GYDANČIO PRISILIETIMO KURSAI

“Drugelio prisilietimo masažas” ir “Braziliška pėdų akupresūra”

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį, nes natūraliai sukelia gilų atsipalaidavimą ir skatina hormonų gamybą organizme, atsakingų už malonumo būseną.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje masažuotojo, kineziterapeuto, socialinio darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo,  akušerio ir kt. praktikoje, o taip pat veiksmingi ir gyvūnams. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme, tokiu būdu stiprindamas imuninę sistemą ir regeneracines organizmo savybes, pozityviai veikdamas kvėpavimo sistemą, virškinimo ir medžiagų apykaitos mechanizmą bei subalansuodamas ir stiprindamas emocinę žmogaus būklę.

Taip pat jį galima taikyti: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga” su teorine dalimi ir masažo atlikimo gairėmis.

Trukmė: 5 val.

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota terapeutė ir instruktorė (“Gentle Bioenergetics Institute”)

<<<<>>>>


INTENSYVŪS IR EFEKTYVŪS MEDITACIJOS KURSAI

Jei tau nusibodo, jei pavargai:

 • Kaltinti save ir kelti sau nesibaigiančius reikalavimus,
 • Patirti proto sumaištį,
 • Būti nuolat blaškomai/-am savo kintančių emocijų,
 • Būti varginamam/-ai streso ir nerimo…

Jei nori:

 • Perprasti savo proto veikimo mechanizmą,
 • Išmokti efektyviai valdyti savo protą,
 • Ugdyti koncentraciją, proto aiškumą bei lankstumą, pasitikėjimą savimi,
 • Koreguoti savo emocinę būklę,
 • Lavinti 5 pojūčius
 • Aktyviai keisti savo gyvenimo kokybę…

Tuomet šie kursai – TAU!!!

Įvairūs meditacijos būdai tampa vis labiau prieinami ir pripažįstami kaip esminės efektyvios priemonės proto sveikatai ir emocinei pusiausvyrai. Įvairiausi moksliniai tyrimai kalba apie meditacijos naudą ne tik asmeniškai (proto koncentracijos, aiškumo ir lankstumo lavinime, pasitikėjimui savimi, kokybiškam atsipalaidavimui ir poilsiui, sąmoningumui savo poreikių atžvilgiu, 5 pojūčių lavinimui), tačiau ir profesionaliose veiklose (streso prevencijai, efektyviam ir adekvačiam iššūkių sprendimui, darbo našumui, konstruktyvių santykių kūrimui).

Tačiau, nors abstrakčios informacijos apie meditaciją bei įvairiausių jos technikų randame daug, retai kada aiškiai suvokiame, kas realiai yra meditacija, kaip ji praktikuojama, koks jos praktikavimo tikslas ir koks jos poveikis. Internete arba knygose bei daugelyje kursų pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai suteikti jums išsamias žinias apie esminius meditacijos būdus, padėti efektyviai įsisavinti sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir profesinėje srityje – savo artimųjų, kolegų ar klientų rate.

Šio kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kokie jos tipai ir kokios technikos, kaip pasirinkti tinkamą meditacijos tipą, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios meditacijos praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės psichologijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo, savipagalbos ir saviugdos metodą.

Šio kurso žinių autentiškumas yra unikalus, nes amžių amžiais jos perduodamos tiesiogiai iš mokytojo – mokiniui nepertraukiama seka, kas garantuoja jų autentiškumą, kokybę ir efektyvumą. Visas šias žinias kurso vedėjai tiesiogiai perteikė jos Mokytojas – aukšto rango Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė. (Daugiau apie Lamą Tulku Lobsang: https://tulkulobsang.org/en)

KURSŲ TURINYS:

Teoriniai pagrindai:

 • Kas yra meditacija; Meditacijos tipai ir tikslai; Meditacijos technikos; Proto prigimtis; Pagrindinės emocijos ir kaip su jomis dirbti; Meditacijos poveikis.
 • Mindfulness meditacijos pagrindai:
  9 meditacijos lygmenys; 4 tipų susitelkimas/dėmesys; 5 meditacijos trukdžiai; 8 “priešnuodžiai”, padedantys pašalinti meditacijos kliūtis; 6 proto galios.

Praktiniai pagrindai:

 • Meditacijos praktika: pasiruošimas meditacijos praktikai;
 • Praktikos gairės ir eiga: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.
 • Meditacijos praktikos pritaikymas gyvenimo rutinoje: kaip ją integruoti į savo gyvenimo ritmą ir santykiuose šeimoje bei darbe; paprastos technikos, pritaikomos bet kokioje vietoje ir bet kokiu dienos metu.

Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga“ su teorinėmis žiniomis ir praktikos atlikimo gairėmis.

Dovanų gausite Mindfulness meditacijos audio įrašą lietuvių kalba!!!

Norintiems išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas išsiunčiamas el.paštu).

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių!!!

Kam šie kursai skirti:

 • Visiems besidomintiems, kas yra meditacija ir kaip pradėti meditacijos praktiką;
 • Norintiems pagilinti savo teorines ir praktines meditacijos žinias,
 • Asmenims, kuriuos domina proto ugdymo galimybės,
 • Taip pat bet kokios srities profesionalams, norintiems žnias ir įgūd-ius pritaikyti savo profesionalioje veikloje (įstaigų vadovams ir vadybininkams; mokytojams, dėstytojams, treneriams; sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams ir kt.).

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė – Sertifikuota Mindfulness meditacijos ir Budistinės psichologijos instruktorė (Nangten Menlang International” & Lama Tulku Lobsang  Rinpoche ).

DĖMESIO!!!

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas!

Dalyvių skaičius – 10 asmenų. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Investicija:

Registruojantis “TURBO VYTURIO” sąlygomis kurso kaina yra pati palankiausia!!! Šalia į kursą įeinančios medžiagos, Jums DOVANOJAMOS 2 papildomos 65 Eur. vertės PASLAUGOS:

 • 1 val. trukmės asmeninė konsultacija jums rūpimu gyvenimo klausimu/ arba dinaminės meditacijos sesija.
 • 1 val. trukmės PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų .
Asmeninės sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu. Pasinaudojimas šiomis papildomomis paslaugomis nėra privalomas. 🙂

<<<<>>>>


MANO KŪNAS – MANO BURTŲ LAZDELĖ

GALINGOS PRAKTIKOS PUIKIAI FIZINEI IR EMOCINEI SAVIJAUTAI

2019 m. KOVO 31 (VII) 10:00 – 15:00

Norite išmokti paprastos ir lengvai pritaikomos jūsų kasdieniame gyvenime sveikatingumo sistemos, kuri pagerins jūsų fizinę būklę, sukurs sąlygas emocinei pusiausvyrai, padės kokybiškiau ilsėtis ir produktyviau darbuotis?

Šis seminaras jums!!!

Gyvename laikais, kuomet daug laiko praleidžiame sėdėdami, nedaug judame, esame kamuojami streso ir įvairiausių negalavimų, skausmų, įtampų bei ligų. Tapo sunku atrasti emocinę pusiausvyrą, atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti bei pasiruošti naujai dienai. Geriame vaistus nuo skausmo, ieškome masažų, kuriam laikui palengvėja, tačiau… nerimas, prasta savijauta, skausmas ir įprastos problemos vėl sugrįžta. 

Ką daryti?  

Nuolatos sulaukiu tokių nusiskundimų iš draugų, pažįstamų ir klientų, kurie manęs teiraujasi apie tai, kaip galima sau padėti geriau fiziškai jaustis, kuomet nėra laiko ir galimybių reguliariai lankytis užsiėmimuose, tačiau yra noras skirti sau laiko savarankiškai praktikai savu ritmu: norimu paros metu, patogios trukmės, namuose arba sodyboje, laisvalaikiu arba keliaujant?

Galiu jus nudžiuginti!

Labai džiaugiuosi galėdama su jumis pasidalinti šia naujiena apie specialų seminarą, kuriame jūs gausite visas reikiamas žinias ir pagalbą, kad galėtumėte savarankiškai užsiimti autentiškomis ir efektyviomis praktikomis, kurias aš išmokau tiesiogiai iš Tibeto Lamos Tulku Lobsang gausių kursų ir sertifikavimųsi metu. **    Šimtmečių patirties patikrintos žinios, kuriomis remiantis sukurta Tibetietiška Sveikatingumo Sistema atskleis paprastus, tačiau itin efektyvius būdus, kurie jums padės:

 • Sužinoti, kaip skiriant nedaug laiko savarankiškai praktikai, kur jūs bebūtumėte, galite ženkliai pagerinti savo fizinę ir emocinę sveikatos būklę, tiek ją atstatant po išsekimo ar ligos bei palengvinant kamuojančius negalavimus, tiek kaip prevenciją sutrikimams ir problemoms.
 • Įsisavinti bazinius teorinius pratimų ir praktikų pagrindus, besiremiančius Tibeto medicina, kurie padės giliau suvokti ir įsisavinti gaunamas žinias,
 • Įvaldyti praktines visų pratimų ir praktikų gaires,
 • Išmokti savarankiškai susikurti savo asmeninę praktiką, kurią galėsite prisitaikyti pagal savo poreikius ir sveikatos, laiko, sąlygų galimybes.
  Seminaro metu įvaldysite:
 • Pagrindinę Gydančiosios  Tibeto  Jogos “Lu Jong” pratimų grupę, vadinamą “5 elementais”, skirtą stuburo ir sąnarių sveikatinimui bei emocinės būklės koregavimui,
 • Sąnarių sveikatai skirtus pratimus,
 • Savi-masažo ir “5 elementų masažo” technikas, padedančias atsipalaiduoti ir pasiruošti kokybiškam poilsiui,
 • Technikas, kaip greitai save pakrauti energija, kai jaučiatės mieguisti ar išsekę,
 • Valomojo ir subalansuojančio kvėpavimo technikos “9 įkvėpimai ir iškvėpimai”,
 • Greitų proto nuraminimo technikų,
 • 5 atpalaiduojančius pratimus,
 • Meditacijos, sutelktos į kvėpavimą.
Kiekvienam dalyviui paruoštas praktikų vadovas su teorinėmis žiniomis ir pagrindinių praktikų atlikimo gairėmis.

Pageidaujant, išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas po kurso išsiunčiamas el.paštu).

  Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių!!!

Kam šie kursai skirti:

 • Visiems norintiems ​efektyviai ​gerinti ​savo ​fizinės ir emocinės sveikatos būklę,
 • ​Bet kokio amžiaus, lyties bei sveikatos būklės, religinių bei filosofinių pažiūrų asmenims, ​besidomintiems,​ praktiškais ir laiko patikrintais​ sveikatingumo metodais ​tam, kad padėti sau bei kitiems,
 • ​​Bet kokios srities profesionalams​ (sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams​, masažuotojams, kineziterapeutams ir kt.)​, kuriuos domina terapinį poveikį turinčio darbo su kūnu galimybės.

Kursą veda: Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota ​Gydančios Tibeto Jogos, Meditacijos, Budistinės psichologijos ir mindfulness instruktorė ir praktikė. (Sertifikuota Tibeto medicinos centro“Nangten Menlang International”  ​ir Lam​os​ Tulku Lobsang.)

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Ka​​unas

​INVESTICIJA:

• ​ “TURBO VYTURIO” mokestis ypatingomis sąlygomis, galioja sumokėjus visą sumą iki nurodytos datos. ​​Kaip jūsų motyvacijos ir apsisprendimo įvertinimas, Jums DOVANOJAMOS ​65 ​​€​ vertės 2 papildomos PASLAUGOS, įeinančios į kurso kainą:

 • ​1 val. trukmės asmeninė konsultacija ​tiesiogiai ar internetu ​​”Kaip galiu pagerinti savo savijautą”;
 • 45 min. trukmės ​pagalbinė konsultacija ​su kurso medžiaga susijusių ​abejonių ir klausimų išsiaiškinimui​ (po kursų)​. ​

​•  “VYTURIO“ mokestis galioja sumokėjus nurodytą mokestį iki nurodytos datos.

SPECIALI DOVANA apsisprendusiems dalyviams – 45 min. pagalbinė konsultacija abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų.

•  “PELĖDOS” mokestis, galioja sumokėjus nurodytą mokestį iki nurodytos datos.

**

Pastaba: Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, avansas jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį.

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Išankstinė registracija į kursus būtina.

Vietų skaičius ribotas!

​​​Maksimalus da​lyvių skaičius – tik 8 asmenys. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje.

Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Kontaktai informacijai/registracijai:

ugne@ugnemi.com, +370 650 79686

DETALI INFORMACIJA APIE KURSŲ DATAS: