Gimimo psichodrama- Išlaisvintas gimimas

TERAPINIS PATYRIMINIS SEMINARAS

Gimimo psichodrama tai – galingas, paveikus ir svarbus asmeniniam augimui, psichoterapinis procesas, sudarantis sąlygas patyrinėti savo gyvenimo pradžią ir jos įtaką savo gyvenimo istorijai. Šis terapinis metodas rekomenduojamas kaip vienkartinė patirtis.
Seminaro metu sudaromos saugios sąlygos prisiliesti prie giliai pasąmonėje ir kūno ląstelių atmintyje išsaugotos informacijos apie savo gyvenimo pradžią ir jos įtaką asmeninei gyvenimo istorijai, kurią labai sunku pasiekti kitais būdais.

Dalyviai turi galimybę pasigilinti į savo savo gimimo istoriją, atrasti pirmuosius sprendimus, įtakojančius gyvenimo kokybę ir susikurtą gyvenimo scenarijų “kaip aš gyvensiu”, integruoti traumines gimimo patirtis ir sąmoningai pasirinkti pastiprinantį ir įgalinantį naujam gyvenimo etapui asmenybės gimimą.

Seminaro vedančiųjų Ugnės Mikalauskaitės ir Sigitos Kupčiūnienės pagalba patirsite įvairias psichoterapines, dailės terapijos ir judesio technikas, kurios lydės visos šios transformacinės kelionės metu nuo pradžių iki proceso pabaigos.

Ugnė – asmeninio augimo ir koučingo konsultantė ir Sigita – dailės terapeutė, šiame bendrame projekte apjungė ilgamečio psichoterapinio ir ugdomojo darbo žinias bei patirtį terapinei ir kūrybiškai sąveikai su savo gimimo istorija bei perėjimui į naujos kokybės gyvenimo etapą.

Šis seminaras ypač naudingas asmenims, kurių gimimo istorija susijusi su trauminiais išgyvenimais (cezario pjūvis, mirties pavojus/ mamos ar dvynio mirtis, nuskausminamųjų/skatinamųjų vaistų/ žnyplių naudojimas gimdymo metu, virkštelės apsivyniojimas aplink kaklą ir kitos gimdymo komplikacijos).
Taip pat seminaras skirtas asmenims, jaučiantiems užstrigimą tam tikrame savo gyvenimo etape, nepaaiškinamas baimes ar tiesiog norintiems sąmoningai išgyventi šį terapinį procesą.

Terapinė grupė nedidelė – iki 8 asmenų, tad paskubėkite registruotis, kad užtikrintumėte sau vietą.
Registracija įvyksta pervedus nurodytą mokestį į renginio organizatorių sąskaitą.
Detali programa atsiunčiama užsiregistravusiems dalyviams.

Daugiau apie seminaro organizatores ir vedančiąsias:
*Ugnė Mikalauskaitė – Asmeninio augimo, kompleksinės psichoterapijos ir koučingo konsultantė, teikianti konsultacijas ir vedanti seminarus bei renginius Lietuvoje bei užsienyje virš 12 metų. Žingeidus, kūrybingas ir į nuolatinį augimą orientuotas būdas gyvenimo bėgyje padėjo įgyti išsilavinimą ir įgūdžius įvairiose psichoterapinės pagalbos ir asmeninio augimo srityse, kurie autoriniuose renginiuose apjungiami į galingas, nepamirštamas patirtis . https://ugnemi.com/.

*Sigita Kupčiūnienė – dailės terapeutė, viena iš šios profesijos pradininkų Lietuvoje. Sigita taip pat yra lektorė, dirba individualiai ir su grupėmis,veda seminarus ir mokymus Lietuvoje. Sigita nuolat mokosi ir tobulinasi tiek profesinėse, tiek asmeninio augimo srityse. https://www.facebook.com/dailesterapia

Tam, kad užsakyti renginį arba pasiteirauti dėl planuojamų 
renginio datų kreipkitės: ugne@ugnemi.com

**********


Soufiane el Bouhali
Fes, Marokas

Soufiane kilęs iš vieno seniausių Maroko miestų – Fes, kuris vadinamas „Maroko širdimi“. Soufiane svajonė – supažindinti su Maroko kultūra, istorija, amatais, kulinarija kuo platesnį žmonių ratą. Todėl savo išsilavinimą jis susiejo su turizmu ir kulinarija, šiuo metu studijuoja teisės mokslus bei dirba Fes mieste, padėdamas įvairių šalių svečiams pažinti neišsemiamus Maroko lobius. Lietuvoje Soufiane viešės pirmą kartą ir su džiaugsmu pasidalins su jumis Maroko magija, skoniais ir pasakojimais.

LIETUVOJE:

TEMINIS VAKARĖLIS „MAROKAS LIETUVOJE“

  • Nori pabendrauti su tikru marokiečiu? 
  • Nori pakeliauti po Maroko kultūrą ir tradicijas neiškeliant kojos iš Kauno? 
  • Nori išmėginti marokietiškų patiekalų, kuriuos gamins kulinarijos profesionalas? 

TAVE KVIEČIA SOUFIANE EL BOUHALI

Susitikimo metu: 

  • Skanausime marokietiškų patiekalų,
  • Klausysimės Soufiane pasakojimų apie Maroko kultūros subtilybes ir paslaptis,
  • Vakarėlio metu skambės marokietiška muzika ir bus rodomos fotografijos iš Maroko.
  • Galėsite užduoti Soufiane visus rūpimus klausimus. (Su jumis svečias bendraus anglų kalba, tačiau bus vertimas į lietuvių kalbą).
  • Jūsų laukia smagi pažintinė kūrybinė užduotis – siurprizas. 

Dėl planuojamo renginio datų kreipkitės: ugne@ugnemi.com

*******

MAROKE

Informacija ruošiama…

*******

DETALI INFORMACIJA APIE VISUS RENGINIUS:

ugne@ugnemi.com
+370 650 79686