Šokiai Ratu – KARTU


Square Dance at Bascom Lamer Lunsford’s home in Madison County, NC (1960s)
http://www.philjamison.com/dance-images

Pasaulio tautų šokių ratu renginys”KARTU”

Liepos 25d. – Šeštadienį

13:00 – 16:00 val.

Gyvename nuolat balansuodami tarp poliarinių priešybių: dienos ir nakties, šalčio ir karščio, augimo/brandos ir senėjimo/mirties, tarp praeities ir ateities, tarp besikeičiančių metų laikų, tarp skirtingų emocinių būsenų, tarp pasisveikinimų ir atsisveikinimų… Tačiau šioje dinamikoje, nuolatinėje kaitoje yra akimirkos, kuomet laikas ir veiksmas tarytum sustoja ir išgyvename vidinės pusiausvyros, ramybės, atsipalaidavimo ir palaimos būsenas, kuomet tarsi patenkame anapus poliarinių priešybių – į savo ir būties centrą.

Jau nuo senų senovės žmonės burdavosi į ratą, kad dalintis istorijomis ir pasakojimais, atlikti ritualus, šokti šokius ratu. Ši „magiška“ figūra – apskritimas vienijo ir tebevienija visus į bendrą sambūrį tiek senovėje, tiek ir šiais laikais. Šiame sambūryje, įvyksta susijungimas su savimi, su grupe, su žmonija, su visata ir grįžimas prie savo šaknų ir savo esmės, prie savo ir visuotinio centro.

Šis pasaulio tautų šokių ratu renginys skirtas kelionei per šias patirtis, kuomet šokio pagalba keliausime per metų laikus, elementus, šventimo ir susikaupimo būsenas, judėsime visomis pasaulio kryptimis išgyvendami ciklišką judėjimo procesą ir per jį panerdami gilyn į save ir į šokančiųjų rato centrą.

Kaina: 20 Eur. (iki 07.21 d.), nuo 07/22 – 25 Eur.

Kontaktai informacijai/registracijai:

ugne@ugnemi.com, 8-65079686

Vieta: Senamiesčio studija (Kurpių 25), Kaunas

Išankstinė registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *