Naujas etapas po kelionių

Sveiki, rašau jau sugrįžusi po kelionių į Portugaliją ir Maroką. Nors grįžau ir vėl darbuojuosi nuo Spalio pabaigos, pastarosios kelionės buvo tokios pilnos gilių įspūdžių, netikėtų iššūkių, praturtinančių atradimų, kad grįžus viso šio turto apdorojimui ir integravimui prireikė paskirti gerokai laiko… Jaučiuosi nepaprastai apdovanota ir išgyvenusi svarbius vidinius procesus, kurie atnešė naujų įžvalgų, padėjo atpalaiduoti ir paleisti tai, kas nebereikalinga mano gyvenime ir atverti naują vidinį savo gyvenimo etapą. 
Tad, su dideliu džiaugsmu dalinuosi naujais renginiais ir sumanymais, kurie jūsų laukia Gruodžio mėnesį, kurių metu toliau keliausime per žinias, patirtis ir atrasime sau kai ką svarbaus.
Su šilčiausiais linkėjimais ir iki malonių susitikimų 🙂

Detalūs renginių aprašai: 
https://ugnemi.com/veiklos-renginiai/


KURSAI
“GYDANTIS PRISILIETIMAS”
Evos Reich Terapinė sistema

2019.11.30 (ŠT)  Kursai “Gydantis Prisilietimas – Evos Reich Terapinė sistema: Drugelio prisilietimo masažas

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį, nes natūraliai sukelia gilų atsipalaidavimą ir skatina hormonų gamybą organizme, atsakingų už malonumo būseną……….

DETOX SAVAITGALIS MOTERIMS
LIEKNĖJIMUI, 
ENERGIJAI,
EMOCINIAM BALANSUI

2019.12.06 – 08 – Savaitgalio seminaras DETOX SAVAITGALIS MOTERIMS: LIEKNĖJIMUI – ENERGIJAI – EMOCINIAM BALANSUI

Nuo neatmenamų laikų žmogus ieškojo būdų, kaip pratęsti jaunystę ir prailginti savo gyvenimą. O šiais laikais prisidėjo tokie gyvenimo būdo įtakoti iššūkiai kaip viršsvoris, virškinimo ir miego sutrikimai, chroniškas stresas ir nuovargis. Siūloma begalė įvairiausių dietų ir patarimų, tačiau paprastai jie yra sunkiai pritaikomi arba turintys trumpalaikį poveikį. Daug ką išmėginus tenka pripažinti, kad mažai kas gali būti geriau už senus, laiko patikrintus ir natūralius terapijos metodus, kurie žvelgia į žmogų kaip į visumą.

Šiame seminare turėsite galimybę išmėginti ir įsisavinti kelias sveikatingumo sistemas, padedančias natūraliai atstatyti organizmo pusiausvyrą, koreguoti kūno svorį, aktyvuoti kiekvieno žmogaus organizme esančias gydomąsias galias, įsiklausyti į save ir atrasti sau svarbius atsakymus bei gaires gerai savijautai…………


SAVAITGALIO SEMINARAS VIENUOLYNE
“TYLOS PALAIMINIMAI”

* 2019.12.13 – 15 – Savaitgalio seminaras “TYLOS PALAIMINIMAI”. APIE SAVE TYLOJE: DVASINGUMĄ, MAŽĄSIAS MIRTIS,​ PALEIDIMUS IR…​NAUJĄ PRADŽIĄ​” KRIKŠČIONYBĖS IR BUDIZMO PERSPEKTYVOJE

Tyla vis labiau tampa prabanga, kurios ilgimės, tačiau, tuo pačiu ir baiminamės, nes nuo jos pamažu atpratome. Įprastas gyvenimo ritmas ir tempas tapo intensyviu, pripildytu vidinio ir išorinio triukšmo, įtampos, nerimo, baimių… Sunku susivokti, atrasti vidinę pusiausvyrą, susidėlioti prioritetus ir atsirinkti tai, kas esminga. Sunku rasti laiko sau ir susikaupimui į save atsitraukus nuo įprastų savo gyvenimo sąlygų, šeimos, rutinos, veiklų, planų, rūpesčių, kad prisiliesti prie giluminių savo poreikių, suteikti erdvės svarbiems potyriams, perkeičiančioms įžvalgoms, vidiniam atsinaujinimui. 

Seminaro metu gvildensime temas, susijusias su tylos prasme mūsų gyvenime, meditacija, malda, dvasingumu ir dvasinėmis praktikomis. Taip pat atliksime užduotis, kurios padės atrasti savo vidinius poreikius ir resursus, nubrėžti svarbias ribas, paleisti tai, kas nebereikalinga ir varžo, inicijuoti naujas pradžias. 

Taip pat turėsite laiko tylai, apmąstymams, maldai ir poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje. Norintys galės dalyvauti liturginėse vienuolių maldose vienuolyno bažnyčioje. Taip pat bus galimybė asmeniniam pokalbiui su vienuoliu……………….

Detalūs renginių aprašai: 
https://ugnemi.com/veiklos-renginiai/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *