Mintys prieš kelionę ir planai

Ruošiuosi kelionei. Rytoj iškeliauju į Portugaliją, kurioje gyvenau aštuonerius metus ir, kuri mane brandino ir augino kaip asmenybę, ugdė santuokoje, grūdino įvairiapusiais iššūkiais ir padovanojo neįkainojamų draugų ir asmeninių bei profesinių žinių bei patirčių. Ten susitikau savo Mokytoją – Tibeto Lamą Tulku Lobsang, baigiau Gydančiosios Tibeto Jogos, Tibeto Išminties kardo, Mindfulness meditacijos, Budistinės psichologijos instruktorių kursus, išmokau portugalų kalbą, pravedžiau dešimtis renginių, seminarų ir pravedžiau begalę asmeninių konsultacijų žmonėms iš įvairiausių pasaulio šalių. Tai – šalis, kuri mane išmėgino, užaugino ir apdovanojo… Liko brangūs ryšiai ir mylimos vietos, į kurias gera sugrįžti.

Kita kelionės dalis – į naujai atrastąjį ir pamiltąjį Maroką. Tai – šalis, kurios linkui, knygų ir filmų pagalba, keliavau nuo devyniolikos metų :). Kuomet joje apsilankiau, ten atradau tai, kas pakeitė mano gyvenimą ir, kuri mane užbūrė savo kultūros ir gamtos turtingumu, įvairove ir gyliu. Tad keliauju į šią paslaptingą šalį vėl kupina entuziazmo ir smalsumo ją ir toliau tyrinėti. 🙂

Grįšiu į Lietuvą Spalio 30 dieną, tad iki tol galite su manimi susisiekti elektroniniu paštu.

Prieš kelionę noriu jums surašyti tai, ką ruošiau pastaruoju metu su dideliu nuoširdumu ir įkvėpimu. Nežinau, kiek dar laiko pastoviai gyvensiu Lietuvoje, nes po 3 metų vėl jaučiu kaip kuriasi nauji planai ir atsiranda naujos galimybės. Tad, kol esu čia, noriu pasidalinti su jumis tuo, kas man svarbiausia ir, kas esu tikra, bus naudinga ir jums.

Lapkričio mėnuo bus kupinas galimybių dalyvauti mano seminaruose, mokymuose ir gauti asmenines konsultacijas.

ASMENINĖS GIMIMO PSICHODRAMOS SESIJOS

  • 2019.11.11 – 16  Asmeninės gimimo psichodramos ir dailės terapijos sesijos
Asmeninės gimimo psichodramos sesijos tai – galimybė pasigilinti į savo gimimo istoriją, atrasti pirmuosius sprendimus, nulėmusius jus kamuojančius iššūkius, integruoti traumines gimimo patirtis ir sąmoningai perprogramuoti kūno ląstelių atmintyje slypinčią atmintį bei pakeisti pasąmonėje slypinčią seną savijautos programą į tokią, kuri jus pastiprins ir įgalins naujam gyvenimo etapui.

AUTORINIS SEMINARAS
“TYLOS PALAIMINIMAI”

  • 2019.11.22 – 24  Savaitgalio seminaras “TYLOS PALAIMINIMAI” APIE SAVE TYLOJE: RIBAS, MAŽĄSIAS MIRTIS, PALEIDIMUS IR…NAUJĄ PRADŽIĄ”

Seminaro metu gvildensime temas, susijusias su tylos prasme mūsų gyvenime, meditacija, malda, dvasingumu ir dvasinėmis praktikomis. Taip pat atliksime užduotis, kurios padės atrasti savo vidinius poreikius ir resursus, nubrėžti svarbias ribas, paleisti tai, kas nebereikalinga ir varžo, inicijuoti naujas pradžias. 

Taip pat turėsite laiko tylai, apmąstymams, maldai ir poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje. Norintys galės dalyvauti liturginėse vienuolių maldose vienuolyno bažnyčioje. Taip pat bus galimybė asmeniniam pokalbiui su vienuoliu.

JEI JUMS NEBEPAVYKTŲ PAPULTI Į ŠIĄ GRUPĘ AR NETINKAMA ŠI SEMINARO DATA, GALITE REGISTRUOTIS Į ŠĮ SEMINARĄ KITAI DATAI – GRUODŽIO 13-15!!!
Grupė jau renkama – galite registruotis!  

KURSAI
“GYDANTIS PRISILIETIMAS”
Evos Reich Terapinė sistema

2019.11.30 (ŠT)  Kursai “Gydantis Prisilietimas – Evos Reich Terapinė sistema: Drugelio prisilietimo masažas

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

  • Primenu, kad taip pat galite kreiptis dėl asmeninių kompleksinės psichoterapijos, koučingo sesijų bei Tibeto praktikų užsiėmimų.

Apačioje rasite paskutinius naujausią klientės pasidalinimą apie psichoterapijos sesijų poveikį jos gyvenimo kokybei.

Detalią informaciją apie renginius ir mano veiklas rasite čia: https://ugnemi.com/veiklos-renginiai/  
https://www.facebook.com/PsichoterapijaKoučingasSaviugda  

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Klientų pasidalinimai apie kompleksinės psichoterapijos procesą ir rezultatus:

Mano tikslas buvo nerimo ir panikos atakų valdymas, kvėpavimo technikų, metodų išmokimas, streso valdymas, požiūrio ir negatyvių minčių šalinimas nerimo metu.

Didžiausias indėlis yra tai, kad aš galiu valdyti kvėpavimą, nuotaikų kaitą, nerimo ir panikos atakas. Visa tai pasiekiau psichoterapijos seansų metu, kuomet išmokau tam tikrų metodų, kuriuos praktikuoju dabar kasdieniniame gyvenime. Sugebėjau pakeisti požiūrį į tam tikrus neišvengiamus gamtoje vykstančius procesus, kurie man sukeldavo nerimą, po to apimdavo panika ir prasidėdavo priepuoliai pvz.: mirties baimė, baimė, jog kažkas tuoj nutiks blogo ir pan. Taip pat išsiugdžiau supratimą ir skirtumą ,,tarp reikia ir noriu”, išmokau atkreipti dėmesį į poreikių patenkinimą, sužinojau savo nerimo priežastis, kurios atėjo nuo gimimo ir glūdėjo iki šiol, išmokau pykčio valdymo metodų, išsiugdžiau gebėjimą atrasti savyje stiprybes, ir svarbiausia, pakeičiau požiūrį į pačią save, atradau savo vertybes, išmokau atsirinkti ko noriu, kam ,,dalinti” savo laiką, patirtį ir pan.

Atradus naujas vertybes ir susiformavus naujam požiūriui į aplinką, atradau savyje naujų gyvenimo tikslų.

Dalyvavau kiekviename susitikime, kruopščiai ir su atsakomybe atlikdavau ,,namų darbus”, rašiau kiekvieno susitikimo įžvalgas, pamąstymus dienoraštyje, pritaikydavau išmoktas technikas kasdienybėje, kad tai virstų nauju įgūdžiu, daug skaičiau ir domėjausi savarankiškai (po seanso aktualia tema), aptardavau tai ką išmokdavau su artimaisiais.

Vertinu šio proceso patirtį aukščiausiu balu. Tikrai Ugnę rekomenduoju tiems, kurie turi psichologinių problemų, baimių, priklausomybių ar pan. Visų pirma asmeniškai aš iš šių seansų gavau daugiau nei tikėjausi. Džiaugiuosi pasiektais savo rezultatais jos darbo metodų dėka. Ugnė labai konkreti, geba ,,iškasti” įsisenėjusias psichologines traumas ir šalinti jų priežastis čia ir dabar, labai įžvalgi, atidi, reikli, išmano savo darbą, atrenka tai, ko žmogui reikia. Galiu įvardinti ją kaip puikią savo srities specialistę. (Klientė A.B.) 2019/10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *