Gimimo psichodrama- išlaisvintas gimimas

PATYRIMINIS TERAPINIS SEMINARAS

Gimimo psichodrama tai – galingas, paveikus ir svarbus asmeniniam augimui, psichoterapinis procesas, sudarantis sąlygas patyrinėti savo gyvenimo pradžią ir jos įtaką savo gyvenimo istorijai. Šis terapinis metodas rekomenduojamas kaip vienkartinė patirtis.
Seminaro metu sudaromos saugios sąlygos prisiliesti prie giliai pasąmonėje ir kūno ląstelių atmintyje išsaugotos informacijos apie savo gyvenimo pradžią ir jos įtaką asmeninei gyvenimo istorijai, kurią labai sunku pasiekti kitais būdais.

Dalyviai turi galimybę pasigilinti į savo savo gimimo istoriją, atrasti pirmuosius sprendimus, įtakojančius gyvenimo kokybę ir susikurtą gyvenimo scenarijų “kaip aš gyvensiu”, integruoti traumines gimimo patirtis ir sąmoningai pasirinkti pastiprinantį ir įgalinantį naujam gyvenimo etapui asmenybės gimimą.

Seminaro vedančiųjų Ugnės Mikalauskaitės ir Sigitos Kupčiūnienės pagalba patirsite įvairias psichoterapines, dailės terapijos ir judesio technikas, kurios lydės visos šios transformacinės kelionės metu nuo pradžių iki proceso pabaigos.

Ugnė – asmeninio augimo ir koučingo konsultantė ir Sigita – dailės terapeutė, šiame bendrame projekte apjungė ilgamečio psichoterapinio ir ugdomojo darbo žinias bei patirtį terapinei ir kūrybiškai sąveikai su savo gimimo istorija bei perėjimui į naujos kokybės gyvenimo etapą.

Šis seminaras ypač naudingas asmenims, kurių gimimo istorija susijusi su trauminiais išgyvenimais (cezario pjūvis, mirties pavojus/ mamos ar dvynio mirtis, nuskausminamųjų/skatinamųjų vaistų/ žnyplių naudojimas gimdymo metu, virkštelės apsivyniojimas aplink kaklą ir kitos gimdymo komplikacijos).
Taip pat seminaras skirtas asmenims, jaučiantiems užstrigimą tam tikrame savo gyvenimo etape, nepaaiškinamas baimes ar tiesiog norintiems sąmoningai išgyventi šį terapinį procesą.

Terapinė grupė nedidelė – iki 8 asmenų, tad paskubėkite registruotis, kad užtikrintumėte sau vietą.
Registracija įvyksta pervedus nurodytą mokestį į renginio organizatorių sąskaitą.
Detali programa atsiunčiama užsiregistravusiems dalyviams.

Daugiau apie seminaro organizatores ir vedančiąsias:
*Ugnė Mikalauskaitė – Asmeninio augimo, kompleksinės psichoterapijos ir koučingo konsultantė, teikianti konsultacijas ir vedanti seminarus bei renginius Lietuvoje bei užsienyje virš 12 metų. Žingeidus, kūrybingas ir į nuolatinį augimą orientuotas būdas gyvenimo bėgyje padėjo įgyti išsilavinimą ir įgūdžius įvairiose psichoterapinės pagalbos ir asmeninio augimo srityse, kurie autoriniuose renginiuose apjungiami į galingas, nepamirštamas patirtis . https://ugnemi.com/.

*Sigita Kupčiūnienė – dailės terapeutė, viena iš šios profesijos pradininkų Lietuvoje. Sigita taip pat yra lektorė, dirba individualiai ir su grupėmis,veda seminarus ir mokymus Lietuvoje. Sigita nuolat mokosi ir tobulinasi tiek profesinėse, tiek asmeninio augimo srityse. https://www.facebook.com/dailesterapia


*Seminaro trukmė: 3 dienos.

*Data: 2019. 10. 04 – 06

*Vieta: Palanga, Viešbutis ir SPA „Vėtra“

Į seminaro kainą įeina:
• 3 dienų dviejų lektorių autorinė seminaro programa,
• Visos seminarui skirtos priemonės,
• Vanduo,
• 2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4* viešbutyje SPA Palangoje.
Apie viešbutį: http://www.palangosvetra.lt/:
• Pilnas maitinimas viešbučio restorane
• Automobilių stovėjimo aikštelė,
• Belaidis internetas,
• Palangos miesto rinkliavos mokestis,
• 10 % nuolaida SPA namų „Vėtra InpiredbyFemina Bona“ paslaugoms

*Investicija dalyviams:

„VYTURYS“: 310 Eur. – sumokant rezervacinį 150€ mokestį iki 09/20 dienos. Likusi mokesčio dalis sumokama atvykus į seminarą
„PELĖDA“: 335 Eur. (Įsigalioja nuo 09/20 iki 09/29 dienos)
Avansinis mokestis negrąžinamas. Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, į savo vietą galite surasti kitą dalyvį.


Papildoma padėka ir paskatinimai už jūsų motyvaciją ir entuziazmą:

Registruojantis „VYTURIO“ sąlygomis:
• „Drugelio prisilietimo“ masažo sesija – iki/po seminaro (laikas derinamas asmeniškai),
• Asmeninė dailės terapijos mini konsultacija po seminaro (skype).
• VISIEMS SEMINARO DALYVIAMS: dienoraštis užfiksuoti savo patirtims ir įžvalgoms bei surašyti save įgalinančias mintis.

Kontaktai registracijai ir informacijai:

ugnesigita@gmail.com

+370 647 57169 –Sigita, +370 650 79686 –Ugnė

1 thought on “Gimimo psichodrama- išlaisvintas gimimas”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *