Psichoterapija ir Koučingas

Tai – autorinė psichoterapinė, ugdomoji programa, pritaikoma kiekvienam žmogui, pagal jo poreikius. 

Ją sukūriau remdamasi virš 12 metų kaupiamomis žiniomis psichoterapijos, koučingo, Mindfulness srityse ir praktinio darbo su klientais Lietuvoje ir užsienyje patirtimi.

Konsultavimas vyksta asmeninių sesijų metu, tiesiogiai arba nuotoliniu – online būdu. Kievienos sesijos trukmė nuo 1 val – iki 2 val.

Konsultavimas apima:

 • Edukacinę dalį (žinias, kaip veikia mūsų protas bei mąstymas; kokios esminės gyvenimo traumos ir koks jų poveikis gyvenimo kokybei; kokie žmogaus baziniai poreikiai bei kaip juos patenkinti; kokios jūsų vertybės ir prioritetai gyvenime; kokie paprasti ir veiksmingi savipagalbos metodai ir kaip juos taikyti)
 • Terapinę dalį (darbą su asmeninėmis gyvenimo traumomis),
 • Proto perprogramavimo dalį (namų darbai, skirti požiūrio ir įpročių keitimui iš “aukos” į “lyderio”).
 • Tarp terapinių sesijų turite galimybę kreiptis el. paštu, jei prireikia palaikymo ar kyla noras ko nors paklausti ar pasidalinti išgyvenamais procesais. 

Ši programa apjungia virš 50 skirtingų efektyvių technikų, pagrįstų moksliniais tyrimais apie mūsų smegenų veiklą: 

 • Asmeninės gyvenimo traumų schemos sudarymą (tam, kad išsiaiškinti jūsų pagrindines “raktines” traumas bei susikurtą gyvenimo scenarijų/modelį);
 • Jūsų iššūkių analizės metodus; 
 • Praktinį darbą su emocijomis (pykčiu, liūdesiu ir kt.); 
 • Asmenybės dalių ir tarpusavio santykių mechanizmo perpratimą ir įvaldymą;
 • Darbą su bazinių poreikių bei jų veikimo jūsų gyvenime įsisąmoninimu;
 • Darbą su skausmu/gedulu (kuomet paleidžiate tai, kas jums jau nėra reikalinga jūsų gyvenime); 
 • Darbą su kūno psichoterapijos metodais – ląstelėse saugoma informacija apie ankstyvuosius (nuo 0 iki 2 metų) prisiminimus,
 • Vedančius į priekį klausimus ir proto perprogramavimo metodus;
 • Savi-pagalbos metodus (kas stiprins jūsų nepriklausomybę nuo terapeuto ir terapijos efektyvumą).

Programos gairės sudaromos pagal jūsų poreikius bei tikslus ir pritaikomos/koreguojamos pagal terapijos eigą: 

 • Terapinė kelionė pradedama nuo ten, kur jūs esate – jūsų iššūkių, apribojimų ir problemų išsiaiškinimo. 
 • Tuomet atrandame jūsų norus ir poreikius, drauge kuriame psichoterapinės kelionės tikslus, kurie tarsi švyturys padeda išlaikyti terapinio proceso kryptį.
 • Jūsų tikslui pasiekti pasitelkiame priemonių ir technikų rinkinį, kurios paremtos bendradarbiavimo, paremto abipuse motyvacija, pasitikėjimu ir atsakomybe bei aktyviu ir sistemingu darbu. Šis procesas yra kelionė drauge, link jūsų tikslo.

Tai – koncentruota visapusiška terapinė-ugdomoji programa, kuri efektyviai padeda pasiekti tuos rezultatus, kurie svarbūs būtent jums ir sutaupo jūsų laiką.

Jaučiate, kad tai – jums? Susisiekite pažintinei sesijai!

Klientų atsiliepimai

Ugnės konsultacijas esu užsisakęs jau anksčiau. Tuomet tikslas buvo padidinti sąmoningumo lygį, kovoti su mintimis, kurios kelia kančią. Tikslai buvo pasiekti greičiau nei tikėjausi, jau po pirmųjų sesijų supratau, kad tai buvo vienas teisingiausių sprendimų gyvenime pasirinkti Ugnės konsultacijas. Todėl, po pusės metų, iškilus naujiems poreikiams, apsisprendžiau užsisakyti naują konsultacijų paketą. Šį kartą tam, kad padidinčiau sąmoningumo lygį, atrasčiau laimės pojūtį, susidėčiau mintis į vietas, išmokčiau susitvarkyti su pykčiu, išmokčiau naujų procesų, įgyčiau naujų potyrių. 

Didžiausias suvokimas, kad su manimi viskas gerai. Išmokau atskirti save nuo savo proto, nuo pykčio, nuo problemų ir pažiūrėti kitais kampais. Detalesnė savęs analizė ir pažinimas. Pradėjau labiau save mylėti.

Šį procesą vertinu puikiai, nes netikėjau kad visi dvasiniai dalykai, koučingas ir psichoterapija sutilps į šias sesijas. Nuostabūs potyriai. Rekomenduočiau šią patirtį bet kokiam žmogui besidominčiam saviugda ir ieškančiam laimės. Nes toks universalus žmogus kaip Ugnė gali pastebėti kas užsilikę žmoguje ir ką dar reikia pagvildenti. Padės atrasti giliausius dvasinius dalykus, logiškiausius sprendimus, savo patirtimi galės keliais žodžiais išspręsti metų metais kankinantį kvailą dalyką (pvz: rusų kalbos nemėgimas :)), išmokins technikų, kurios padeda ne tik sau, bet ir bendraujant su žmonėmis ir svarbiausia įrodė,kad viskas gerai su manimi.

Klientas G. S.

Apsisprendusi terapiniam-ugdomajam bendradarbiavimui su Ugne siekiau atrasti savyje atsparos taškus – kas manyje gerai ir stipru; tvarkytis laiką, gyvenimą; numatyti tikslus ir pradėti strateguoti; sutvirtėti; priimti savybes, kurios manyje yrair kaip ir man nemaišo; fokusuoti dėmesį, koncentruotis.
Į mano gyvenimą atėjo naujų potyrių ir įžvalgų, kurių net nebuvau numačiusi. Mano priminiai tikslai šiek tiek pasikeitė dėl besikeičiančio pažiūrio ir prioritetų. Jaučiuosi sustiprėjusi dvasiškai, jau gebu atrasti atramos ir atspirties taškus savo viduje, kurie padeda man įveikti sunkesnius momentus gyvenime, tapau atviresnė ir pakantesnė sau, mažiau save kankinu, baru ir rečiau plaku už būtas ir nebūtas nuodėmes. Man šis terapinis procesas – tai kelio į save tiesimas. To ko man reikia, to, ko aš siekiu – mokymasis būti manimi. Visas šis procesas ir yra keitimasis. Jis yra toks koks gali būti. 
Šis procesas naudingas kiekvienam žmogui kuris nori keistis, išgyvena asmenybės krizę, ieško įrankių, padėsiančių tvarkytis savo gyvenime, intensyviai ieško savęs įprasminimo ir, be abejo, yra pasiruošęs priimti pagalbą.
Rekomenduoju konsultacijas su Ugne, nes:
Ugnė tiksliai atspindi pašnekovo mintis ir “ištransliuoja” jas atgal neprimesdama savo pozicijos.
Procesas lanksčiai pritaikomas atsižvelgiant į kliento nusiteikimą ir poreikius realiu laiku.
Bendravimas šiltas, subtilus ir jautrus.
Individualiai Ugnės pritaikyti įrankiai realiai veikia.
Ugnės atsidavimas darbui, tikėjimas žmogaus potencialu ir energija – uždega. Pritrūkusiems gyvybinio parako smarkiai rekomenduojama.“ 

Klientė M. G.

Mano tikslas, paskatinęs užsisakyti konsultacijas su Ugne buvo nerimo ir panikos atakų valdymas, streso valdymas, požiūrio ir negatyvių minčių šalinimas nerimo metu.
Dabar galiu valdyti kvėpavimą, nuotaikų kaitą, nerimo ir panikos atakas. Visa tai pasiekiau psichoterapijos seansų metu, kuomet išmokau tam tikrų metodų, kuriuos praktikuoju dabar kasdieniniame gyvenime. Sugebėjau pakeisti požiūrį į tam tikrus neišvengiamus gamtoje vykstančius procesus, kurie man sukeldavo nerimą, po to apimdavo panika ir prasidėdavo priepuoliai pvz.: mirties baimė, baimė, jog kažkas tuoj nutiks blogo ir pan. Taip pat išsiugdžiau supratimą ir skirtumą ,,tarp reikia ir noriu”, išmokau atkreipti dėmesį į poreikių patenkinimą, sužinojau savo nerimo priežastis, kurios atėjo nuo gimimo ir glūdėjo iki šiol, išmokau pykčio valdymo metodų, išsiugdžiau gebėjimą atrasti savyje stiprybes, ir svarbiausia, pakeičiau požiūrį į pačią save, atradau savo vertybes, išmokau atsirinkti ko noriu, kam ,,dalinti” savo laiką, patirtį ir pan. 
Dalyvavau kiekviename susitikime, kruopščiai ir su atsakomybe atlikdavau ,,namų darbus”, rašiau kiekvieno susitikimo įžvalgas, pamąstymus dienoraštyje, pritaikydavau išmoktas technikas kasdienybėje, kad tai virstų nauju įgūdžiu, daug skaičiau ir domėjausi savarankiškai (po seanso aktualia tema), aptardavau tai ką išmokdavausu artimaisiais.
Tikrai Ugnę rekomenduoju tiems, kurie turi psichologinių problemų, baimių, priklausomybių ar pan. Visų pirma asmeniškai aš iš šių seansų gavau daugiau nei tikėjausi. Džiaugiuosi pasiektais savo rezultatais jos darbo metodų dėka. Ugnė labai konkreti, geba ,,iškasti” įsisenėjusias psichologines traumas ir šalinti jų priežastis čia ir dabar, labai įžvalgi, atidi, reikli, išmano savo darbą, atrenka tai, ko žmogui reikia. Galiu įvardinti ją kaip puikią savo srities specialistę.

Klientė A. B.

Konsultacijų su Ugne pagalba norėjau atrasti daugiau nuolatinio džiugesio, aiškesnių minčių,atrasti tinkamą sprendimą kaip susilaukti vaikelio.
Labai džiaugiuosi, kad skyriau laiko ir finansų šiam procesui, nes Ugnė parinko paprastus ir labai tinkamus metodus, siekiant mano tikslų. Kiekvieną dieną nenustoju save stebinti, kaip sugebu ramiai reaguoti į aplinkos dirgiklius, džiugina net ir menkiausias malonus nutikimas, mintys aiškios, širdis – rami. Pasitenkinimas šiuo gyvenimo etapu 99% 🙂
Labai sąmoningai irsąžiningai stengiausi atlikti Ugnės skirtus namų darbus, nes buvau apsisprendusi neapgaudinėti savęs ir išnaudoti (pasiimti) tai ką galiu tiek konsultacijos metu tiek ir namuose.
Visą procesą vertinu puikiai, netgi pranoko lūkesčius. Šią patirtį išties rekomenduočiau visiems, nes atlikus traumų planą, Ugnė atrastų ką galima koreguoti. Ypač šis procesas gyvenimą palengvintų tiems, kam „susivėlę mintys“ neatranda savo kelio, savo veiklos, turėjo fizinių ar psichologinių traumų, kitų skaudžių patirčių, turi neaiškios kilmės fizinių skausmų.
Ugnė turi platų pasirinkimą įvairių metodų iškilusioms emocijoms suvaldyti ir labai taikliai parenka, tai, kas reikalinga, dirbama ne tik pokalbio metodu, bet ir per įvairias kūno terapijos technikas, kas man ypač patiko.

Klientė A. M.

Šios terapijos man tarsi viena didelė dėlionė, kurią dėlioju kiekvieno apsilankymo metu. Iš pradžių buvo sunku, nes buvo be galo daug detalių, tačiau pamažu jas su Ugnės pagalba surinkinėjau, kol gavosi nuostabus paveikslas. O dar nuostabiau yra tai, kad tas paveikslas esu AŠ.
Buvau pasimetusi, nepasitikinti savimi, nežinojau ko noriu iš gyvenimo, netgi nežinojau ar iš vis verta gyventi… O dabar – nepilnai po metų – galiu pasidžiaugti, kad aš noriu gyventi ir žinau, kaip jį noriu gyventi, o svarbiausia, kad susidraugavau su savimi – priėmiau save tokią, kokia esu; atradau, “susidėliojau” save ir dabar aiškiai matau, kas aš esu.
Už visa tai esu dėkinga Ugnei, nes tik su jos pagalba man pavyko šią “dėlionę” susidėlioti. Dėkoju už tokį didelį kraitį žinių, kuriomis galėsiu naudotis dėliojant tolimesnes savo gyvenimo “dėliones”.

Klientė Ž. K.

Prieš pradedant dirbti su Ugne, mane kamavo nerimas, panikos priepuoliai ypač vakare arba vairuojant, baimė, dažnas susierzinimas, pyktis, kaltė, jokio gyvenimo džiaugsmo. Norėjosi pusiausvyros jausmo ir ramybės, kad grįžtų džiaugsmas.
Abejojau, ar man apskritai kas nors gali padėti, kirbėjo mintis, kad tiesiog turiu išlaukti ir viskas stos į savas vėžes, abejojau, ar Ugnė nėra apsišaukėlė specialistė, nenorėjau būti apgauta arba apsikvailinti patikėjusi ,,šarlatane“, abejojau, ar gali apskritai padėti pokalbiai, nes su draugėm juk irgi kalbu, apsispręsti padėjo tai, kad su visais jau buvau kalbėjusi, o jaučiausi vis blogiau ir blogiau, tad nusprendžiau, kad blogiau jau būt negali, todėl ir parašiau. Laukti atostogų ir grįžti į Lietuvą atrodė per toli, todėl ryžausi dirbti online. Be to, Ugnę rekomendavo žmogus, kuriuo pasitikiu.

Didžiausias pasiekimas, jog galiu džiaugtis, grįžo ramybė, nors gyvenimo aplinkybės nepasikeitė, pasikeitė mano santykis su jomis. Tai padaryti padeda strategijos, kurias pasiūlė Ugnė, ir žinios, kurias gavau per pokalbius.

Nors kartais paskirtos užduotys atrodė beprasmės ar ,, kvailos‘‘, jas dariau vis tiek, galvodama, jog blogiau nebus, bet gal padės. Padėjo. 
Viskas buvo puiku. Todėl galiu Ugnės paslaugas rekomenduoti tokiems žmonėms kaip aš, išgyvenantiems nerimo, baimės, pykčio, kaltės jausmus ir norintiems atkurti savo dvasinę pusiausvyrą, norintiems susigaudyti savo praeityje, norintiems atleisti sau ir kitiems.

Kodėl Būtent Ugnė? Kelios priežastys: 
1. Profesionali pagalba.
2. Aiški kalba, lengva suvokti, kokia siūlomos strategijos esmė.
3. Malonus, šiltas bendravimas.
4. Punktuali.
5. Rūpestingumas ir nuoširdus noras padėti.
Džiaugiuosi, kad nelaukiau vasaros ir atostogų, pasirinkau darbą su Ugne nuotoliniu būdu, taip sutaupiau kelionės laiką, bet svarbiausia – nepraradau pusės metų.

Klientė L. T.

Taip jau susiklostė, kad gyvenime teko sunkūs išbandymai, ir šiame pasaulyje man buvo beprotiškai sunku būti.  Kai pirmą kartą atėjau pas Ugnę, galvoje nešiojausi savo įkaltą frazę “nenoriu gyventi”. Nuo pat paauglystės buvau nelaimingas vaikas besirūpinantis šeimos problemomis, nesupratau, kodėl pasaulyje tiek daug neteisybės, klausdavau savęs, kodėl aš turiu gyventi, jeigu man skauda, jeigu man labai sunku. Mano depresyvus būdas artimiesiems atrodė kaip natūrali būsena, o mane kiekvieną dieną smaugte smaugė nenoras gyventi. Ir taip maždaug septynis metus. Kai jau situacija tapo nebevaldoma, atsidūriau ligoninėje, iš kurios išėjau su diagnoze depresija ir sauja antidepresantų. Po metų tokio gydymo praradau absoliučias viltis, jog gali kažkas padėti, nejaučiau jokio pagerėjimo, o darėsi vis blogiau, jaučiausi suluošinta visam gyvenimui ir pasirinkau negyventi. Bet nepavyko, išgyvenau. Išlikusi, susidūriau su dar sunkesniais išbandymais, tačiau nutariau nebevartoti antidepresantų, o atsakymus kaip sau padėti atrasti pati. Kol atradau, praėjo ne vieni metai, tuos metus gyvenau tarsi žvėriukas, toks žvėriukas ir atėjau pirmą kartą pas Ugnę. Pirmas vizitas pasirodė šiek tiek keistas, bet aš neturėjau ko prarasti, Ugnė prisijaukino žvėriuką. Ir po dviejų metų darbo kartu aš jaučiuosi išsilaisvinusi iš savo praeities, iš diagnozių, iš frazės “nenoriu gyventi”.  Aš tarsi gimiau ir augau iš naujo, iš naujo pažiūrėjau į save ir gyvenimą aplinkui, keičiau požiūrį į daugelį dalykų, nebuvo lengva, bet atradimų džiaugsmai skatino eiti toliau. Mano kelio pradžia prasidėjo tada, kai pradėjau ieškoti, o suradusi Ugnę, aš pradėjau eiti, pasiklydusi, turėjau ko paklausti. O svarbiausias dalykas tas, kad atsakymus radau savyje, Ugnė padėjo man juos rasti. Visą gyvenimą būsiu dėkinga Ugnei už žinutės “gyvenimas” įrašymą.  Mano 
žodyne neegzistavo žodis gyvenimas, o Ugnė parodė man, kad gyvenimą galima nusipiešti ir net nusispalvinti!

Klientė J. Ž.

Jaučiau didelę įtampą ir stresą darbe, kurį kėlė vadovas. Pasirinkdama psichoterapinį kursą ieškojau pagalbos sau. 
Psichoterapinio proceso dėka geriau pažinau pati save, savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Iš karto po sesijos jausdavausi ypač gerai – atgavusi pusiausvyrą, nusiraminusi, įgavusi stiprybės ir išmintingumo bendravimui su savo Vadovu. Ugnės duotos užduotys padėjo suvokti mano pačios norus ir pamatyti, kokią mane mato kiti… Atsirado tvirto ryžto naujo darbo paieškoms ir čia aplankė visiškai netikėta, bet labai maloni Žinia, kad laukiuosi… Viskas išsisprendė keliems metams labai netikėta man kryptimi. 🙂 Tikiu, kad šis psichoterapinis procesas prisidėjo prie to labai smarkiai, nes proceso metu įgyta ramybė ir psichologinė pusiausvyra leido įvykti šiam Stebuklui!
Žinau ,kad proceso metu išmoktus pratimus reikia atlikti nuolat, reikia rasti laiko sau ir darbui su savimi, kad suvaldytum protą ir iš jo kylančias mintis ir išliktum ramus bei mokėtum išlaikyti pusiausvyrą.
Savo patirtį įvertinčiau puikiai. Įgijau žinių, kurias taikydama kasdienoje ir praktikuodama tikrai tapčiau tvirta psichologiškai ir sąmoninga bendraujant su aplinkiniais, mokėčiau adekvačiai iš karto sureaguoti, neatiduodama savo energijos.
Darbą su Ugne tikrai rekomenduočiau žmogui, kuriam reikia atrasti psichologinę pusiausvyrą, suprasti priežastis kodėl atsidūrė tokioje situacijoje, pasigilinti į savo paties būdo bruožus ir, kuris nori pakeisti savo emocinę būklę, sutvirtėti – šis psichoterapinis procesas kaip tik. 🙂

Klientė J. S.