* 2019.11.22 – 24  Savaitgalio seminaras “TYLOS PALAIMINIMAI” APIE SAVE TYLOJE: RIBAS, MAŽĄSIAS MIRTIS,​ PALEIDIMUS IR…​NAUJĄ PRADŽIĄ​”

* 2019.11.30 (ŠT)  Kursai “Gydantis Prisilietimas – Evos Reich Terapinė sistema: Drugelio prisilietimo masažas

2019.12.06 – 08 – Savaitgalio seminaras DETOX SAVAITGALIS MOTERIMS: LIEKNĖJIMUI – ENERGIJAI – EMOCINIAM BALANSUI

* 2019.12.13 – 15 – Savaitgalio seminaras “TYLOS PALAIMINIMAI”. APIE SAVE TYLOJE: DVASINGUMĄ, MAŽĄSIAS MIRTIS,​ PALEIDIMUS IR…​NAUJĄ PRADŽIĄ​” KRIKŠČIONYBĖS IR BUDIZMO PERSPEKTYVOJE

* Asmeninės gimimo psichodramos ir dailės terapijos sesijos – pagal užsakymą

<<<<>>>>SAVAITGALIO SEMINARAS
“TYLOS PALAIMINIMAI” 

APIE SAVE TYLOJE: DVASINGUMĄ, MAŽĄSIAS MIRTIS,​ PALEIDIMUS IR…NAUJĄ PRADŽIĄ KRIKŠČIONYBĖS IR BUDIZMO PERSPEKTYVOJE

2019. 11. 22 – 23 – 24

2019.12.13 – 15

Tyla vis labiau tampa prabanga, kurios ilgimės, tačiau, tuo pačiu ir baiminamės, nes nuo jos pamažu atpratome. Įprastas gyvenimo ritmas ir tempas tapo intensyviu, pripildytu vidinio ir išorinio triukšmo, įtampos, nerimo, baimių… Sunku susivokti, atrasti vidinę pusiausvyrą, susidėlioti prioritetus ir atsirinkti tai, kas esminga. Sunku rasti laiko sau ir susikaupimui į save atsitraukus nuo įprastų savo gyvenimo sąlygų, šeimos, rutinos, veiklų, planų, rūpesčių, kad prisiliesti prie giluminių savo poreikių, suteikti erdvės svarbiems potyriams, perkeičiančioms įžvalgoms, vidiniam atsinaujinimui. 

Seminaro metu gvildensime temas, susijusias su tylos prasme mūsų gyvenime, meditacija, malda, dvasingumu ir dvasinėmis praktikomis. Taip pat atliksime užduotis, kurios padės atrasti savo vidinius poreikius ir resursus, nubrėžti svarbias ribas, paleisti tai, kas nebereikalinga ir varžo, inicijuoti naujas pradžias. 

Taip pat turėsite laiko tylai, apmąstymams, maldai ir poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje. Norintys galės dalyvauti liturginėse vienuolių maldose vienuolyno bažnyčioje. Taip pat bus galimybė asmeniniam pokalbiui su vienuoliu.

Seminaras vyks kontempliatyviųjų vienuolių Benediktinų svečių namuose Palendriuose, šalia Kelmės. Benediktinai yra viena seniausių katalikų vienuoliškų tradicijų, prasidėjusi sulig Šventuoju Benediktu V-VI amžiuje. Palendrių vienuoliai tęsia šią senovinę tradiciją, išsiskiriančią ypatinga tylos ir kontempliacinės praktikos svarba. Ypatingos grigališko choralo giedojimo, gilaus susikaupimo ir smilkalų aromato pripildytos apeigos subtilioje vienuolyno bažnyčios erdvėje, pokalbiai su Svečių Tėvu, bendra malda su vienuoliais, nuostabi vienuolyną supanti gamta tuos, kurie kada nors čia lankėsi, jaudina iki širdies gelmių ir džiugina tikrai ypatingomis patirtimis ir prisiminimais.  Tad Benediktinų vienuoliai, Lapkričio mėnesio susikaupusi gamta ir aš 🙂 kviečiame jus į šią patirtį, kad tylos apsuptyje susitiktumėte su ilgus amžius išgyvenusiomis tradicijomis ir atrastumėte kai ką sau nepaprastai svarbaus. 

Šiam seminarui vidujai ruošiuosi turbūt apie 20 metų. ​​Tiek metų sąmoningai tyrinėju save ir pasaulio, tarpusavio santykių, dvasingumo ir dvasinės praktikos, gyvenimo, mirties, paleidimo, tylos, ribų, galimybių, priešybių jungties… suvokimus, skaitydama visų tradicijų šventus raštus, pasakojimus, šventųjų gyvenimus, studijuodama video ir audio įrašus įvairiausiomis temomis, išmėgindama gausybę skirtingų saviugdos metodų ir praktikų. Pati esu gimusi katalikų šeimoje ir ugdyta bei užaugusi šioje dvasioje. Tačiau, būdama nepaprastai smalsi, nuo studentavimo laikų su begaliniu užsidegimu pradėjau tyrinėti visas pagrindines religines tradicijas ir tikėjimus, mėgindama juos perprasti ir, palaipsniui, tarp skirtybių ieškodama esmės – to, kas sieja, jungia, veda į dialogą, stebėdamasi kaip daug yra bendra ir kaip viena tradicija papildo kitą. Tai, kas labiausiai patraukė mano dėmesį ir kam skyriau daugiausiai laiko tai – krikščioniška ir budistinė tradicijos, kurias abi pati ir praktikuoju. 

Tad šis seminaras ir skirtas patyrinėti save abiejų tradicijų jungties kontekste, atrandant savo prasmes, įžvalgas, naudingus metodus, vedančius ten, kur norisi vidujai nukeliauti. 

 Į vienuolyno svečių namus patekti yra nelengva, nes ribojamas lankytojų skaičius ir svečiavimosi datos, tad registruokitės nedelsdami, kad galėčiau rezervuoti mūsų grupelei vietas iš anksto!!!

Registracija įsigalioja pervedus į apačioje nurodytą sąskaitą 100 Eurų avanso mokestį iki Spalio 15 dienos

15% seminaro mokesčio sumos bus skirta broliams Benediktinams kaip jūsų palaikymas ir dovana jų misijos tęsimui.

Seminaro trukmė: 3 dienos

Datos: 2019.11.22-23-24 (P-ŠT-S); 
            2019.12.13-14-15 (P-ŠT-S)

Vieta: Palendrių Šv.Benedikto vienuolyno svečių namai “Aušros Žvaigždė”, Kelmė

Į seminaro kainą įeina:

 • Autorinė seminaro programa + Speciali šiam seminarui parengta knyga su tekstais ir užduotimis,
 • Seminarui skirtos priemonės,
 • 2 nakvynės vienviečiuose kambariuose,
 • Pilnas maitinimas (2 vakarienės, 2 pietūs ir 2 pusryčiai),
 • Automobilių stovėjimo aikštelė,
 • Parama Palendrių vienuoliams.

Investicija dalyviams:

Vyturys: 165 Eur. – sumokant rezervacinį 100€ mokestį iki 12/05 dienos.

Pelėda: 185 Eur. – sumokant rezervacinį 120€ mokestį nuo 12/05 d.

Likusią mokesčio dalį galite sumokėti atvykę į seminarą arba pervesti į apačioje nurodytą banko sąskaitą iki seminaro.

Kontaktai registracijai ir informacijai:

ugne@ugnemi.com, +370 650 79686 

**********

GYDANČIO PRISILIETIMO KURSAI
Evos Reich terapinė sistema

“Drugelio prisilietimo masažas” ir 

“Braziliška pėdų akupresūra”

 2019 m. Lapkričio 30 d. (VI) 11:00 – 16:00 val.

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį, nes natūraliai sukelia gilų atsipalaidavimą ir skatina hormonų gamybą organizme, atsakingų už malonumo būseną.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje masažuotojo, kineziterapeuto, socialinio darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo,  akušerio ir kt. praktikoje, o taip pat veiksmingi ir gyvūnams. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme, tokiu būdu stiprindamas imuninę sistemą ir regeneracines organizmo savybes, pozityviai veikdamas kvėpavimo sistemą, virškinimo ir medžiagų apykaitos mechanizmą bei subalansuodamas ir stiprindamas emocinę žmogaus būklę.

Taip pat jį galima taikyti: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga” su teorine dalimi ir masažo atlikimo gairėmis. 

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota terapeutė ir instruktorė (“Gentle Bioenergetics Institute”)

Investicija:

• 70€ “TURBO VYTURIO” mokestis, galioja sumokėjus visą sumą iki Spalio 16 d. Kaip jūsų motyvacijos ir apsisprendimo įvertinimas, Jums DOVANOJAMOS 3 papildomos PASLAUGOS, įeinančios į kurso kainą: 

 • ASMENINĖ DRUGELIO PRISILIETIMO MASAŽO SESIJA jums patogiu laiku (kurios įprastinė vertė – 15€). Ja galėsite pasinaudoti iki ar po kursų.
 • 45 min. trukmės PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų (kurios įprastinė vertė kursų dalyviams – 25€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.
 • “Pirštų aktyvavimo” meditacijos audio įrašas lietuvių kalba (neįkainojamas :)).

• 80€ “VYTURIO“ mokestis galioja sumokėjus 40€ avansą nuo  Spalio 17 d. iki  Lapkričio 10 d.   (likusi suma sumokama prieš renginį).

 • SPECIALI DOVANA apsisprendusiems dalyviams – 45 min. PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų. 
 • “Pirštų aktyvavimo” meditacijos audio įrašas lietuvių kalba.  

• 90€ “PELĖDOS” mokestis, galioja sumokėjus 50€ avansą nuo  Lapkričio 11 d. iki  Lapkričio 25 d. (likusi suma sumokama prieš renginį).

 • SPECIALI DOVANA apsisprendusiems dalyviams – 45 min. PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų. 

Pastaba: Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, avansas jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį.

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas! Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje.

Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Kontaktai informacijai/registracijai:

ugne@ugnemi.com, +370 650 79686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Kaunas

**********

DETOX SAVAITGALIS MOTERIMS

LIEKNĖJIMUI – ENERGIJAI – EMOCINIAM BALANSUI

2019 m. Gruodžio 6 – 8 d. (V-VII)

Nuo neatmenamų laikų žmogus ieškojo būdų, kaip pratęsti jaunystę ir prailginti savo gyvenimą. O šiais laikais prisidėjo tokie gyvenimo būdo įtakoti iššūkiai kaip viršsvoris, virškinimo ir miego sutrikimai, chroniškas stresas ir nuovargis. Siūloma begalė įvairiausių dietų ir patarimų, tačiau paprastai jie yra sunkiai pritaikomi arba turintys trumpalaikį poveikį. Daug ką išmėginus tenka pripažinti, kad mažai kas gali būti geriau už senus, laiko patikrintus ir natūralius terapijos metodus, kurie žvelgia į žmogų kaip į visumą.

Anksčiau ar vėliau turėsime suvokti, kad žmogus – ne mechaniškas organų rinkinys, o vieninga, vientisa sistema, kurioje visa tarpusavyje susiję: ir kūnas, ir dvasia, ir mintys, ir gyvenimo būdas. Šalia kūną sveikatinančių metodų, svarbu ir proto bei dvasios sveikata. Geriau save pažįstantis ir skiriantis dėmesį savo dvasios ugdymui žmogus sugeba labiau rūpintis savimi, valdyti savo sąmonę, emocijas, adekvačiau reaguoti į aplinką ir stresus.

Šiame seminare turėsite galimybę išmėginti ir įsisavinti kelias sveikatingumo sistemas, padedančias natūraliai atstatyti organizmo pusiausvyrą, koreguoti kūno svorį, aktyvuoti kiekvieno žmogaus organizme esančias gydomąsias galias, įsiklausyti į save ir atrasti sau svarbius atsakymus bei gaires gerai savijautai.

KAS JŪSŲ LAUKIA:

 • 3 dienos (2 nakvynės) nuostabioje, jaukioje sodyboje su visais patogumais, ant Dubysos kranto,
 • Speciali mitybos programa organizmo detoksikavimui ir svorio koregavimui, padedanti jau po kelių dienų pajusti akivaizdų rezultatą: -2 kg, skaistesnę odą, daugiau energijos, geresnę savijautą,
 • Organizmą aktyvuojantis 5 km. žygis su maudynių miške terapija, palei Dubysos upę,
 • Kacudzo Niši sveikatinimo sistema, padedanti panaudoti kiekvieno žmogaus organizme glūdinčias gydomąsias galias,
 • Veiksmingi bei paprasti fiziniai pratimai, paremti senoviniais Tibeto medicinos pagrindais, šsiskiriantys organizmą sveikatinančiu ir stiprinančiu poveikiu,
 • Lengvai išmokstami veiksmingi masažai, giliai atpalaiduojantys kūną,
 • Paskaitėlės, pašnekesiai ir užduotys, susijusios su temomis: minčių ir įsitikinimų poveikis savijautai, sveikatingumo suvokimas, pozityvi malonumo galia,

Procedūros:

o   Vakuminiu aparatu, kuris yra universalus atjaunėjimo, sunkių ligų profilaktikos ir sveikatinimo metodas,

o   Japonišku akupunktūriniu pėdų taškų masažuokliu, akyvinančiu kraujotaką, bei visų organų veiklą,

o   Kompleksiniu masažiniu prietaisu, skirtu nugaros masažui, kaklo bei pečių masažui, sėdmenų masasažui. Taikoma unikali motorika. Labai lėtais, stipresnio spaudimo judesiais prietaisas atlieka giluminį masažą, suteikiantį raminamajį bei atpalaiduojantį poveikį.

o   „Chi Swinger“ pietaisu, kuris: greitina riebalų skaidymąsi (ypač juosmens-kryžkaulio srityje), mažina celiulitą, stiprina raumenis, šalina stuburo, kaklo, nugaros, raumenų, neuralginius skausmus; gerina audinių aprūpinimą krauju ir deguonimi; aktyvuoja limfos apytaką, pagreitina toksinų pašalinimą iš organizmo; gerina endokrininės sistemos, vidaus organų darbą, kraujo apykaitą, tuštinimąsi; ramina, šalina nuovargį, atpalaiduoja.

o   „Kaladės“ savimasažo procedūra – unikalus ir paprastas būdas atpalaiduoti skausmingus „trigerinius“ pečių juostos, nugaros ir dubens srities taškus.

 TAIP PAT JŪSŲ LAUKIA 2 YPATINGOS DOVANOS:

Sveikatingumo testo sudarymas kūno kompozicijos analizatoriumi, nustatančiu kūno riebalų kiekį, bazinę medžiagų apykaitą, metabolinį organizmo amžių, vandens kiekį, vidinius riebalus, kaulų masę.

o   Japoniškas veido limfodrenažinis masažas, stangrinantis ir jauninantis odą, gerinantis odos spalvą. Šio masažo bus mokoma seminaro metu.

PO SEMINARO JAUSITĖS:

 • Pailsėję ir žvalesnės,
 • Lengvesnės ir geriau besijaučiančios bei labiau patenkintos savo išvaizda,
 • Sužinoję, išmėginę ir įsisavinę naudingas ir veiksmingas sveikatingumo žinias ir metodikas,
 • Praturtėję moterišku bendraminčių ratu ir nuoširdžiais pasidalinimais, palaikymu, įžvalgomis bei smagių veiklų patirtimis.

Seminaro vieta:

Ringės 8, Uždubysio kaimas, Raseinių rajonas (netoli Kauno, lengvai pasiekiama sodyba)

Investicija: 270 Eur

Kontaktai registracijai ir informacijai:

ugne@ugnemi.com, +370 650 79686 – registracijai į renginį
jovita_minelgiene@yahoo.com, +370 616 18686 – informacijai apie: maitinimą, sodybą, apgyvendinimą, programą, sveikatingumo sistemas ir prietaisus.

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas! Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje.

Registracija į renginį įvyks pervedus 85 Eur. avansinį mokestį į nurodytą banko sąskaitą, ir išsiuntus elektroninį laišką su pageidavimu dalyvauti renginyje. Likusią sumą galėsite sumokėti tiesiogiai prieš renginį. Sąskaitos duomenys – puslapio apačioje.

Seminaro organizatorės ir vedančiosios:
JOVITA MINELGIENĖ

Gyvenimo bėgyje patyriau įvairiausius sveikatos iššūkius – negimiau “su marškinėliais”. Tarp dvidešimties ir trisdešimties patyriau tulžies akmenligės diagnozę, venų uždegimus dėl leidžiamų vaistų kiekio, įvariais su širdies būkle susijusias diagnozes, stiprius bronchitus ir įtariamą tuberkuliozę. Dabar man 57-eri. Širdimi nesiskundžiu, akmenų tulžies pūslėje nebeturiu, bronchitais nebesergu, o paimti kraują iš venų paprasta, nes jų stovis – puikus. Kaip man tai pavyko? Galiu padėkoti savo intuicijai, Kacudzo Niši sveikatos sistemai, Ajurvedos išminčiai, kurią studijuodama atradau holistinį požiūrį į žmogų, pripažįstantį kūno, proto ir sielos harmoniją bei esu dėkinga visiems nuostabiems žmonėms, kurių gyvenimo filosofija veda mane į priekį. Esu įsitikinusi dalinimosi žiniomis galia, todėl jaučiu pareigą ir begalinį norą prisidėti prie kitų žmonių visapusiško augimo.UGNĖ MIKALAUSKAITĖ

Savo gyvenime vadovaujuosi siekiu nuolat save pažinti ir ugdyti, kad gyvenčiau kiek įmanoma labiau autentišką ir pilnatvišką gyvenimą. Ir tai, tuo pačiu, mane įgalina tapti vis veiksmingesniu trokštamų pokyčių „įrankiu“ mano klientams. Virš 12 metų besitęsiantis psichoterapinis darbas, Tibeto sveikatingumo bei saviugdos praktikų užsiėmimai, gyvenimo koučingo sesijos bei pasaulio tautų šokiai ratu Lietuvoje ir užsienyje yra mano mylimos veiklos sritys ir mano pašaukimas. Nuolatinis asmeninis augimas ir profesinės žinios bei patirtis įkvepia kurti specialias programas ir bendradarbiauti, sudarant žmonėms galimybes savęs tyrinėjimui, sveikatinimuisi ir ugdymuisi visapusiškais, kūrybingais ir turinčiais ilgalaikį poveikį būdais.

**********


[Paveikslėlio šaltinis: https://society6.com/spiritysol]


ASMENINĖS PSICHODRAMOS SESIJOS – PAGAL UŽSAKYMĄ

Asmeninės gimimo psichodramos sesijos tai – galimybė pasigilinti į savo gimimo istoriją, atrasti pirmuosius sprendimus, nulėmusius jus kamuojančius iššūkius, integruoti traumines gimimo patirtis ir sąmoningai perprogramuoti kūno ląstelių atmintyje slypinčią atmintį bei pakeisti pasąmonėje slypinčią seną savijautos programą į tokią, kuri jus pastiprins ir įgalins naujam gyvenimo etapui.

Šios sesijos ypač naudingos asmenims, kurių gimimo istorija susijusi su trauminiais išgyvenimais (cezario pjūvis, mirties pavojus/ mamos ar dvynio mirtis, nuskausminamųjų/skatinamųjų vaistų/ žnyplių naudojimas gimdymo metu, virkštelės apsivyniojimas aplink kaklą ir kitos gimdymo komplikacijos).
Taip pat sesijos skirtos asmenims, jaučiantiems užstrigimą tam tikrame savo gyvenimo etape, nepaaiškinamas baimes ar tiesiog norintiems sąmoningai išgyventi šį terapinį procesą ie pajusti išlaisvinantį jo poveikį ir postūmį norimiems gyvenimo pokyčiams.

Sesijos data: galite pasirinkti jums tinkamiausią laiką, susisiekdami apačioje nurodytais kontaktais. Laikas derinamas asmeniškai, pagal jūsų ir mūsų galimybes.
Sesijos trukmė: nuo 2 val. iki 3 val.
Sesijos vieta: Kaunas
Investicija: 80 Eur.
Kontaktai:
ugnesigita@gmail.com
+370 647 57169 –Sigita,
+370 650 79686 –Ugnė

Ugnė – asmeninio augimo ir koučingo konsultantė ir Sigita – dailės terapeutė, šiame bendrame projekte apjungė ilgamečio psichoterapinio ir ugdomojo darbo žinias bei patirtį terapinei ir kūrybiškai sąveikai su savo gimimo istorija bei perėjimui į naujos kokybės gyvenimo etapą.

Ugnė Mikalauskaitė – Asmeninio augimo, kompleksinės psichoterapijos ir koučingo konsultantė, teikianti konsultacijas ir vedanti seminarus bei renginius Lietuvoje bei užsienyje virš 12 metų. Žingeidus, kūrybingas ir į nuolatinį augimą orientuotas būdas gyvenimo bėgyje padėjo įgyti išsilavinimą ir įgūdžius įvairiose psichoterapinės pagalbos ir asmeninio augimo srityse.

Sigita Kupčiūnienė – dailės terapeutė, viena iš šios profesijos pradininkų Lietuvoje. Sigita taip pat yra lektorė, dirba individualiai ir su grupėmis,veda seminarus ir mokymus Lietuvoje. Sigita nuolat mokosi ir tobulinasi tiek profesinėse, tiek asmeninio augimo srityse. https://www.facebook.com/dailesterapia

**********

REGISTRACIJA Į RENGINIUS:

Registracija į renginį įvyks pervedus nurodytą mokestį į apačioje nurodytą banko sąskaitą.

Ugnė Mikalauskaitė – Boane

SEB bankas

LT52 7044 0001 4961 9337

 • Atliekant banko pavedimą, prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei renginio pavadinimą (“…….“)
 • Informuokite mane apie atliktą mokesčio už renginį pavedimą: ugne@ugnemi.com
 • Gavusi registracinio mokesčio pavedimo patvirtinimą, iš karto jums išsiųsiu jūsų dalyvavimą seminare patvirtinantį laišką su visa reikalinga informacija.
 • Nedalyvavimo renginyje atveju bei apsigalvojus, registracijos mokestis negrąžinamas!!! Išimtis – liga ar nelaimingas atsitikimas. Šiuo atveju, įmoką galėsite investuoti į kitą pasirinktą paslaugą ar renginį.
 • Jei renginys dėl kokių nors priežasčių neįvyktų, visa jūsų sumokėta suma bus jums grąžinta.
 • Sąskaitai-faktūrai gauti, atsiųskite: pilną vardą ir pavardę/ įmonės pavadinimą, asmens arba įmonės kodą bei adresą.

Informacija ir registracija:

ugne@ugnemi.com

+370 650 79686

IKI MALONAUS! 🙂

74 komentarai apie “RENGINIAI”

 1. Atgalinis pranešimas: Ugnė Mikalauskaitė
 2. Atgalinis pranešimas: Ruduo… | Ugnė Mikalauskaitė
 3. Atgalinis pranešimas: Išmintis… | Ugnė Mikalauskaitė
 4. Sveiki, norėčiau sudalyvauti renginyje
  LIEPOS 20 (VI) – 21 (VII) – INTENSYVŪS 2 DIENŲ MEDITACIJOS KURSAI” MANO PROTAS – GALINGIAUSIAS MANO LAIMĖS ĮRANKIS”
  Ar dar turite vietų?
  Pagarbiai
  Rima Juškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *