Pavasario ženklų įkvėptas seminaras :)

​PATYRIMINIS TERAPINIS SEMINARAS

GIMIMO PSICHODRAMA

2020 Vasario 22 d. – Šeštadienį 

09:00 – 19:00 val.

Gimimo psichodrama tai – galingas, paveikus ir svarbus asmeniniam augimui, psichoterapinis procesas, sudarantis sąlygas patyrinėti savo gyvenimo pradžią ir jos įtaką savo gyvenimo istorijai. 
Seminaro metu sudaromos saugios sąlygos prisiliesti prie giliai pasąmonėje ir kūno ląstelių atmintyje išsaugotos informacijos apie savo gyvenimo pradžią ir jos įtaką asmeninei gyvenimo istorijai, kurią labai sunku pasiekti kitais būdais.

Dalyviai turi galimybę pasigilinti į savo savo gimimo istoriją, atrasti pirmuosius sprendimus, įtakojančius gyvenimo kokybę ir susikurtą gyvenimo scenarijų “kaip aš gyvensiu”, integruoti traumines gimimo patirtis ir sąmoningai pasirinkti pastiprinantį ir įgalinantį naujam gyvenimo etapui asmenybės gimimą.

Seminaro vedančiųjų Ugnės Mikalauskaitės ir Sigitos Kupčiūnienės pagalba patirsite psichoterapines ir dailės terapijos technikas, kurios lydės visos šios transformacinės kelionės metu nuo pradžių iki proceso pabaigos.

Šis seminaras ypač naudingas asmenims, kurių gimimo istorija susijusi su trauminiais išgyvenimais (cezario pjūvis, mirties pavojus/ mamos ar dvynio mirtis, nuskausminamųjų/skatinamųjų vaistų/ žnyplių naudojimas gimdymo metu, virkštelės apsivyniojimas aplink kaklą ir kitos gimdymo komplikacijos).
Taip pat seminaras skirtas asmenims, jaučiantiems užstrigimą tam tikrame savo gyvenimo etape, nepaaiškinamas baimes ar tiesiog norintiems sąmoningai išgyventi šį terapinį procesą.

Terapinė grupė itin nedidelė, tad paskubėkite registruotis, kad užtikrintumėte sau vietą.
Registracija įvyksta pervedus nurodytą mokestį į renginio organizatorių sąskaitą.
*Data: 2020.02.22 Šeštadienis, 09:00 – 19:00 val.
*Vieta: Kaunas, Senamiesčio studija​,​ Kurpių g.​25​

Į seminaro kainą įeina:

  • Dviejų lektorių vedama seminaro programa,
  • Asmeninė terapinė gimimo psichodramos patirtis,
  • Visos seminarui skirtos priemonės.

Investicija dalyviams: 95 Eur.

Registracija į renginį įvyksta sumokant 25€ rezervacijos mokestį.
Likusi mokesčio dalis sumokama atvykus į seminarą.  

Kontaktai registracijai ir informacijai:

ugne@ugnemi.com

+370 650 79686 –Ugnė, 

+370 647 57169 –Sigita 

Daugiau apie seminaro organizatores ir vedančiąsias:

su Sigute.jpg

*Ugnė Mikalauskaitė – Asmeninio augimo, kompleksinės psichoterapijos ir koučingo konsultantė, teikianti konsultacijas ir vedanti seminarus bei renginius Lietuvoje bei užsienyje virš 12 metų. Žingeidus, kūrybingas ir į nuolatinį augimą orientuotas būdas gyvenimo bėgyje padėjo įgyti išsilavinimą ir įgūdžius įvairiose psichoterapinės pagalbos ir asmeninio augimo srityse, kurie asmeninėse konsultacijose ir autoriniuose renginiuose Lietuvoje bei užsienyje apjungiami į galingas, nepamirštamas patirtis, padedančias klientams pasiekti norimus terapinius/ saviugdos rezultatus. https://ugnemi.com/

*Sigita Kupčiūnienė – dailės terapeutė, viena iš šios profesijos pradininkų Lietuvoje. Sigita taip pat yra lektorė, dirba individualiai ir su grupėmis,veda seminarus ir mokymus Lietuvoje. Sigita nuolat mokosi ir tobulinasi tiek profesinėse, tiek asmeninio augimo srityse. https://www.facebook.com/dailesterapia

Daugiau informacijos apie šiuos terapinius metodus:

2 Psichoterapinės pagalbos technikos darbui su ankstyvosiomis gyvenimo traumomis: 

https://ugnemi.com/2019/09/18/2-psichoterapines-pagalbos-technikos-darbui-su-ankstyvosiomis-gyvenimo-traumomis/ 

Apie dešiniojo ir kairiojo pusrutulių veiklą ir ugdymą:

  • Mūsų atsakymai į jums iškilusius klausimus, bevaikščiojant kartu ir ruošiantis gimimo psichodramos seminarui. Jei šiek tiek tiek nedrąsu dalyvauti, neramina žodžiai paveikus, galingas… Kyla klausimas, ar bus saugu?   
https://www.facebook.com/dailesterapia/videos/2452614865018839/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *