SEMINARAS “TYLOS PALAIMINIMAI”

APIE 
SAVE TYLOJE: 
RIBAS, 
MAŽĄSIAS MIRTIS,
PALEIDIMUS IR…
NAUJĄ PRADŽIĄ

2019. 11. 22 – 23 – 24

Tyla vis labiau tampa prabanga, kurios ilgimės, tačiau, tuo pačiu ir baiminamės, nes nuo jos pamažu atpratome. Įprastas gyvenimo ritmas ir tempas tapo intensyviu, pripildytu vidinio ir išorinio triukšmo, įtampos, nerimo, baimių… Sunku susivokti, atrasti vidinę pusiausvyrą, susidėlioti prioritetus ir atsirinkti tai, kas esminga. Sunku rasti laiko sau ir susikaupimui į save atsitraukus nuo įprastų savo gyvenimo sąlygų, šeimos, rutinos, veiklų, planų, rūpesčių, kad prisiliesti prie giluminių savo poreikių, suteikti erdvės svarbiems potyriams, perkeičiančioms įžvalgoms, vidiniam atsinaujinimui. 

Seminaro metu gvildensime temas, susijusias su tylos prasme mūsų gyvenime, meditacija, malda, dvasingumu ir dvasinėmis praktikomis. Taip pat atliksime užduotis, kurios padės atrasti savo vidinius poreikius, nubrėžti svarbias ribas, paleisti tai, kas nebereikalinga ir varžo, inicijuoti naujas pradžias. 

Taip pat turėsite laiko tylai, apmąstymams, maldai ir poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje. Norintys galės dalyvauti liturginėse vienuolių maldose vienuolyno bažnyčioje. Taip pat bus galimybė asmeniniam pokalbiui su vienuoliu.

Mus pasisvečiuoti priims kontempliatyviųjų vienuolių Benediktinų svečių namai Palendriuose, šalia Kelmės. Benediktinai yra viena seniausių katalikų vienuoliškų tradicijų, prasidėjusi sulig Šventuoju Benediktu V-VI amžiuje. Palendrių vienuoliai tęsia šią senovinę tradiciją, išsiskiriančią ypatinga tylos ir kontempliacinės praktikos svarba. 

Ypatingos grigališko choralo giedojimo, gilaus susikaupimo ir smilkalų aromato pripildytos apeigos subtilioje vienuolyno bažnyčios erdvėje, pokalbiai su Svečių Tėvu, bendra malda su vienuoliais, nuostabi vienuolyną supanti gamta tuos, kurie kada nors čia lankėsi, jaudina iki širdies gelmių ir džiugina tikrai ypatingomis patirtimis ir prisiminimais.  Tad Benediktinų vienuoliai, Lapkričio mėnesio susikaupusi gamta ir aš 🙂 kviečiame jus į šią patirtį, kad tylos apsuptyje susitiktumėte su ilgus amžius išgyvenusiomis tradicijomis ir atrastumėte kai ką sau nepaprastai svarbaus. 

 Į vienuolyno svečių namus patekti yra nelengva, nes ribojamas lankytojų skaičius ir svečiavimosi datos, tad registruokitės nedelsdami, kad galėčiau rezervuoti mūsų grupelei vietas iš anksto!!!

Detali informacija: 
https://ugnemi.com/veiklos-renginiai/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *