Asmeninės gimimo psichodramos sesijos

Asmeninės gimimo psichodramos sesijos

Asmeninės gimimo psichodramos sesijos tai – galimybė pasigilinti į savo gimimo istoriją, atrasti pirmuosius sprendimus, nulėmusius jus kamuojančius iššūkius, integruoti traumines gimimo patirtis ir sąmoningai perprogramuoti kūno ląstelių atmintyje slypinčią atmintį bei pakeisti pasąmonėje slypinčią seną savijautos programą į tokią, kuri jus pastiprins ir įgalins naujam gyvenimo etapui.

Šios sesijos ypač naudingos asmenims, kurių gimimo istorija susijusi su trauminiais išgyvenimais (cezario pjūvis, mirties pavojus/ mamos ar dvynio mirtis, nuskausminamųjų/skatinamųjų vaistų/ žnyplių naudojimas gimdymo metu, virkštelės apsivyniojimas aplink kaklą ir kitos gimdymo komplikacijos).
Taip pat sesijos skirtos asmenims, jaučiantiems užstrigimą tam tikrame savo gyvenimo etape, nepaaiškinamas baimes ar tiesiog norintiems sąmoningai išgyventi šį terapinį procesą ie pajusti išlaisvinantį jo poveikį ir postūmį norimiems gyvenimo pokyčiams.

Sesijos data: galite pasirinkti jums tinkamiausią laiką nuo Lapkričio 11 Pirmadienio ryto – iki Lapkričio 16 dienos šeštadienio vakaro, susisiekdami apačioje nurodytais kontaktais. Laikas derinamas asmeniškai, pagal jūsų ir mūsų galimybes.
Sesijos trukmė: nuo 2 val. iki 3 val.
Sesijos vieta: Kaunas
Investicija: 80 Eur.
Kontaktai:
ugnesigita@gmail.com
+370 647 57169 –Sigita,
+370 650 79686 –Ugnė

Ugnė – asmeninio augimo ir koučingo konsultantė ir Sigita – dailės terapeutė, šiame bendrame projekte apjungė ilgamečio psichoterapinio ir ugdomojo darbo žinias bei patirtį terapinei ir kūrybiškai sąveikai su savo gimimo istorija bei perėjimui į naujos kokybės gyvenimo etapą.
*
Ugnė Mikalauskaitė – Asmeninio augimo, kompleksinės psichoterapijos ir koučingo konsultantė, teikianti konsultacijas ir vedanti seminarus bei renginius Lietuvoje bei užsienyje virš 12 metų. Žingeidus, kūrybingas ir į nuolatinį augimą orientuotas būdas gyvenimo bėgyje padėjo įgyti išsilavinimą ir įgūdžius įvairiose psichoterapinės pagalbos ir asmeninio augimo srityse.

Sigita Kupčiūnienė – dailės terapeutė, viena iš šios profesijos pradininkų Lietuvoje. Sigita taip pat yra lektorė, dirba individualiai ir su grupėmis,veda seminarus ir mokymus Lietuvoje. Sigita nuolat mokosi ir tobulinasi tiek profesinėse, tiek asmeninio augimo srityse. https://www.facebook.com/dailesterapia
*
[Paveikslėlio šaltinis: https://society6.com/spiritysol]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *