praktikų atlikimo gairėmis.

Pageidaujant, išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas po kurso išsiunčiamas el.paštu).

  Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių!!!

Kam šie kursai skirti:

 • Visiems norintiems ​efektyviai ​gerinti ​savo ​fizinės ir emocinės sveikatos būklę,
 • ​Bet kokio amžiaus, lyties bei sveikatos būklės, religinių bei filosofinių pažiūrų asmenims, ​besidomintiems,​ praktiškais ir laiko patikrintais​ sveikatingumo metodais ​tam, kad padėti sau bei kitiems,
 • ​​Bet kokios srities profesionalams​ (sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams​, masažuotojams, kineziterapeutams ir kt.)​, kuriuos domina terapinį poveikį turinčio darbo su kūnu galimybės.

Kursą veda: Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota ​Gydančios Tibeto Jogos, Meditacijos, Budistinės psichologijos ir mindfulness instruktorė ir praktikė. (Sertifikuota Tibeto medicinos centro“Nangten Menlang International”  ​ir Lam​os​ Tulku Lobsang.)

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Ka​​unas

​INVESTICIJA:

• ​60€ “TURBO VYTURIO” mokestis ypatingomis sąlygomis, galioja sumokėjus visą sumą iki ​Kovo 2​0​ d!!! ​​Kaip jūsų motyvacijos ir apsisprendimo įvertinimas, Jums DOVANOJAMOS ​90 ​​€​ vertės 3 papildomos PASLAUGOS, įeinančios į kurso kainą:

 • ​Meditacijos aprašas ir audio įrašas lietuvių kalba “Gydanti meditacija”;​
 • 1 val. trukmės asmeninė konsultacija ​tiesiogiai ar internetu ​​”Kaip galiu pagerinti savo savijautą”;
 • 45 min. trukmės ​pagalbinė konsultacija ​su kurso medžiaga susijusių ​abejonių ir klausimų išsiaiškinimui​ (po kursų)​. ​

​• 70€ “VYTURIO“ mokestis galioja sumokėjus 35€ avansą nuo ​Kovo ​21 d.iki 2​5 d.

SPECIALI DOVANA apsisprendusiems dalyviams – 45 min. pagalbinė konsultacija abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų

• 80€ “PELĖDOS” mokestis, galioja sumokėjus 40€ avansą nuo ​Kovo 2​5 d.

**

Pastaba: Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, avansas jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį.

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Išankstinė registracija į kursus būtina.

Vietų skaičius ribotas!

​​​Maksimalus da​lyvių skaičius – tik 8 asmenys. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje.

Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Kontaktai informacijai/registracijai:

ugne@ugnemi.com, +370 650 79686

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *