• 2021 Balandžio mėn. (data tikslinama): Kelionė į Maroką su programa “SAVO PASAKOS PĖDSAKAIS”

************************************************************************

“Mėlynasis miestas”, 2019

KELIONĖ Į MAROKĄ SU PROGRAMA

„SAVO PASAKOS PĖDSAKAIS“

2021 Balandžio mėn. (data – tikslinama)

Marokiečiai tiki, kad kiekvienas žmogus širdyje nešiojasi savo pasaką arba „asmeninę legendą“, kuri jį stiprina, padeda įveikti sunkumus ir praturtina išmintimi. Pasakoje visa yra įmanoma. Savoje pasakoje tampame herojais ir herojėmis, magiškais personažais,kurie smalsumo ir drąsos kupini keliauja į nuotykius, įveikia visus vidinius ir išorinius iššūkius ir pasiekia kažką sau ypatingo ir svarbaus. Pasaka veda anapus įprastos komforto zonos ribų ir atveria naujus horizontus. Joje leidžiamės vedini širdies ir intuicijos balso. Joje pamatome, išgirstame,pajuntame, atrandame, sužinome, išmėginame tai, kas ligi tol atrodė neįmanoma. Joje mums atsiveria naujos galimybės ir magiški išgyvenimai…

Tačiau savo širdies pasaką reikia atrasti kelionėje. Tik ją atradę atgaiviname jos galią tapti mūsų vidiniu gyvenimo kompasu ir įkvėpimu. Tokia kelionė kiekvienam, kuris į ją leidžiasi, tampa nepakartojamų potyrių ir išgyvenimų kupinu nuotykiu, kurie, net ir grįžus namo, veriasi naujais suvokimais.  

Maroko karalystėje išgyventi savo pasaką itin lengva.

Marokas – tai „kraštas, liepsnote liepsnojantis gyvybingumu, istorija ir kultūra: karalystė, kurią reikia atrasti.“ 

Jis tiesiog apsups tave spalvomis, garsais, skoniais, kvapais ir amžius menančiomis istorijomis… Jis tiesiog savaime tave nuves į daugiasluoksnes gelmes, kuriose nepaliaujamai per visus pojūčius atversi neužmirštamas patirtis…

Tai – kelionė, skirta Maroko kultūros pažinimui bei gilesniam kontaktui su savimi, savęs patyrinėjimui kitame geografiniame ir kultūriniame kontekste, sekant savo asmeninės pasakos pėdsakais.

Tai – seminaras, skirtas norintiems leistis į kelionę vidinės ir išorinės magijos beieškant: tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms.

Tai – kelionė su Ugne ir Soufiane.

Akchour “Prarastame Rojuje” 2019

Ugnė Mikalauskaitė – psichoterapeutė ir koučerė, Tibeto sveikatingumo praktikų instruktorė, virš 12 metų teikianti asmenines konsultacijas ir vedanti saviugdos bei terapines programas Lietuvoje bei užsienyje.

Soufiane el Bouhali – marokietis kelionių organizatorius, kuris keliaus su mumis kartu, pasakos apie Maroką, vertėjaus ir pasirūpins mumis visos viešnagės Maroke metu.

Tai – 8 DIENŲ PAŽINTINĖ KULTŪRINĖ KELIONĖ, KURIOJE:

 • Keliausite, bendrausite ir dalinsitės įspūdžiais su jaukia nedidele grupe; 
 • Aplankysite 4 unikalius Maroko miestus: Fes, Volubilis, Chefchauen, Asilah;
 • Keliausite po Akchour nacionalinį parką – “Prarastąjį Rojų” kriokliuotuose Rif kalnuose;
 • Pažinsite unikalią Maroko kultūrą ir gyvenimo būdą: tradicinius senamiesčius su “1001 nakties” turgeliais, kvapą gniaužiančią Maroko architektūrą (rūmus, tvirtoves, gynybines sienas, didingus vartus į miestą, romėniško miesto griuvėsius, “mėlynąjį Maroko perlą”), amžių amžius gyvuojančius amatus; pora paskutiniu dienų užgriebsime šiek tiek paslaptingos, tradicijomis pripildytos Ramadano atmosferos; išmoksime pagrindinius žodžius Maroko arabų “darija” kalba;
 • Jūsų laukia: turtinga marokietiška kulinarinė patirtis – tradiciniai patiekalai, “maroko viskis” – mėtų arbata :), marokietiška kava ir saldumynai; tradicinės pirties Hammam malonumai; pasakojimai apie Maroko tradicijas ir gyvenimo būdą;
 • Giliau, visapusiškiau save pažinsite ir pastiprinsite: kūrybinėmis ir neuromokslais pagrįstomis savo stipriųjų pusių patyrinėjimo ir savęs pastiprinimo užduotimis, pokalbiais temomis:
  • Keliavimas kaip savęs pažinimo būdas, 
  • Kaip vietoje aplinkybių ir išorinių sąlygų “kalinio/-ės” – būti savo paties lyderiu/-e, 
  • Emocinės savijautos gerinimo kopėčios – kaip paprastai ir efektyviai padidinti savo motyvaciją ir darbingumą, 
  • Mano vidiniai resursai ir kt.
 • Gausite specialiai šiai kelionei paruoštą praktikų vadovą, susijusį su seminaro temomis;
 • Būsite lydimi: Ugnės bei Soufiane ir jo komandos:
  • Visą kelionės Maroke laiką būsime kartu su jumis,
  • Mikroautobusu kartu keliausime į visas programoje numatytas vietoves, 
  • Pasiimsime iš Fes oro uosto ir pristatysime į Tangier oro uostą,
  • Apgyvendinsime nedideliuose jaukiuose tradiciniuose viešbutėliuose „riaduose“, 
  • Vesime programą,
  • Pasakosime apie Maroką, 
  • Atsakysime į visus jums iškylančius klausimus, 
  • Vertėjausime (iš Maroko arabų į anglų ir į lietuvių kalbas ir atvirkščiai) :),
  • Į mane visada galėsite kreiptis iškilus emociniams sunkumams ar prireikus palaikymo, pagalbos.

KELIONĖS METU APLANKYSIME:

Foto: Ugne, 2018 – Fes “Karališkieji rūmai”

Foto: Ugne, 2018 – Fes “Chouara odų raugykla”
 • FES: karališkas Maroko miestas, kuris yra unikali, vis dar išlaikiusi autentiškumą, tradicijų, amatų, mokslo ir kultūros sostinė. Jame pažinsite šimtmečius gyvuojantį didžiausią pasaulyje senamiestį su 10.000gatvelių labirintu, tradicinį turgų, mirgantį amatininkų rankomis kurtų kilimų, odos dirbinių, tradicinių drabužių ir nesuskaičiuojamų dirbinių spalvomis, svaiginantį kvepalų ir prieskonių kvapais… Jame prasilenksite su asiliukais, nešančiais krovinius,klausysitės siaurų gatvelių šurmulio ir amatininkų dirbtuvėlių garsų,hipnotizuojančio imamų kvietimo į maldą. Įspūdingi miesto vartai, mečetės, užeigėlės, hamamai, kirpyklos, gatvelės-galerijos… gyvenimas čia verda. Šį miestą keliautojai vadina „Maroko širdimi“ ir „gyvu muziejumi“ po atviru dangumi.
 • VOLUBILIS: tai – vienas geriausiai išsilaikiusių Romos imperijos miestų Afrikos šiaurėje, alsuojantis Romos imperijos didybės ženklais. Klajodami po šventovių liekanas, triumfo arką, romėniškas termas bei kitus kadaise klestėjusio miesto statinius nukeliausite į antikos laikus ir kiekvienas patirsite kažką savito: galbūt nostalgiją, gal įkvėpimą ar jaudulį.
 • ŠEFŠAUENAS: tai –miestas, vadinamas „mėlynuoju Maroko perlu“. Jame tikrai nesinorės paleisti iš rankų fotoaparato, nes kiekviena fotografija atrodys lyg atvirutė. Mėlynos gatvelės, mėlyni namukai, mėlynos durys dermėje su spalvingais amatininkų dirbiniais, apelsinų ryškia oranžine spalva, baltai apsirengusiais senoliais lėtai keliaujančiais siauromis jaukiomis gatvelėmis… tai –estetinis pasigėrėjimas tiesiog kas žingsnį stabtelint pasigrožėti ir aikčiojant iš nuostabos…

Foto: Ugne, 2019 – Chefchauen “Mėlynasis Perlas”

Foto: Ugne, 2019 – Chefchauen “Mėlynasis Perlas”

AKCHOUR „PRARASTAS ROJUS“: Rif kalnuoseTalassemtane nacionalinio parko teritorijoje slypi „prarastas rojus“. Tai – vieta, kurioje gamtos grožis įkvepia praleisti dieną mėgaujantis kiekviena akimirka: kopiant link „Dievo tilto“ – natūraliai tarp 2 uolų susidariusio akmeninio tiltelio, grožintis kalnų ir tarpeklių vaizdais ir įdomių formų uolienomis, užtvanka bei kriokliais, gaivinančiais karštomis dienomis. Po žygio, nusileidus į mažytį čia pat įsikūrusį miestelį, visai šalia vandens, vietinėse lauko kavinukėse ilsėsimės ir skanausime tradicinių marokietiškų patiekalų, plepėsime apie patirtus įspūdžius ir mėgausimės mėtų arbata. 


Foto: Ugne, 2019 – Akchour “Prarastas Rojus”

ASILAH: tai – ispaniško tipo baltai mėlynas miestas, vadinamas „miestu – meno kūriniu“. Įsikūręs Atlanto vandenyno pakrantėje, šis miestas suderina 15 amžių menančius karinius įtvirtinimus, fortus ir bastionus su jaukiomis ir šviesiomis gatvelėmis,džiuginančiomis spalvingais sienų piešiniais, mažytėmis meno galerijomis ir visur juntamu vandenyno aromatu.


Foto: Ugnės, 2019 – Asilah

INFORMACIJA:

Parašykite man elektroninį laišką: ugne@ugnemi.com;

**********

REGISTRACIJA Į RENGINIUS:

Registracija į renginį įvyks pervedus nurodytą mokestį į apačioje nurodytą banko sąskaitą.

Ugnė Mikalauskaitė – Boane

SEB bankas

LT52 7044 0001 4961 9337

 • Atliekant banko pavedimą, prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei renginio pavadinimą (“…….“)
 • Informuokite mane apie atliktą mokesčio už renginį pavedimą: ugne@ugnemi.com
 • Gavusi registracinio mokesčio pavedimo patvirtinimą, iš karto jums išsiųsiu jūsų dalyvavimą seminare patvirtinantį laišką su visa reikalinga informacija.
 • Nedalyvavimo renginyje atveju bei apsigalvojus, registracijos mokestis negrąžinamas!!! Išimtis – liga ar nelaimingas atsitikimas. Šiuo atveju, įmoką galėsite investuoti į kitą pasirinktą paslaugą ar renginį.
 • Jei renginys dėl kokių nors priežasčių neįvyktų, visa jūsų sumokėta suma bus jums grąžinta.
 • Sąskaitai-faktūrai gauti, atsiųskite: pilną vardą ir pavardę/ įmonės pavadinimą, asmens arba įmonės kodą bei adresą.

Informacija ir registracija:

ugne@ugnemi.com

+370 650 79686

IKI MALONAUS! 🙂

UŽSAKOMIEJI RENGINIAI

 • GYDANČIO PRISILIETIMO KURSAI;
 • MEDITACIJOS KURSAI;
 • SEMINARAS “EFEKTYVIOS PRAKTIKOS PUIKIAI FIZINEI IR EMOCINEI SAVIJAUTAI”;
 • MOTERŲ RATAI SU AUTORINĖMIS PROGRAMOMIS LIETUVOJE IR SVETUR.

GYDANČIO PRISILIETIMO KURSAI

“Drugelio prisilietimo masažas” ir “Braziliška pėdų akupresūra”

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį, nes natūraliai sukelia gilų atsipalaidavimą ir skatina hormonų gamybą organizme, atsakingų už malonumo būseną.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje masažuotojo, kineziterapeuto, socialinio darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo,  akušerio ir kt. praktikoje, o taip pat veiksmingi ir gyvūnams. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme, tokiu būdu stiprindamas imuninę sistemą ir regeneracines organizmo savybes, pozityviai veikdamas kvėpavimo sistemą, virškinimo ir medžiagų apykaitos mechanizmą bei subalansuodamas ir stiprindamas emocinę žmogaus būklę.

Taip pat jį galima taikyti: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga” su teorine dalimi ir masažo atlikimo gairėmis.

Trukmė: 5 val.

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

<<<<>>>>


3 LYGIŲ
MEDITACIJOS KURSAI

Jei tau nusibodo, jei pavargai:

 • Kaltinti save ir kelti sau nesibaigiančius reikalavimus,
 • Patirti proto sumaištį,
 • Būti nuolat blaškomai/-am savo kintančių emocijų,
 • Būti varginamam/-ai streso ir nerimo…

Jei nori:

 • Perprasti savo proto veikimo mechanizmą,
 • Išmokti efektyviai valdyti savo protą,
 • Ugdyti koncentraciją, proto aiškumą bei lankstumą, pasitikėjimą savimi,
 • Koreguoti savo emocinę būklę,
 • Lavinti 5 pojūčius
 • Aktyviai keisti savo gyvenimo kokybę…

Tuomet šie kursai – TAU!!!

KURSAI: GRUPEI ARBA INDIVIDUALŪS

 • Kursai grupei rengiami pagal užsakymą.
 • Asmeninis meditacijos kursas teikiamas atsižvegiant į jūsų poreikius ir žinių bei praktikos lygį. 
 • Žinių kiekis ir mokymosi ritmas pritaikomas asmeniškai jums.
 • Kurso metu galite užduoti visus jums rūpimus teorinius ir praktinius klausimus. 

I – 3 val. Mindfulness Meditacijos Pagrindų Kursas

Tą pačią dieną arba dalinamas į 2 kartus x 1,5 val. Šio kurso metu sužinosite pačius pagrindinius dalykus apie meditaciją ir jos praktinį taikymą savo gyvenime.

Gausite dovanų:

Dokumentą su meditacijos gairėmis kasdienei praktikai.

Į kursą įeina:

 • Baziniai teoriniai  meditacijos pagrindai:
  • Kas yra Mindfulness meditacija
  • Meditacijos paskirtis, poveikis.
 • Praktiniai pagrindai: 
  • Pasirengimas praktikai (išorinis ir vidinis)
  • Bazinės meditacijos praktikos sudėtis ir pobūdis: trukmė, sąlygos, laikas.

II – 6 val. Meditacijos Kursas 

Tą pačią dieną arba dalinama į 2/3 kartus. Šio kurso metu sužinosite informaciją apie įvairius meditacijos tipus ir jų taikymo galimybes. Taip pat įsisavinsite praktines kelių pagrindinių meditacijos tipų gaires bei jų pritaikymą savo gyvenime. 

Gausite dovanų:

 • Knygą – meditacijos vadovą lietuvių kalba,
 • Audio įrašą su Mindfulness meditacija naudojant 3 susitelkimo objektus, lietuvių kalba.

 Į kursą įeina:

 • Teoriniai  meditacijos pagrindai:
  • Kas yra meditacija: meditacijos tipai ir jų praktikavimo būdai
  • Skirtingų meditacijos tipų paskirtis ir poveikis.
 • Praktiniai pagrindai: 
  • Pasirengimas meditacijos praktikai (išorinis ir vidinis)
  • Meditacijos praktikos sudėtis ir pobūdis: trukmė, sąlygos, laikas.
  • Praktikos gairės ir eiga: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.

III – 10 val. Pilnas Meditacijos Kursas su sertifikatu 

Skaidomas į 2/3/4/5 sesijų ciklą. Šio kurso metu sužinosite pilną informaciją apie įvairius meditacijos tipus ir jų taikymo galimybes. Taip pat įsisavinsite praktines kelių pagrindinių meditacijos tipų gaires bei praktinį jų pritaikymą savo gyvenime. Po kurso gausite elektroninį sertifikatą lietuvių/anglų kalba.

Gausite dovanų:

 • Knygą – Mindfulness vadovą lietuvių kalba,
 • Audio įrašą su Mindfulness meditacija naudojant 3 susitelkimo objektus, lietuvių kalba,
 • Papildomą 45 min. klausimų-atsakymų sesiją, kuria galėsite pasinaudoti po kursų, mėnesio bėgyje.

KURSŲ TURINYS:

Teoriniai pagrindai:

 • Kas yra meditacija; 
 • Meditacijos tipai ir tikslai; 
 • Meditacijos technikos; 
 • Budistinės psichologijos pagrindai,
 • Proto prigimtis; 
 • Pagrindinės emocijos ir kaip su jomis dirbti; 
 • Meditacijos poveikis.
 • Mindfulness meditacijos pagrindai:
  • 9 meditacijos lygmenys; 
  • 4 tipų susitelkimas/dėmesys; 
  • 5 meditacijos trukdžiai; 
  • 8 “priešnuodžiai”, padedantys pašalinti meditacijos kliūtis; 
  • 6 proto galios.

Praktiniai pagrindai:

 • Meditacijos praktika: pasiruošimas meditacijos praktikai;
 • Praktikos gairės ir eiga: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.
 • Meditacijos praktikos pritaikymas gyvenimo rutinoje: kaip ją integruoti į savo gyvenimo ritmą ir santykiuose šeimoje bei darbe; paprastos technikos, pritaikomos bet kokioje vietoje ir bet kokiu dienos metu.
 • Skirtingų meditacijos būdų praktinės gairės ir pritaikymas gyvenime.

<<<<>>>>


MANO KŪNAS – MANO BURTŲ LAZDELĖ

EFEKTYVIOS PRAKTIKOS PUIKIAI FIZINEI IR EMOCINEI SAVIJAUTAI

Norite išmokti paprastos ir lengvai pritaikomos jūsų kasdieniame gyvenime sveikatingumo sistemos, kuri pagerins jūsų fizinę būklę, sukurs sąlygas emocinei pusiausvyrai, padės kokybiškiau ilsėtis ir produktyviau darbuotis?

Šis seminaras jums!!!

Gyvename laikais, kuomet daug laiko praleidžiame sėdėdami, nedaug judame, esame kamuojami streso ir įvairiausių negalavimų, skausmų, įtampų bei ligų. Tapo sunku atrasti emocinę pusiausvyrą, atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti bei pasiruošti naujai dienai. Geriame vaistus nuo skausmo, ieškome masažų, kuriam laikui palengvėja, tačiau… nerimas, prasta savijauta, skausmas ir įprastos problemos vėl sugrįžta. 

Ką daryti?  

Nuolatos sulaukiu tokių nusiskundimų iš draugų, pažįstamų ir klientų, kurie manęs teiraujasi apie tai, kaip galima sau padėti geriau fiziškai jaustis, kuomet nėra laiko ir galimybių reguliariai lankytis užsiėmimuose, tačiau yra noras skirti sau laiko savarankiškai praktikai savu ritmu: norimu paros metu, patogios trukmės, namuose arba sodyboje, laisvalaikiu arba keliaujant?

Galiu jus nudžiuginti!

Labai džiaugiuosi galėdama su jumis pasidalinti šia naujiena apie specialų seminarą, kuriame jūs gausite visas reikiamas žinias ir pagalbą, kad galėtumėte savarankiškai užsiimti autentiškomis ir efektyviomis praktikomis, kurias aš išmokau tiesiogiai iš Tibeto Lamos Tulku Lobsang gausių kursų ir sertifikavimųsi metu. **    Šimtmečių patirties patikrintos žinios, kuriomis remiantis sukurta Tibetietiška Sveikatingumo Sistema atskleis paprastus, tačiau itin efektyvius būdus, kurie jums padės:

 • Sužinoti, kaip skiriant nedaug laiko savarankiškai praktikai, kur jūs bebūtumėte, galite ženkliai pagerinti savo fizinę ir emocinę sveikatos būklę, tiek ją atstatant po išsekimo ar ligos bei palengvinant kamuojančius negalavimus, tiek kaip prevenciją sutrikimams ir problemoms.
 • Įsisavinti bazinius teorinius pratimų ir praktikų pagrindus, besiremiančius Tibeto medicina, kurie padės giliau suvokti ir įsisavinti gaunamas žinias,
 • Įvaldyti praktines visų pratimų ir praktikų gaires,
 • Išmokti savarankiškai susikurti savo asmeninę praktiką, kurią galėsite prisitaikyti pagal savo poreikius ir sveikatos, laiko, sąlygų galimybes.
  Seminaro metu įvaldysite:
 • Pagrindinę Gydančiosios  Tibeto  Jogos “Lu Jong” pratimų grupę, vadinamą “5 elementais”, skirtą stuburo ir sąnarių sveikatinimui bei emocinės būklės koregavimui,
 • Sąnarių sveikatai skirtus pratimus,
 • Savi-masažo ir “5 elementų masažo” technikas, padedančias atsipalaiduoti ir pasiruošti kokybiškam poilsiui,
 • Technikas, kaip greitai save pakrauti energija, kai jaučiatės mieguisti ar išsekę,
 • Valomojo ir subalansuojančio kvėpavimo technikos “9 įkvėpimai ir iškvėpimai”,
 • Greitų proto nuraminimo technikų,
 • 5 atpalaiduojančius pratimus,
 • Meditacijos, sutelktos į kvėpavimą.
Kiekvienam dalyviui paruoštas praktikų vadovas su teorinėmis žiniomis ir pagrindinių praktikų atlikimo gairėmis.

Pageidaujant, išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas po kurso išsiunčiamas el.paštu).

  Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių!!!

Kam šie kursai skirti:

 • Visiems norintiems ​efektyviai ​gerinti ​savo ​fizinės ir emocinės sveikatos būklę,
 • ​Bet kokio amžiaus, lyties bei sveikatos būklės, religinių bei filosofinių pažiūrų asmenims, ​besidomintiems,​ praktiškais ir laiko patikrintais​ sveikatingumo metodais ​tam, kad padėti sau bei kitiems,
 • ​​Bet kokios srities profesionalams​ (sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams​, masažuotojams, kineziterapeutams ir kt.)​, kuriuos domina terapinį poveikį turinčio darbo su kūnu galimybės.

<<<<>>>>MOTERŲ RATAI SU AUTORINĖMIS PROGRAMOMIS LIETUVOJE
IR SVETUR

 • Lietuvoje: 4-6 valandų programa;
 • Lietuvoje: Savaitgalio programa (3-4d.);
 • 7-9 dienų programa kelionėje į Turkiją/ Maroką…

Kiek kartų pagavai save susimąstant:

 • Kaip puiku būtų pabūti bendrų interesų vienijamų moterų rate, 
 • Pakeisti aplinką,
 • Skirti laiko sau,
 • Užsiimti įdomiomis veiklomis,
 • Išgyventi jautrias ir svarbias patirtis,
 • Išgirsti kažką sau svarbaus…

Didžioji dauguma mano renginių, seminarų, mokymų dalyvių yra moterys. 

 • Tai – moterys, kurios nepasitiki savimi, yra savikritiškos, nemylinčios savęs, išgyvenančios uždarumo ir nesaugumo, nerimo būsenas. 
 • Tai – moterys, praradusios gyvenimo džiaugsmą, belaikydamos “visus 4 šeimos ir namų kampus”, pervargusios nuo nuolatinių rūpesčių, įtampos ir streso, neturinčios laiko sau.
 • Tai – moterys, kurios jaučiasi “užstrigusios” savo gyvenime, nors kažkur giliai kirba pajauta, kad “galiu kažką daugiau, kitaip…” 
 • Tai – moterys, kurios jaučiasi praradusios save tarpusavio santykiuose.
 • Tai – moterys, kurios jaučiasi vienišos arba išgyvena artimo žmogaus praradimą.
 • Tai – moterys, išgyvenančios krizę ar išsekimą.
 • Tai – moterys, kurioms sunku atsipalaiduoti ir leisti sau išgyventi malonumą.
 • Tai – moterys, išgyvenančios emocinę sumaištį, pasimetimą, abejones savimi, savo gyvenimu, savo tikslais ir norais, galimybėmis, bejėgiškumą. 
 • Tai – moterys, kurios jaučiasi nesuprastos, kitokios.
 • Tai – moterys, norinčios giliau save pažinti, atrasti, patirti aiškumą, atsiskleisti ir įgalinti save keisti savo gyvenimą norima linkme.

TAČIAU ŠIOS MOTERYS PASIRINKO:

 • Žengti žingsnį į pokytį, suvokdamos, kad stovint vietoje, teisinantis, atidėliojant, bloga savijauta ir negatyvios būsenos tik gilės, taip eikvodamos jų gyvenimo laiką ir neigiamai veikdamos aplinkinius žmones.
 • Tapti džiaugsmingomis, įkvėptomis, laimingomis, mylinčiomis ir mylimomis, atsipalaidavusiomis, kūrybingomis, pilnatviškomis, pažįstančiomis save, išgijusiomis nuo praeities, gebančiomis pasirūpinti savimi, dalintis, priimti, atsinaujinti, susivokti, atrasti kryptį, keisti požiūrį, įgyvendinti svajones ir troškimus…
NES JOS ŽINO, KAD:

Yra išskirtinių, ilgamečiais ieškojimais ir kauptomis žiniomis subrandintų, progų, galimybių, kurios keičia mūsų gyvenimą!
Autorinės programos Moterims MOTERS KELIONĖ Į PILNATVĘ ir yra tokia proga, sukurta po daugiau nei 12 metų saviugdos ir psichoterapijos terapinių studijų bei praktikos, kaip ypatinga galimybė ir tinkamiausios sąlygos:
 • Labiau pažinti save kaip moterį, pažinti savo moterišką energiją, kuri suteikia pasitikėjimo savimi,
 • Įgyti žinias ir patirti įžvalgas, atrasti atsakymus, kryptį išgyventi asmeninio tobulėjimo procesą,
 • Išgyventi įkvėpimą ir pastiprinimą eiti toliau,
 • Atrasti savo vidinę galią,
 • Patirti vidinį gijimą,
 • Įgyti naujas patirtis ir pažintis,
 • Sulaukti pagalbos savame procese,
 • Patirti paguodą, palaikymą, pastiprinimą,
 • Išgyventi ir atnaujinti kontaktą su gamta,
 • Įsigilinti į save, susivokti jausmuose, atrasti gerus dalykus savyje, paleisti praeities nuoskaudas ir problemas,
 • Surasti nauji atsakymus ir įgalinti savyje drąsą veikti,
 • Patirti palengvėjimą, atsinaujinimą…

Yra patirčių, kurios įsimena ilgam kaip be galo vertingos, atveriančios ir įgalinančios! Ši patirtis būtent tokia!

Autorinės programos Moterims MOTERS KELIONĖ Į PILNATVĘ tai:

 • Malonus ir prasmingas laikas ir bendravimas,
 • Pilnatvės, harmonijos, vidinės pusiausvyros išgyvenimas,
 • Atsipalaidavimas nuo įtampų ir streso,
 • Gydantis atsivėrimas ir stiprybė bei meilė sau, šiluma,
 • Pasijutimas savimi,
 • Moterų bendrystė, galia kurti kartu,
 • Mėgavimasis “čia” ir “dabar”,
 • Dalinimasis, davimas – gavimas šilumos, švelnumo, laimės, drąsos, džiaugsmo, malonumo akimirkų,
 • Giluminis laimės jausmas,
 • Požiūrio keitimas,
 • Pozityvūs pokyčiai.

Tai veda į naują gyvenimo kokybę – gebėjimą jaustis laimingesne, gebančia nuolat atskleisti savo talentus, džiaugtis gyvenimu, atsipalaiduoti, pasirūpinti savimi ir įgalinti save harmoningai pasirūpinti kitais!

Autorinės programos Moterims MOTERS KELIONĖ Į PILNATVĘ tai:

 • Svarbos sau suteikimas ir laikas sau,
 • Troškimas pašviesinti savo gyvenimą, ugdyti save,
 • Noras pereiti į naują gyvenimo etapą,
 • Mylintis pasirūpinimas savimi ir savo poreikiais,
 • Pasiryžimas atrasti savo kelio kryptį,
 • Atrasti savo galimybes ir įkvėpimą.

Tai – ypatingas laikas ir erdvė bendram dalyvavimui moterų rato magiškuose procesuose

Tai – Laikas su savimi ir sau!

 Saugioje moterų erdvėje, su patyrusia vedančiąja, kūrybingame ir atpalaiduojančiame procese atrasi save naujai – kaip drąsią, pasitikinčią savimi, visapusišką, tikrą Moterį.
Iš Moterų rato sugrįši švytinti, laiminga, įkvėpta, atsigavusi, pailsėjusi, sklidina palaimos, įgalinusi save gyventi autentišką, laimingą gyvenimą bei gebanti padėti būti laimingesniais savo mylimiems ir brangiems žmonėms.

 Moterų Rate tave lydės, gaivins ir pripildys:

 •        Masažai, kuriuos atliksime vienos kitoms – gilus atsipalaidavimas ir dėmesys kūnui,
 •        Moterims skirtos meditacijos – ugdančios gebėjimą pažinti ir priimti savo emocijas, stiprinti pasitikėjimą savimi, 5 pojūčius,
 •        Įdomios ir kūrybingos užduotys – keičiančios klampinančias, ribojančias proto nuostatas į auginančias ir įgalinančias; pabudinančios kūrybiškumą, intuiciją, saviraišką,
 •        Giliai veikiantis ir organiškas judesys ir šokis – Gydančioji Tibeto Joga sveikatins kūną, judesys ir šokis drauge kurs džiaugsmą, bendrystę, vidinės laisvės išgyvenimą,
 •        Spontaniška ir natūrali asmeninė saviraiška – įgalins patyrinėti savo galimybes, priimti ir išreikšti pajautas ir jausmus, auginti ir plėsti saviraiškos galimybes,
 •        Šiltas ir besąlygiškai priimantisbendravimas nedidelėje moterų grupėje – sukurs saugią, šiltą ir jaukią atmosferą patirtims, kūrybai, saviraiškai, dalinimuisi,
 •        Gyvas ir tikras dalinimasis tiek, kiekto norisi – moterų rato gydanti, įgalinanti dinamika sudarys sąlygas būti savimi – tokia, kokia norisi būti,
 •        Laikas sau, leidžiamas pagal savo norus ir poreikius – tai deimantinė galimybė tiesiog pabūti su savimi su meile ir pagarba atliepiant savo vidinius poreikius,·      
 •        Nuostabi Turkijos/Maroko/Tuniso… gamta + kokybiška ir nuostabi viešbučio aplinka, (+ paslaugos ir maistas; jūra, pliažai, parkai, jaukūs miestai) – tobulos sąlygos pasimėgauti kokybe ir patirti fantastišką kelionės nuotykį su įstabiais atradimais, patirti kitą kultūrą ir klimatą, aktyvuoti visus savo pojūčius, pasilepinti saule, vandeniu ir visais gamtos ir turtingos kultūros malonumais.  

**

Visus kursus ir programas veda Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota ICC koučingo konsultantė, psichoterapeutė, Tibeto sveikatingumo ir saviugdos praktikų, Budistinės psichologijos ir Mindfulness instruktorė.