Apie unikalias galimybes

Iš savo pačios ir savo klientų patirties žinau, kad tikrai vertingos galimybės pasitaiko retai. Tai yra tos unikalios progos, kurios, jomis pasinaudojus, gali atnešti į gyvenimą tikrą – neįkainojamą lobį. Dažniausiai mes jas įsivaizduojame kažkur toli, sunkiai pasiekiamas ar įgyvendinamas tik tada kai įdedame begalę pastangų ar padarome kažką ypatinga… Tačiau tai, kas yra arti, visai šalia – sunkausia pastebėti, nes tiesiog neįsisąmoniname to vertės… Su tuo šalia mes gyvename priimdami tai – kaip savaime suprantama ar “nieko įdomaus”. Tereikia atpažinti šių galimybių vertę ir …”ištiesti ranką”, kad jomis pasinaudoti.
Kas yra šios galimybės, apie kurias kalbu? Esminės žinios, kurios įgalina mus atpažinti savyje tai, kas yra svarbiausia ir aktyviai jas taikant savo kasdieniame gyvenime tapti savo gyvenimo kūrėju/a.

Kiekvieną gyvenimo dieną darome gausybę sprendimų automatiškai, net neįsisąmonindami jų įtakos ir svorio savo gyvenime. O tuomet stebimės:

  • Kodėl man tai nuolat nutinka?
  • Kodėl jaučiuosi nepatenkintu/a, nelaimingu/a? 
  • Kodėl? Kodėl? Kodėl? Kodėl? Kodėl?………

Tačiau ar susimąstome, iš kur iš tiesų kyla mūsų savijauta? Ar suvokiame kokią galią turime ir kokią įtaką darome savo gyvenimui kiekvieną dieną, kuri būna miela ar ne miela priklausomai tik nuo vieno vienintelio faktoriaus – mano apsisprendimo pasirinkti viena arba kita: jaustis auka ir rodyti pirštu į kitą arba atsukti pirštą į save patį/čią ir uždauoti sau esminį klausimą:
“KAIP AŠ RENKUOSI JAUSTIS (šioje situacijoje/savo gyvenime)”?

Juk kaip su manimi elgiasi kitas žmogus – priklauso nuo to žmogaus, o kaip aš į tai reaguoju – priklauso tik nuo manęs paties/pačios. 
Niekas negali įtakoti mano savijautos be mano pačios/paties apsisprendimo. Net ir didžiausią dramą aš galiu paversti vertinga patirtimi, jei rasiu ko iš jos pasimokyti. Net ir didžiausią dovaną aš galiu paversti šiukšle, jei neįžvelgsiu jos vertės.

KAS PADEDA ĮGALINTI SAVE ATPAŽINTI, SUVOKTI IR PASIRINKTI?

TECHNIKOS, UGDANČIOS MŪSŲ SĄMONINGUMĄ, GILUMINĮ IR VISUMINĮ SAVĘS PAŽINIMĄ BEI SUTEIKIANČIOS PRAKTINES IR TEORINES ŽINIAS. 

GALIU PASIŪLYTI:

  • MEDITACIJĄ (kursai ir asmeniniai užsiėmimai)
  • PSICHOTERAPIJĄ (asmeninės sesijos ir programos/ renginiai, seminarai grupėje)
  • KOUČINGĄ – ASMENINĮ UGDYMĄSI (asmeninės sesijos ir programos/ renginiai, seminarai grupėje).

KONTAKTAI: ugne@ugnemi.com, +37065079686

ARTIMIAUSI RENGINIAI: 
https://ugnemi.com/veiklos-renginiai/

*******

Ir pabaigai – viena iš mano branginamų istorijų, kurios gali Youtube programoje ir leisti jai atnešti tau kai ką svarbaus.

Istorija “Patarimas visam gyvenimui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *